Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Derya Yemek
Derya Yemek

Tekirdağ / Çorlu

Molino Catering
Molino Catering

Tekirdağ / Çorlu

Doruk Catering
Doruk Catering

Tekirdağ / Çorlu

Sunar Gıda A.Ş
Sunar Gıda A.Ş

Tekirdağ / Çorlu

Yaşam Tabak Catering
Yaşam Tabak Catering

Tekirdağ / Çorlu

Trakya Tabldot
Trakya Tabldot

Tekirdağ / Çorlu

Dama Yemek Üretim Catering
Dama Yemek Üretim Catering

Tekirdağ / Çorlu

TNS Yemek
TNS Yemek

Tekirdağ / Çorlu

Didus Yemek
Didus Yemek

Tekirdağ / Çorlu

MEGA YEMEK
MEGA YEMEK

Tekirdağ / Malkara

Ceyhan Catering
Ceyhan Catering

Tekirdağ / Süleymanpaşa

Turkuvaz Catering
Turkuvaz Catering

Tekirdağ / Çerkezköy

Miss Catering
Miss Catering

Tekirdağ / Çerkezköy

Maranda Group
Maranda Group

Tekirdağ / Çerkezköy

0282 651 65 77

0282 653 57 44

Ticaret Borsa Meydanı No:39 Çorlu/Tekirdağ

Uğur Tabldot 1983 yılında Çorlu Borsa Meydanında kurulmuştur. Toplu yemek üretimi faaliyetine geçmeden önce tesisine yatırımlar yaparak sağlıklı, hijyenik ve kaliteli gıda üretimi için gerekli şartları tamamlamıştır.  Ardından tecrübeli kadrosuyla sistem kurma çalışmalarını başlatarak, müşterilerimizin ve sektörün güvenini hızla kazanmış, büyümeye ve sektörde öncü olmaya başlamıştır.  

Taşıma Yemek Hizmeti

Uğur Tabldot en ileri teknoloji ile donatılmış  mutfağından kurumlara, okullara, fabrika ve iş yerlerine taşımalı yemek hizmet vermektedir.

 

Taşımalı yemek hizmetinde gerekli olan tüm donanımlara sahip olan firmamız, yemeklerin hazırlıkları yapılıp pişirildikten sonra sıcaklık kontrolleri yapılarak ısı yalıtımlı thermoboxlara konulur. Sadece yemek taşıma hizmetinde kullanılan araçlarla sevkiyatı yapılır.


Yerinde Üretim

Yerinde üretim hizmetinde yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mutfağınızdaki yerinde yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi hızlı ve optimal bir şekilde yerine getirir.

 

Ugur Tabldot bünyesindeki kalite yöneticileri ve proje mimarları ile  sahip olduğunuz mutfağınızı incelerler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Çalışacağınız servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, bir diğer yandan yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmenizi sağlar. Bu şekilde oluşan kendi mutfağı olan kurum ve işletmelerde, oluşacak proje müdürleri tarafından koordine edilen sistem işleyişi kurulur.

 

Ugur Tabldot  menü planlaması, satın alma, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek servisine kadar akla gelebilecek tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmektedir. Bunun yanı sıra çalışacağınız firmanın sahip olduğu kalite sistem belgelerinin devamlılığını sağlamak koşuluyla, üretim yapılan her projede, kalite sistem prosedürleri uygulanarak, sistem işleyişi düzenli olarak doğrulanmaktadır bu sayede gıda güvenliğini garanti altına alarak her zaman temiz, sağlıklı, steril ve güvenli ürünleri, bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda, bütün kaynakları kullanarak fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik yönden gerekleri tüm kontrolleri yaparak hizmet sürekliliği ve standardı sağlamaktadır 

 

Günümüzde özellikle gelişen modern işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devrederek kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda alarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerine yoğunlaştırırlar. Tüm bu detaylar doğrultusunda size özel olarak sunulan yemek menüsü, ekip tarafından hazırlanır ve firma yetkililerinden onay alınmasının ardından üretime geçilmesi için gerekli planlama yapılır.

Davet ve Organizasyon

Sürekli gelişime ve değişimlere açık olup müşteri odaklı çalışmak, yeninin peşinde, teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak müşterilerimize artı bir değer katabilmek ve tasarımlarımızla müşterimizin hayallerini, arzularını ve hedeflerini gerçeğe dönüştürmekte yardımcı olmak... Hayallerinizi, en özel günlerinizi tecrübelerimize inanarak bize emanet etmeniz; en iyi, güzel ve muhteşem tatları doğurmamıza yardımcı olmaktadır. Hayallerinizi güzel anılara taşıyarak buluşmak dileğiyle.

 

Firmamız her türlü iç ve dış mekan düğün organizasyonları, nişan, kına, sünnet, kurumsal toplantılar, temalı doğum dünleri, yıl dönüm davetleri, hastane doğum süslemeleri, ev davetleri, iftar yemekleri ve mezuniyet davetleri organize etmektedir. Organizasyonumuz yemekli veya sadece dekor ve organizasyon olarak yapılabilir. Özel tasarlanmış davetiyeler ve nikah şekerleri opsiyonlu olarak da davet sahiplerine sunulabilir.