Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Derya Yemek
Derya Yemek

Tekirdağ / Çorlu

Molino Catering
Molino Catering

Tekirdağ / Çorlu

Doruk Catering
Doruk Catering

Tekirdağ / Çorlu

Sunar Gıda A.Ş
Sunar Gıda A.Ş

Tekirdağ / Çorlu

Yaşam Tabak Catering
Yaşam Tabak Catering

Tekirdağ / Çorlu

Trakya Tabldot
Trakya Tabldot

Tekirdağ / Çorlu

Dama Yemek Üretim Catering
Dama Yemek Üretim Catering

Tekirdağ / Çorlu

Uğur Tabldot
Uğur Tabldot

Tekirdağ / Çorlu

TNS Yemek
TNS Yemek

Tekirdağ / Çorlu

Didus Yemek
Didus Yemek

Tekirdağ / Çorlu

MEGA YEMEK
MEGA YEMEK

Tekirdağ / Malkara

Ceyhan Catering
Ceyhan Catering

Tekirdağ / Süleymanpaşa

Miss Catering
Miss Catering

Tekirdağ / Çerkezköy

Maranda Group
Maranda Group

Tekirdağ / Çerkezköy

0282 758 16 07 - 0533 146 17 30

0282 758 16 06

G.O.P Mahallesi Organize Sanayii Bölgesi 4.Cadde No:18 Çerkezköy / Tekirdağ

Şirketimiz; taşıma yemek hizmeti, yerinde üretim yemek hizmeti, lansman ve organizasyon faaliyetleri ile 6 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya hizmet talebinde bulunmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. 

- Turkuvaz Catering olarak tüm özel anlarınız da profesyonel ekibimizle yanınızdayız..

- Kurumsal organizasyonlarınız da en kaliteli yemek hizmetini sunuyoruz..

 

- CATERING

Şirketimiz; taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 18001:2007 ( OHSAS) ve ISO 22000:2005 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir. Şirketimizin tamamını kapsayan bu belgeler ile;’’Yemek üretimi, Taşınması ve Servisi’’ alanlarında tam yetkilidir. Bu belgeler aynı zamanda uluslar arası geçerliliği sahiptir.

- YERİNDE HİZMET

Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme firmanızın mutfağında; proje müdürü liderliğinde Turkuvaz Catering personeli tarafından gerçekleştirilir. Turkuvaz lezzetinin temelini, işinin ehli aşçılar ve yemek üretiminde kullanılan ‘’A’’ kalite malzemelerin kontrol edilerek alınması oluşturur. Mönüler; gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden yemek pişirilmesine kadar üretimin tüm süreci sorumlu gıda mühendisleri tarafından kontrol edilir. Üretimin müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olması bizim için vazgeçilmezdir. Yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek, özel eğitimli, müşterilerden gelecek şikayet ve isteklere anında cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edebilecek niteliklere sahip deneyimli gıda mühendislerinden oluşmaktadır. Personelin devamlılığından eğitimine, hijyeninden sağlık kontrollerine, mutfağın dezenfeksiyonundan haşare, kontrolüne kadar A’dan Z’ye herşeyden sorumludur. Turkuvaz Catering merkez mutfağından gıda mühendisleri, diyetisyen ve beslenme uzmanları tarafından hazırlanan aylık mönüler firmanızın mutfağında servise hazırlanır.

- TAŞIMA YEMEK

Taşıma yemek hizmetimizin yemeği Turkuvaz Catering Çerkezköy OSB’deki fabrimkamızda üretilmektedir.

- OUTSIDE CATERING

Turkuvaz Catering olarak; ziyafet, açılışlar, şirket yemekleri, konferanslar, davet, düğün ve kokteyl gibi; hijyen, görsel sunum ve zarafetin öne çıktığı organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bütün ikramlar en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personelimiz tarafından servis yapılmakta ve tüm istekleriniz en mükemmel şekilde organize edilmektedir.

-TURKUVAZ COFFEE

Eşsiz bir ortamda bir kahve deneyimi... Hcoffee, stil sahibi bir ortamda çay ve otantik bir kahve deneyimi ihtiyacı bulunan iş merkezleri ve ofis binaları için en ideal çözümü üretmek üzere Turkuvaz Catering’in özel olarak tasarlanan yeni premium ‘’Cafe markasıdır’’. Marka neşeli mesajları sayesinde verdiği ilginç ve izlenimle farkındalık yaratan bir kimliğe sahiptir. Aydınlık, dinamik, eğlenceli ve enerji, verici tasarımı ile farkındalık yaratan bir kimliğe sahip olan HCoffee yüzde 100 arabica ile üretilen mükemmel kahve tadı ve çay, taze meyve suları, milk shake, sıcak çikolata gibi çok çeşitli içecek seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Taze fırın ürünleri, lezzetli sandviçler ve tatlılar bu eğlenceli deneyime eşlik ediyor.