Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Marca Catering
Marca Catering

Antalya / Kepez

Avşar Catering
Avşar Catering

Antalya / Konyaaltı

Zencefil Ev Yemekleri & Cafe
Zencefil Ev Yemekleri & Cafe

Antalya / Konyaaltı

by şimal
by şimal

Antalya / Muratpaşa

Yemek Ustası
Yemek Ustası

Antalya / Muratpaşa

GÜNAL ZİYAFET
GÜNAL ZİYAFET

Antalya / Muratpaşa

Öğün Yemek Catering
Öğün Yemek Catering

Antalya / Döşemealtı

Bizim Yemek
Bizim Yemek

Antalya / Manavgat

Hisar Yemek
Hisar Yemek

Antalya / Manavgat

Demir Catering
Demir Catering

Antalya / Kepez

Vizyon Catering
Vizyon Catering

Antalya / Kepez

Grand Mert Catering
Grand Mert Catering

Antalya / Kepez

Avrupa Catering
Avrupa Catering

Antalya / Kepez

0242 229 60 33

0242 229 60 75

Gürsu Mahallesi 346.Sokak Fahriye Hanım Apartmanı K: 1 D: 4 Konyaaltı-ANTALYA

Günümüz toplu yemek kültürü, endüstriyel beslenmeye doğru hızlı yükseliş trendindedir, geçmiş uygulamalar firma çalışanlarını doyurma eksenliydi, ancak içinde yaşadığımız bu dönemde bu anlayış çalışanların motivasyonu ve iç müşteri memnuniyetine dönüşmüştür. 

Bu anlayış beraberinde toplu yemek üretimi yapan kuruluşları, hizmet verilen sektördeki taleplere göre, farklılaşmaya itmektedir. Menü planlama, kalori hesaplama, diyet menüler, çocuk menüleri, yöresel yemekler vb uygulamalar bu yeni trendin gereklerindendir. 

Usta ellerce sağlıklı koşullarda hazırlanan leziz yemekler ile Sultani Yemekçilik size ev yemekleri lezzetinde bir damak zevki sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaç edinen yönetim felsefesiyle hareket eden Sultani Yemekçilik müşterilerinin bulunduğu lokasyonda çağdaş mutfak (kuru gıda stok, artı ve eksi soğuk depo) ve diğer altyapı çalışmalarını da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ek maliyet yükü getirmeden kurmak suretiyle profesyonel ekibiyle yerinde yemek hizmeti veren ve bu alanda birçok ilklere imza atan öncü bir kuruluştur. 

Siz müşterilerimizin talep ettiği öğünler belirlendikten sonra, menüler yemeklerin kalori dengesi, tat uyumu ve renk uyumu yöresel damak zevkleri dikkate alınarak aylık olarak hazırlanır. Menüler hazırlanırken yemeklerimizi kaliteli, sağlığa uygunluk standartlarında sunmanın yanı sıra müşterilerimizin yeterli ve dengeli beslenmeleri de sağlanmaktadır. 

Sultani Yemekçilik bugün 50 yi aşan çalışanı ile ülkemizin birçok köklü kuruluşuna yerinde toplu yemek hizmeti sunmanın gururunu yaşıyor. Şimdilerde 1500 kişi çalışanına yerinde toplu yemek hizmeti veren şirketimiz, çalışanların en büyük ihtiyacı ve problemi olan yemek ihtiyacını sorunsuz bir şekilde çözmeyi amaçlamaktadır. 

Yemeği bir sanat olarak gören Sultani Yemekçilik ailesi yemeğin sunumuna önem gösterir. En başından sonuna dek titizlikle hazırlanan yemeğimiz aynı özenle müşterilerimizin tabaklarına servis edilir. Sultani Yemekçilik servis ekibimiz değerli müşterilerimizin gün içinde kendilerine ayırabildikleri o kısa sürede hayatlarına lezzet ve mutluluk katmak için çalışıyorlar. Hedefimiz sağlıklı ve lezzetli yemekleri üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Kalite ve sağlığa uygunluk anlayışımızdan ödün vermeden sektördeki gelişim ve değişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan, çalışma prensiplerimizle hareket ederek, firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. 

Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.