Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Vadi Yemek
Vadi Yemek

Rize / Rize

0464 217 55 53

piriçelebi mah. pirireis cd. tevetoğlu plaza Merkez / RİZE

Rize’nin lider yemek hizmetleri sağlayıcısı olarak farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerimize hizmet vermek için çalışıyoruz…

2008′ de kurulan Tevetoğlu Yemek Rize’nin önde gelen 44 yılı aşkın tecrübesi ile Tevetoğlu Temizlik İnşaat Turizm sanayi Dış Ticaret Limited Şirketidir. Fabrikalar, Eğitim Kurumları, İş merkezleri ve sağlık kurumlarına toplu yemek hizmetleri veren sektöründe Tevetoğlu Yemek arz’a göre kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için kendisine güvenen binlerce kişiye yemek hazırlıyor. Giderek çok daha fazla müşteri tesislerinin korunması temizlenmesi Turizm ve İnşaat hizmetlerini yürütmesi konusunda Tevetoğlu Temizlik, Yemek, İnşaat, Turizm san.dış tic. ltd. şirketine güveniyor.

Tevetoğlu Grup Rize’de (TS EN ISO 14001:2004) Çevre yönetim sistemi, (TS EN ISO 9001: 2008) Kalite yönetim sertifikasını, İl gıda Tarım ve Hayvancılık İşletme Kayıt belgesini sektöründe ilk alan toplu yemek hizmeti kuruluşu olarak dikkat çekiyor. Depolamadan pişirmeye ve servise kadar tüm prosesleri içeren ürün kontrolü tecrübeli personeli, üretim ve servis alanındaki hijyen çalışma alanındaki makine ve ekipmanlarda sağlanan iş güvenliği,

Tevetoğlu Grup’un sunduğu hizmette kalite güvencesini koruma amacını taşıyor.

Yerinde Yemek Üretimi


Yemeğin hazirlanmasi, pisirilmesi ve sunumuna kadar tüm hazırlık Tevetoğlu Yemek sorumluluğunda gerçeklesmektedir.

Tevetoğlu Yemek tarafından sunulan tüm ürünler bünyemizde yer alan usta aşçılar tarafından, konusunda özelleşmiş departmanlarımız tarafından hijyenik bir şekilde hazırlanmaktadır.

Zengin soğuk, sıcak ve tatlı lezzetlerimiz özel dekor eşliğinde profesyonel aşçılarımız tarafından, açık büfemizden servis edilmektedir.

Yerinde hizmet verdiğimiz organizasyonlarda insan sağlığına ve iş güvenliğine azami özeni göstererek; birey, toplum, çevre ve doğaya karşı sorumluluk bilinciyle sosyal yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.