Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR

0436 212 35 46

İstasyon Caddesi Toplu İşhanı Kat:1 No:17 Merkez / Muş

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek kurumların talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

Güçlü bir iletişim ve teknoloji ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,

Yurt içi ve yurt dışında taleplere karşılık vererek tercih edilen lider bilident marka olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Toplu Yemek Hizmeti

Günlük 65.000 kişinin üzerinde Avrupa Standartlarında yemek hizmeti veren Bilkent Holding çatısı altında yer alan bir firmayız.

Avrupa Standartlarına Uygun Üretim

Bu sayılara ulaşmak ve onu geçmek için, gıda sektöründe belirlenen evrensel standartları uyguladığımız gibi; personelimizi düzenli olarak eğitimlere sokarak onları güncel bilgi ve teknolojilerden haberdar ediyoruz.

Gıda mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan listedeki yemeklerimiz son teknoloji kullanılan ekipmanlarla hazırlanır. Taşıma Yemek / Tabldot Yemek hizmeti çerçevesinde ürettiğimiz yemekler, thermobox sistemi sayesinde ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir.

Taşıma yemek hizmetinde kullandığımız kap, çatal, bıçak, kaşık gibi ekipmanlar günlük olarak tarafınıza hijyenik bir şekilde teslim olunacaktı


Davet Yemekleri

Tüm kurumsal davet, açılış, tanıtım, kutlama ve fuar organizasyonlarınızda sizlere kişi sınırlaması olmaksızın kokteyl ve kokteyl prolonge servisi sunar.

Tercihinize göre dekore edilmiş servis istasyonlarında gümüş ve modern cam tepsiler şık servis ekipmanları ile zerafetin ışığında sunulacak ikramlar güne özel tasarlanan kıyafetler ile giydirilmiş profesyonel servis elemanları ile sunulur.

Görselliğin önemini hiç unutmadan dünya mutfaklarından sunulan sıcak ve soğuk lezzetler, renkli kokteyl ve punch ikramları, açık büfe öncesi minik tatlılar, çeşitli soslar eşliğinde çıtır tost melbalar, zeytinyağlı minik bagetler, üzüm ve cevizle sunulan peynir tabakları, zengin açık büfe ikramlar da özel ve kurumsal içerikli davet ve organizasyonlarınızda yeniliği takip eden ekibimiz ile hizmetlerimiz unutulmaz kılınacaktır.Yerin Üretim Hizmeti

Yerinde yemek üretim sistemiyle işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini Serhat Catering den karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar. Serhat Catering‘ın kalite yöneticileri ve proje mimarları, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Serhat Catering‘in servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmeniz sağlanacaktır.