Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Ortaklar Yemek
Ortaklar Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

True Food
True Food

Eskişehir / Odunpazarı

Mamatoğlu Yemek
Mamatoğlu Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

Zümrüt Yemek
Zümrüt Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

Misaş Hazır Yemek
Misaş Hazır Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

ASIR Yemek
ASIR Yemek

Eskişehir / Tepebaşı

Pınarkaya Yemek
Pınarkaya Yemek

Eskişehir / Tepebaşı

0 222 228 12 18

0 222 228 12

Gündüz kardeşlerin en büyüğü olan Sevban Gündüz 1988 yılında işçi olarak yemek üretim sektöründe yer almaya başlamıştır. Her geçen gün bu sektörde kendini geliştirerek daha iyi olmaya çabası ile henüz daha 18 yaşındayken aşçı yardımcılığı yapmaya başlamıştır. 

Gebze' de yapılan bölgesel aşçı yarışmasında. Ona bu mesleği öğreten ustasının hastalanması sebebiyle ustasının yerine yarışmaya girmiştir. Aşçı yardımcısı olmasına rağmen katıldığı Gebze Bölgesi Aşçılık yarışmasında usta aşçıların arasından sıyrılarak katıldı bu ilk yarışmada birinci olarak. Gebze ve Kocaeli bölgesine iyi bir aşçı olduğunu kanıtlamış oldu. 

Sektörde bazı açıkları gün geçtikçe fark eden Sevban GÜNDÜZ 1999 yılında aldığı bir karar ile KOCAELİ' de KOÇBAN adı ile bir yemek fabrikası kurarak bölgedeki anlaşmalı bulunduğu fabrikalara tabldot uygulaması ile yemek hizmeti vermekteydi. 

4-5 yıllık bir hizmetin ardından Kocaeli İzmit'te Türkiye'nin alışıla gelmiş lokantacılık anlayışından farklı olarak Self Servis Lokantacılık uygulamasını kullanarak Türk insanının damak tadına hitap eden Türk mutfağının eşsiz güzellikteki yemekleriyle halka seçmece sulu yemek hizmeti vermek amacıyla YEMEK DÜNYASI adı altında hizmete başladı. Gösterilen ilgi ve beğeniye bağlı olarak dışa açılım kararı alan GÜNDÜZ kardeşler. 

İlk açılımı Eskişehir'e yaparak burada Adalar bölgesinde aynı anda 250 kişinin hizmet alabileceği bir alanda. Öğrenci memleketi olarak bilinen Eskişehir' de başta öğrenci ve esnaflar olmak üzere büyük bir kitleye hizmet vermeye başlamıştır. 

Verilen hizmete ve gösterilen talebe bağlı olarak daha geniş kapsamlı hizmet verebilmek için Eskişehir' de ikinci şubesini olan İki Eylül Şubesini de açmıştır. 

Vizyonundaki her şehirde bir YEMEK DÜNYASI maddesini ön planda tutan YEMEK DÜNYASI açılımına Kütahya iline dahil ederek. Kütahya halkı ile Kütahya'nın en işlek mekanlarından Cumhuriyet Caddesinde (Sevgi Yolunda) açtığı şubesi ile Kütahyalılara hizmet vermeye başlamıştır.