Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Ünsal Yemek & Catering
Ünsal Yemek & Catering

Amasya / Merzifon

KONYAR Yemek
KONYAR Yemek

Amasya / Taşova

0358 232 43 70

Sanayi Sitesi No:4 Amasya

2003  yılında catering hizmeti vermek üzere kurulan firmamız siz değerli müşterilerimiz sayesinde bugünkü durumuna gelmiştir.   Kalite ve temizliği hizmet anlayışı ile birleştiren Tuana Catering Amasya da bir çok büyük kuruluşa hizmet götürmektedir. Her gün değişen menüsü , çalışanların kalori ihtiyacına göre değerlendirilip hazırlanmaktadır.


Sadece bizim hazırladığımız menülere sabit kalmayıp müşterilerimizin hazırlamış olduğu aylık listeklerde göz önüne alınarak hazırlanan menüler profesyonel aşçılar tarafından incelenip müşterilerimiz damak zevkine sunulmaktadır.


ISO 9001 :2000 + HACCP ve TSE belgeleri hizmet kalitemizi sizlere sunmaktadır.


Türk yemek kültürünün en gözde yemekleri Tuana Catering tesislerinde  hazırlanmakta olup "Kalite ve temizlikte istikrar en büyük taahhütümüzdür." ilkesine her zaman korumuştur.150 kişilik kadrosu,20.000 kişilik yemek kapasitesi 20 aracı ile Tuana Catering ekibi size yemek hazırlamak ve sunmakta kıvanç duyar. 


Üretim esnasında tüm personelimiz bone, galoş ve kolluk kullanarak gıdayla direk teması önlemektedir.Mikroorganizmaların ürememesi için gerekli olan sıcaklık ve sürelerde yemeklerimiz pişirilmekte, uygun ısı ortamında sevk edilmektedir.


Tesisimizde şebeke suyu; aktif karbon - yumuşatma - ultraviole cihazlarından geçirilerek hazırlık, üretim ve temizlik aşamasında en sağlıklı su kullanılmaktadır.      Endüstriyel bir kuruluşla anlaşmalı çalışarak tesisimizin tüm alanları gerekli kimyasallarla dezenfekte edilmekte; sebze ve meyveler klorlu suyla yıkanmaktadır.


Üretilen tüm yemeklerden sahid numuneler 72 saat saklanmakta ve gerektiğinde mikrobiyolojik analizleri yapılarak müşteriye sunulmaktadır.

  • SHN İnşaat
  • Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu
  • Kozlu Un & Yem
  • Haspınar İnşaat
  • TC Aile ve Sosyal politikalar bakanlığı
  • Amasya Belediyesi