Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
GRANDBERK
GRANDBERK

Denizli / Merkezefendi

Çankallar Tabldot & Catering
Çankallar Tabldot & Catering

Denizli / Merkezefendi

ÖZATA YEMEK
ÖZATA YEMEK

Denizli / Merkezefendi

DENTAT YEMEK CATERING
DENTAT YEMEK CATERING

Denizli / Merkezefendi

Özgür Tabldot
Özgür Tabldot

Denizli / Merkezefendi

EVTAT YEMEK
EVTAT YEMEK

Denizli / Merkezefendi

KÖMÜRCÜ HAZIR YEMEK
KÖMÜRCÜ HAZIR YEMEK

Denizli / Merkezefendi

0258 371 41 89

Gümüşçay Mah. Sakarya Cad. No:11 DENİZLİ

Sayın müşterilerimiz, Tanberk Tabldot Yemek Hizmetleri Gümüşçay Mah. Sakarya Cad. ikamet etmektedir. 

Şirketimiz bulaşıkhane, mutfak hazırlama bölümü, soğuk hava deposu, kiler bölümlerinden oluşmaktadır.

Üretimimiz gıda mühendisi kontrolünde yapılır, her gün numune alınır ve 72 saat bekletilir. 

Personelimize her üç ayda bir portör muayenesi yapılır ve personelimiz sağlık taramasından geçirilir.Çünkü sizin sağlığınız bizim için önemlidir.    

Siz sayın müşterilerimiz istediğiniz gün ve saatte bizi denetleyebilir, bir çayımızı kahvemizi içerseniz bizleri onurlandırırsınız. Yıllardır özlem duyulan ev yemeklerini biz sizlere sunuyoruz.

- YERİNDE ÜRETİM:    

Menüleriniz, kuruluşunuzun kendi mutfağında, deneyimli ve uzman kadrosu ile Tanberk Tabldot Yemek Hizmetleri personeli tarafından kalite standartlarına bağlı kalınarak hazırlanır. Servis ve sonrası tüm hizmetler, Tanberk Tabldot Yemek Hizmetleri personelleri tarafından gerçekleştirilir.    

Firma temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimizle yapmış olduğu ön görüşme şirket profilini belirler, beslenme alışkanlıklarınız doğrultusunda üretim yapar.  Hizmet alacak firmanın yapısına göre hangi mönü uygulaması yapılacağı tespit edilir.  Daha sonrasında yemek hizmeti verdiğimiz mutfakları inceleyip eksikleri tespit ederek ISO kurallarına göre mutfaklar yeniden projelendirilir. (Sözleşmeye göre firmamız tarafından mutfak yenileme hizmeti verilmektedir.) Kafeterya, çiçek ve tablolar ile renklendirilip firmanızın prestijine yakışır şekilde yeniden dizayn edilir.  Firmada çalışan personele hizmete başlangıç aşamasında anket düzenlenerek istek ve beklentileri göz önüne alınarak mönü düzenlemeleri yapılır.  Yerinde üretim yapılan firmalar da hijyen ve kaliteden sorumlu yöneticiler çalıştırılarak şikayet ve riskler minimuma indirilir.  Yemek hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz, sürekli olarak bölge müdürlerimiz ve merkez mutfak hijyen müdürü tarafından ziyaret edilir. Periyodik aralıklarla haberli ve habersiz denetimler yapılarak mutfakların hijyen notları firma yetkililerine bildirilir.  

- TAŞIMA YEMEK:    

Gıda Mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan menüler, son teknoloji ile donatılmış modern tesislerimizde pişirilip hazırlanır, yemek servisi ve tüm mutfak hizmetleri konusunda uzman Tanberk Tabldot Yemek Hizmetleri personelleri tarafından hijyen standardına bağlı kalınarak gerçekleştirilir.      

Tabldot yemeği ev yemeği lezzetinde sizlere ulaştırmaktayız.      

Sağlık beslenmeniz için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağın dengeli biçimde dağılımını ayarlayarak, günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını esas alarak hazırlamaktayız. İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.


Bu firmadan teklif al Bu firmaya mesaj gönder
Hizmet Türleri
Hizmet verdiği Şehirler