Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Ekincik Yemek
Ekincik Yemek

Karabük / Safranbolu

0370 452 02 5

0370 415 69 63

Hürriyet mah. Ateş cad. Toptancılar Sitesi No:16 MERKEZ/KARABÜK

Şirketimiz 1933 yılında Karabük ilinde Sürmen-İş Koll. Şti. olarak toptancılık üzerine kurulmuş ve günümüze kadar sağlam ve emin adımlarla gelmiştir , 2011 yılında hizmet çerçevemizi genişletmek adına Sürmen Gıda Hazır Yemek olarak catering sektörüne adım atmış bulunmaktayız.

  • Kurumsal

İşletmenizin yemek üretimine uygun olmaması, yemek maliyetlerinizin çok yüksek olması ve kaliteli yemek üretiminin yapılamaması durumunda taşıma yemek hizmetini tercih edebilirsiniz. Taşıma yemek hizmeti, kaliteli ve güvenilir yemekleri sunmanın yanı sıra maliyet olarak kendi üretiminize göre çok daha uygun olacaktır. Ayrıca son yasal düzenlemelere göre yemek üretiminin yapılacağı yerin belirli gıda tüzük ve standartlarına da uygun olması gerekmektedir.Taşıma yemek hizmeti, mutfağımızda üretilen yemeklerin sizin belirlemiş olduğunuz yemek saatinde servise uygun hale getirilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Yemekleriniz thermo-box adı verilen ve yemeklerin sıcaklığını muhafaza ederek lezzet kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında getirilir.


  • Etkinlikler

Düğün, nişan, davet, toplantı yemeği, kokteyl, seminer günleri, fuar yemekleri, açılış, şirket gezileri ve benzeri tüm organizasyonlarınız, konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından üstlenilerek, bu özel gününüzdeki tüm yükü sizin üzerinizden alır.