Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çapa Catering
Çapa Catering

Düzce / Gümüşova

Coşkun Yemek
Coşkun Yemek

Düzce / Gümüşova

GOLDEN Yemek & Catering
GOLDEN Yemek & Catering

Düzce / Akçakoca

Erdem Yemek
Erdem Yemek

Düzce / Düzce

Acaroğlu Yemek
Acaroğlu Yemek

Düzce / Düzce

0380 523 59 59

0380 523 59 59

Nusrettin Mah. Doğu Çıkmazı No:3 Merkez / Düzce / 81100

Misyonumuz;

Biz, önceliğimiz olan müşterilerimize her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek için varız.


Vizyonumuz;

Kendini sürekli geliştiren, girişimci, çağdaş yönetim sistemlerini başarı ile uygulayan kalıcı bir organizasyon yaratarak, hem çalışanların, hem müşterilerin, hem de hissedarların yaşam kalitelerini yükseltmek.


Kalite Politikamız;

Çalışmalarımızda insan sağlığını ön plana çıkarak temiz ve hijyenik koşullarda kaliteli yemek çeşitleri üretimi yapmak, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yemek ile ilgili her türlü isteklerine cevap vererek müşteri memnuniyetini yükseltmek, Firma içi ve dışı insan ilişkilerimizde saygı, güven ortamını sağlamak, Zamanında eksiksiz ve güler yüzlü bir servis sunmaktır. Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.


Değerlerimiz;

Güvenilirlik, yüksek sorumluluk duygusu, deneyim, kalite bilinci, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık...

Catering

İşletmenizde yemek üretimi yapılabilecek bir alan olmaması durumunda çözümü yine Yamaçlar üretiyor. Merkez mutfağımızda en kaliteli malzemeler ile en hijyenik şartlarda ürettiğimiz yemekleri müşterilerimizin istediği saatte işletmelerine ulaştırıyor ve servisini sağlıyoruz.

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda, "Taşıma Yemek Hizmetimiz" devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir.

Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle, merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler uygun şartlarda size ulaştırılır.

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanının dar olmaması durumunda taşıma yemek hizmetimiz devreye girer.Taşıma yemek hizmeti, Yamaçlar, yemek üretim tesislerinde üretilmektedir. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksikleri varsa bu eksiklikler tespit edilecerek bunlarin ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir.

Müşterilerimizin, belirli bir sayının altındaki personele sahip ve mutfak ortamı yerinde üretim koşullarına uygun olmadığı durumlarda, hizmetimizi taşımalı yemek sistemi ile gerçekleştiriyoruz. Gıda mühendislerimiz tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanan porsiyonlarımız, hammadde girişinden itibaren, üretimin tüm sürecinde, sorumlu gıda mühendislerimiz tarafından kontrol ediliyor.

Hijyen koşullarına uygun servis araçlarımızla Tabldot yemek taleplerini, tam zamanında teslim etmeye özen gösteriyoruz. Yemeklerin lezzetini ve kıvamını özenle muhafaza ediyoruz.