Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Konak Mutfak Catering
Konak Mutfak Catering

Manisa / Salihli

Eren Yemek Hizmetleri
Eren Yemek Hizmetleri

Manisa / Şehzadeler

Emin Gıda & Catering
Emin Gıda & Catering

Manisa / Turgutlu

Hanımeli Yemek Sanayi
Hanımeli Yemek Sanayi

Manisa / Yunusemre

Örenay Fabrika
Örenay Fabrika

Manisa / Yunusemre

Taylan Gıda Grubu
Taylan Gıda Grubu

Manisa / Yunusemre

Kutu Yemek
Kutu Yemek

Manisa / Yunusemre

0236 413 71 75

Hürriyet Mah. 214 Sk. No: 22 Akhisar/MANİSA

-Derler ki "Kalbe giden yol mideden geçer"

Bu kişisel bir yaklaşım. Ama mide değil, boğaz değil, "mideler ve boğazlar" söz konusu olunca galiba durum biraz daha farklı oluyor. Günümüzde dışarıda yemek yiyen kişi sayısındaki artışa paralel olarak toplu beslenme sistemlerinin hem niteliği, hem de hizmet alanlarını genişletmektir.


Ev koşullarının aksine toplu beslenme sistemlerinde fazla miktarda yiyecek üretilmekte ve bu yiyeceklerin alımı, depolanması, hazırlanışı, pişirilmesi ve servise kadar her aşamada ayrı bir titizlik, özen ve hijyen gerekmektedir.


Bu bilinci ve sorumluluğu kendi bünyesinde barındıran Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası 02/03/2002 tarihinde faaliyete geçmiştir ve bu tarihten itibaren hijyenik ve lezzetli ürünleri ekip ruhunu da katarak günümüz teknolojisini ve tecrübemizi birleştirerek sizlere kaliteli yemekler üretmeyi görev bilmiştir.


Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası 7500 Adet yemek kapasitesiyle ve sahip olduğu TSE, ISO 9001, 22000, 14001 belgeleriyle siz değerli müşterilerimize gerek iş yerine servis, gerek yerinde imalat olmak üzere faklı yöntemlerle hizmet verebilir. Aynı zamanda düğün, davet, mevlit, hayır yemekleri gibi organizasyonlar da deneyimli aşçı ve garsonlarıyla, porselen tabak servisiyle, masa sandalye giydirme ve süsleme gibi hizmetleriyle de catering organizasyonlarını üstlenmektedir.


-Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası; çalışanlarının üstün ekip çalışması ile verimliliğini ve rekabet gücünün arttığı, sürekli gelişen kalitesiyle de müşterilerini memnun eden bir şirket olma amacındadır.


-Hazırlanan yemek menülerimiz gıda mühendisleri tarafından çalışan işçi kesimine uygun gerek kalori zenginliği, gerek doyum bakımından olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize 


  • Taşımalı Yemek Hizmeti
  • Yerinde Yemek Üretim Hizmeti
  • Catering Hizmeti

sağlamaktayız.