Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Kon Seda catering
Kon Seda catering

Konya / Ahırlı

Mehmet Ali Usta
Mehmet Ali Usta

Konya / Karatay

Türkmenoğlu Yemek
Türkmenoğlu Yemek

Konya / Karatay

Tuna Hazır Yemek
Tuna Hazır Yemek

Konya / Karatay

BFS CATERING
BFS CATERING

Konya / Karatay

Baranlar
Baranlar

Konya / Karatay

Pakel Hazır Yemek
Pakel Hazır Yemek

Konya / Karatay

Arel Hazır Yemek
Arel Hazır Yemek

Konya / Karatay

Konya Gül Mutfağı
Konya Gül Mutfağı

Konya / Selçuklu

Ebrar Yemek
Ebrar Yemek

Konya / Selçuklu

0332 444 98 51

0332 239 17 51

3. Organize Sanayi Bölgesi 15 Sk. No:7/A Selçuklu/KONYA

Hijyen şartlarından taviz vermeden, standartları yükselten hizmet anlayışımız, istikrarlı lezzetlerimiz ile tabldot sistemi hakkında bildiklerinizi gözden geçireceksiniz...

Catering Hizmeti

Sini Catering Hazır Yemek Fabrikası günlük olarak fabrika ve iş yerlerine taşımalı yemek hizmeti sunmaktadır. Aylık olarak hazırlanan menümüz, son teknolojik belirli periyotlarla dezenfekte edilen mutfağımızda seçkin aşçılar tarafından özenli pişirilir ve hazırlanan yemekler en sağlıklı taşıma şartlarında, lezzetini kaybetmeyecek taşıma ortamları hazırlanarak müşterimize ulaştırılır, dilediğiniz takdirde yemek servisini de biz yapmaktayız.

Açılış Kokteyli

Sini Catering sizin için özel olan her türlü açılış kutlamalarında üstün hizmet kalitesiyle sizlerledir. Açılacak mekanınızın genel süslemesi, kokteyl ikramına özel bistrol masa süslemeleri ve diğer detay süslemeleri ile açılışlarınızda maksimum keyfi ve kaliteyi amaçlar.

İftar Organizasyonu

Beraber hazırlayacağımız iftar menüsü ile size ve çalışanlarınıza ramazan ayı boyunca iftar yemeği organizasyonu.

Mevlit & Cenaze Yemeği

Belirleyeceğiniz yemek menüsü ve adetince yemeğinizi pişiriyor ve dilediğiniz adrese getiriyoruz.

Piknik Organizasyonu

Yaz aylarının vazgeçilmesi piknik, sizin ve sevdikleriniz, çalışanlarınızın beraber keyifle vakit geçirebileceği mükemmel hizmet kalitesi ile sini catering farklı ile ister fabrikanızda ister belirleyeceğiniz yerde sizlere hizmet etmekten keyif duyar.

Şirket Kutlamaları

Sini Catering iş ve şirket ortamınızda gerçekleşecek her türlü özel toplanıtınız, motivasyon ve sinerji partilerinizde sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar. Grup toplantılarınız, hoş geldin kutlamalarınız, dönem sonu değerlendirme görüşmeleriniz ve bunun yanı sıra iş ortamında gerçekleştireceğiniz tüm toplu etkinliklerinizde zengin menü ve üstün hizmet anlayışıyla fark yaratır.

Sini Catering iş ortamınızda yaratacağınız bu renkli zamanlarınızdaki keyif ve verimliliği en üst düzeye çıkarmayı, en uygun bütçe ile amaçlar.

Özel Yemekler

Belirleyeceğiniz özel menü ile size özel yemek hizmetini fabrikamızda bulunun 500 kişi kapasitesi salonumuzda mükemmel hizmet imkanı...