Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Özlemin Catering
Özlemin Catering

Afyonkarahisar / Afyonkarahisar

Bereket Yemek
Bereket Yemek

Afyonkarahisar / İscehisar

0272 212 20 53 - 0546 479 20 53

Yenice Mah. 1211 Sok. No: 5E Merkez / AFYONKARAHİSAR

Firmamız 2011 yılında ERHAN BİLGİCİ tarafından YASİN YEMEK SANAYİ adı altında kurulmuş olup yemek ve catering hizmeti sunmaktadır. Yasin yemek sanayi, yeni bir firma olmakla beraber; geçmişinden gelen uzun yıllara dayanan tecrübelerini catering sektöründe sürdürmektedir. Sahip olduğu kalite standartları çerçevesinde toplu yemek (taşıma sistemli yemek, servis dahil komple yemek hizmeti, yerinde üretim yemek hizmeti), catering, ikram hizmetleri ve özel organizasyonlar başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana Yasin yemek sanayi, hızlı bir gelişim göstererek Afyonkarahisarın catering şirketleri ve yemek firmaları arasında güçlü bir seviyeye ulaşmıştır.

Sürekli gelişimi, müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü amaç edinen Yasin yemek sanayi , kurum ve kuruluşlar için, ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kaliteli yemek ve ikram çözümleri sunmaktadır.

Gıda mühendisleri kontrolünde, hijyenik ortamlarda ve kalite standartlarında üretilen, Türk mutfağından en seçkin lezzetleri müşterileri ile buluşturmayı amaç edinen Yasin yemek sanayi, yemek üretimi-catering alanında yenilikler yapmaya devam etmektir.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  1. Yasin yemek sanayi yeni kurulan bir firma olduğu halde, gecmiş 10 yıllık restaurant ve catering deneyimine sahiptir ve kendini devamlı yenilemektedir.
  2. Kalite ve hijyen standartlarını en iyi şekilde içinde barındıran butik üretim tesisi ile, kaliteye ve gıda güvenliğine önem veren firmalara yemek hizmet sunmak amacındadır.
  3. Yasin yemek sanayi tesisi, ulaşımı kolay ve firmanın kendine olan güveni neticesinde üretim tesisi her an denetime açıktır.
  4. Yasin yemek sanayi Sektörde hiç olmayan bir uygulama ile müşterisinin yemekhanesinde bulunan ekip ve ekipmanını bedelsiz sağlayarak, modern ve hijyenik bir hale getirmektedir. İnsan sağlığına verdiği önemi ön plana çıkarırken, müşterisine yemek yemeyi keyifli bir hale getirmeye de önem veren Yasin yemek sanayi, kurduğu yemekhaneler ile farklılık yaratarak ön plana çıkmayı hedeflemektedir.