Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Kemal Usta Yemek Hizmetleri
Kemal Usta Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Acıktım Yemek Hizmetleri
Acıktım Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Korkmaz Yemek Hizmetleri
Korkmaz Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Kalbim Yemek
Kalbim Yemek

Kayseri / Kocasinan

Osmanlının Tadı
Osmanlının Tadı

Kayseri / Melikgazi

Doğan Yemek Hizmetleri
Doğan Yemek Hizmetleri

Kayseri / Melikgazi

Öz Doyum Yemek
Öz Doyum Yemek

Kayseri / Melikgazi

Başak Grup
Başak Grup

Kayseri / Melikgazi

İdeal Organizasyon Event
İdeal Organizasyon Event

Kayseri / Melikgazi

Şato Yemek
Şato Yemek

Kayseri / Melikgazi

Gülaş Yemek & Catering
Gülaş Yemek & Catering

Kayseri / Melikgazi

Kemal Koçak Et Lokantası
Kemal Koçak Et Lokantası

Kayseri / Melikgazi

Alpak Yemek Hizmetleri
Alpak Yemek Hizmetleri

Kayseri / Talas

0352 331 95 00

Adres: Şeker Mahallesi, Şekerciler Sit. 3. Cadde, No:8 Kocasinan / KAYSERİ

Tadım Yemek Hizmetleri, değişime ve gelişime açık, ekip ruhuna, yaratıcılığa ve çağdaş vizyona değer veren keyifle çalışan, keyifle hizmet eden bir ekip olarak yola çıkan yemek firması’dır. Tadım Yemek Hizmetleri, 2011 yılında Kayseri’de kuruldu. Kurulduğu ilk yıllarda, daha küçük ölçekli firmalara butik tarzında toplu yemek hizmeti vermekteyken, kısa zamanda, istikrarlı bir büyüme sağladı.

Amacımız büyük, küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlardaki değerli müşterilerimize kaliteli, sağlıklı, besleyici, insan sağlığını olumlu yönde etkileyen yemeklerimizi, insan sağlığına yararlı vitamin, mineral ve protein deposu şeklinde sunmaktır. Günümüzde yemek firmalarının en büyük problemi olan kalite faktörü, Tadım’ da bir lüks değil, standarttır.

Bizim için önemli olan bildiklerimiz değil, Hızla değişen ihtiyaçlara ve sektör dinamiklerine uygun olarak düşleyebildiklerimiz, üretebildiklerimiz, geliştirebildiklerimiz ve katkıda bulunabildiklerimizdir.

Başarının bizim isteklerimizin değil, sizin isteklerinizin karşılanması ve memnuniyetiniz ile yakalanacağını biliyoruz.

Taşıma / Tabldot Yemek

Gıda mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan listedeki yemeklerimiz son teknoloji kullanılan ekipmanlarla hazırlanır. Taşıma Yemek / Tabldot Yemek hizmeti çerçevesinde ürettiğimiz yemekler, thermobox sistemi sayesinde ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir.

Taşıma yemek hizmetinde kullandığımız kap, çatal, bıçak, kaşık gibi ekipmanlar günlük olarak tarafınıza hijyenik bir şekilde teslim olunacaktır.

Yerinde Yemek Üretimi

Çağımızda modern işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devrederek, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadır.

Tüketici sayısı 100’in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Tadım Yemek Hizmetleri müşterilerinin mevcut mutfaklarını kullanarak veya olmayanlara yeni mutfaklar kurarak yerinde yemek üretim ile hazır yemek imkanı sağlamaktadır. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz

Tadım Yemek Hizmetlerinden yerinde üretim yemek hizmeti aldıktan sonra sizin malzeme temini, personel takibi, maliyet araştırması gibi hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz Yemeğinizi fabrikanızda yüksek hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servis ediyoruz.

Çalışanlarınıza her öğle yemeğinde ”kendi iş yerine konuk olma” keyfi yaşatıyoruz.

Kumanya ve Paket Yemek

Şirketinizin yarı zamanlı ve vardiyalı çalışmaları zamanlarında kumanya ve paket yemek servisleriyle Tadım Yemek Hizmetleri olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Organizasyonlar

Günümüzde Catering denilince birçoğumuzun aklına ilk gelen şey “Toplu Yemek” oluyor. Catering’ in tek bir kullanım alanı yoktur. Profesyonel iş hayatının içinde birçok alanda Catering hizmeti kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, Fabrika, Mağaza Açılışları, Şirket içi kurumsal aktivitelerde, Fuarlar, bayi toplantıları, ürün tanıtım lansmanları vb. birçok alanda kullanılmaktadır.

Catering günümüzde özel günlerimize de eşlik etmeye hızla devam etmektedir. Eskiye nazaran artık birçok düğün, nişan hatta kına gecesi gibi davetlerde bile çok popüler olarak kullanılmaktadır. Kısacası içinde yiyecek ve içecek olan tüm davet organizasyonlarında Catering kullanılmaktadır.

Düğün, nişan, kına, sünnet, mevlit, açılış, seminer yemekleri, toplantı, piknik gibi yemekli organizasyonlarda yemek hizmetinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Catering firmasının başarısı; davet sahibi kişi ve kuruluşların itibarını arttır.

Tadım Yemek Hizmetleri bu tür organizasyonlarda da tecrübesiyle sizleri memnun edecektir. Organizasyon menüleri servis amacına uygun olarak hazırlanıp profesyonel olarak ikram edilir. Tadım Yemek Hizmetleri özeni ile tanıştığınızda, bu özenin sizin için ne kadar vazgeçilmez olduğunu hemen anlayacaksınız.