Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Tilmen Yemek & Catering
Tilmen Yemek & Catering

Gaziantep / İslahiye

ASUM Yemek A.Ş
ASUM Yemek A.Ş

Gaziantep / Nurdağı

Çelikhan Yemek
Çelikhan Yemek

Gaziantep / Şahinbey

Ersan Yemek
Ersan Yemek

Gaziantep / Şahinbey

SYS Hazır Yemek
SYS Hazır Yemek

Gaziantep / Şehitkamil

DMR Elit Catering
DMR Elit Catering

Gaziantep / Şehitkamil

END Yemek & Catering
END Yemek & Catering

Gaziantep / Şehitkamil

Aydiz Catering
Aydiz Catering

Gaziantep / Şehitkamil

Sanat Catering
Sanat Catering

Gaziantep / Şehitkamil

Kalori Hazır Yemek
Kalori Hazır Yemek

Gaziantep / Şehitkamil

Gaziantep Organizasyon
Gaziantep Organizasyon

Gaziantep / Şehitkamil

Rafiera Catering
Rafiera Catering

Gaziantep / Şehitkamil

Dünya Tat
Dünya Tat

Gaziantep / Şehitkamil

0342 337 18 58

0342 337 39 49

3. Organize Sanayi bölgesi 83306 Nolu Cd.No: 5 Başpınar Şehitkamil / Gaziantep

Seçkin lezzet menüsü ile  catering,tabldot yemek servisi,yerinde üretim ve toplu yemek (hazır yemek) alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

Yolun başında yüklendiği misyona bağlı kalan USTAELLER,

Hizmetlerinde yüksek kalite standardı oluşturarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,

İş gücünde eğitim ile deneyimi bir araya getirerek ve “ne yaparsan yap en iyisini yap” anlayışını benimseyerek doğal bir fark yaratmıştır.

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan USTAELLER ,alt yapısını sürekli geliştirmektedir. Kamu kuruluşları,askeri birlikler, hastaneler, sanayi kuruluşları, düğün, cenaze, her türlü toplantı ve özel günlerinizde yerinde toplu (tabldot) yemek üretim hizmeti sunmakta,organizasyon ve davet hizmetleri de vermektedir.

Organizasyon yapısını sadece yerinde üretim ve entegre yönetim anlayışla yürüten USTAELLER, Gaziantep’te tüm lezzet severlerin hizmetindedir.


VİZYONUMUZ

Toplu yemek sektöründe farklılıkların yaratıcısı olarak, müşterilerine ve çalışanlarına süreklilik arz eden imkanlar sunarak büyümektir.


MİSYONUMUZ

Yenilikçi , geliştirici, global bakış açısıyla sektöre yön vererek, vizyonumuzu genişletmektir.


DEĞERLERİMİZ

  • Yaptığımız işi severiz , saygı duyarız.
  • Müşterilerimize bu duyguyu yaşatırız.
  • Müşteri memnuniyeti için çalışan memnuniyetine önem veririz.
  • Eğitim ve iş geliştirmeyi alışkanlık haline getiririz.
  • Kalite anlayışını en temel ilkemiz olarak görürüz.


KURUMSAL STRATEJİ

Bize göre kurumsal strateji; sonuç alıcı hareketlerin planlanması ve yönetimi olarak tanımlanmaktadır. Projelerimizde kimin neye ihtiyacı olduğu ve bu ihtiyaçların nasıl karşılanacağı konusunda tutarlı tespitler yaparak sistemimizi geliştirmek ve işimize odaklanmak temel stratejimizi oluşturmaktadır.

Taşımalı Yemek Hizmeti

USTAELLER olarak Günlük Taşımalı Yemek Hizmeti vermekteyiz. USTAELLER’de üretilen yemeklerimizin tüm kontrolleri yapılarak onay verildikten sonra sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.

Taşıma Yemek / Tabldot Yemek Hizmeti çerçevesinde ürettiğimiz yemekler, ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir.

Firmanızın talebi doğrultusunda masa, sandalye, masa örtüsü, tuzluk, karabiberlik, yağlık, sirkelik, ısıtıcı, tabak, çatal, kaşık vb. mutfak gereçleri tarafımızdan temin edilerek kullanımınıza sunulacaktır.


Düğün Yemekleri

Düğün için anlaşılacak bir catering şirketi büyük günün stresini biraz da olsa üzerinizden alıp götürecektir. Konuklarınızın iyi ağırlandıklarını ve onlara güzel yemekler sunulduğunu bilmek sizi rahatlatır ve kendi eğlencenize bakmanızı sağlar. Bu durumda en önemli şey iyi bir catering servisi ile anlaşmaktır.

Düğün catering servisi alanında bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalardan oluşan referanslarımız, seçkin ve alternatifli düğün menülerimiz, tecrübeli servis elemanlarımız ve kalite belgeli yemek üretim tesislerimizle düğün gününüzü sizin için hayat boyu unutamayacağınız bir haline getirmek için çalışıyoruz.


Piknik Organizasyonları

piknik-organizasyonlariHer türlü piknik organizasyonlarında da catering hizmeti vermekteyiz. Şehir içi yada şehir dışı, doğayla başbaşa geçireceğiniz grup etkinliklerinizi, düzenlediğimiz piknik organizasyonlarımızda sunacağımız catering ikramları ile unutulmaz kılıyoruz. Tercih ettiğiniz piknik alanlarında yada bize bırakacağınız mekan seçimiyle sizlere hem eğlenebileceğiniz, hem de dinlenebilceğiniz ve tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz ortamlar sunuyoruz.

Açık büfe hizmetleri, açık büfe kahvaltı, oturma düzeni hizmeti, mekan seçiminden, ulaşıma kadar sizin adınıza herşeyi düşünüyoruz. Hafta sonlarınızı, işten arta kalan zamanlarınızı organize ettiğimiz piknik etkinlikleriyle eğlenceli hale getiriyoruz.


Cenaze Yemekleri

cenaze-yemekleriTürk geleneklerine göre vefat eden kişinin ardından cenazeye katıanlara yemek verilir. Cenaze yemeği geleneklerimizde mevcuttur. Ancak cenaze sırasında vefat eden kişinin yakınları organizasyon için vakit bulamazlar.

Vefat eden yakınlarınızın ardından ihtiyaç duyacağınız yemek hizmetleri ile ilgili müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mezarlıktan eve döndüğünüzde vefat eden yakınınız için helva yapılması gerekmektedir. Helva hazırlanması ve taziyeye gelen yakınlarınıza yemek servisinin yapılması işlemlerinde hizmet vermekteyiz.

Cenaze defin işlemlerinden sonra yakınlarınıza, akrabalarınıza, komşularınıza vereceğiniz akşam yemeğinde isteğinize özel menüler oluşturulup hizmetinize sunulmaktadır. Vefat eden yakınlarınızın seneyi devriyelerinde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimizin yanında olacağız.

Organizasyonlarımızda sunulan ikramlar hijyenik koşullarda misafirlerinize servis yapılmaktadır. Organizasyonlarımız ile ilgili teklif almak ve sorularınız için iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.