Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Gurme Yemekçilik
Gurme Yemekçilik

Adana / Seyhan

Kapya Catering
Kapya Catering

Adana / Sarıçam

Besler Catering
Besler Catering

Adana / Yüreğir

Mercan Hazır Yemekçilik
Mercan Hazır Yemekçilik

Adana / Yüreğir

ARI Yemekçilik
ARI Yemekçilik

Adana / Yüreğir

Şevik Yemekçilik
Şevik Yemekçilik

Adana / Sarıçam

Doğuş Catering
Doğuş Catering

Adana / Aladağ

Kervan Yemekçilik
Kervan Yemekçilik

Adana / Ceyhan

Baker Yemekçilik
Baker Yemekçilik

Adana / Seyhan

AS Yemekçilik
AS Yemekçilik

Adana / Seyhan

9. Sanat Catering
9. Sanat Catering

Adana / Seyhan

İŞTE YEMEK
İŞTE YEMEK

Adana / Seyhan

Kardelen Yemekçilik
Kardelen Yemekçilik

Adana / Seyhan

Esin-Ça Catering
Esin-Ça Catering

Adana / Seyhan

Liva Hazır Yemek
Liva Hazır Yemek

Adana / Seyhan

0322 399 23 25 - 0507 616 4122

Kargakekeç Köyü, Merkez Mah., No:1 Sarıçam/ADANA

- YERİNDE YEMEK HİZMETİ

Hizmet alanlarımızdan ilk sırada olan ve mükemmeliyeti yakaladığımız “Yerinde Yemek Üretimi” hizmetimizi, yemek üretimine imkân tanıyacak mutfak ve yemekhane alanına sahip olan işletmelerin yemekleri profesyonel ekibimizce taze kaliteli ve hijyenik malzemeler kullanarak deneyimli aşçılarımız ve ekibimizle gıda mühendisleri kontrolünde hazırlanır ve servis edilir, sıradan tabldot yemek üretim anlayışının daha ötesine taşır ve beklentilerinizi karşılayacak yerinde yemek çözümleri üreterek müşterilerimize keyifle yemek yedirmeyi sağlar.

 

- MİSYONUMUZ

Şekeröz Yemekçilik olarak Kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektördeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini temel prensip edinerek devamlı kılan, hijyeni ve insan sağlığını önemseyen, sürekli tercih edilen ve müşterilerimizin beklentilerini başarıyla hayata geçiren bir firma olmak.

- VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ve ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamak, organizasyon yapımızı ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek yemek sektöründe, liderliğimizi korumak ve geliştirmektir.

- NEDEN TERCİH SEBEBİYİZ?

Hijyen & Kalite uygulamalarımız sayesinde taze ve lezzetli ürünleri sofralarınıza güvenle taşıyoruz.

Gıda sektöründe başarı büyük miktarlarda üretim yapmaktan değil, sağlıklı ürünler sunmaktan geçer. Sağlığın ilk şartının hijyen olduğunu çok iyi biliyoruz. 

Mutfaklarımızda a’ dan z’ ye her ayrıntının tıpkı evinizdeki gibi tertemiz olmasını ilke olarak en üstte tutuyoruz.Tüm çalışanlarımızı Hijyen Eğitim Yönetmeliği gereğince Halk Eğitim Merkezleri tarafından belgelendirmekteyiz.

Temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarında mutfaklarımız ürün tür ve gruplarına göre ayrıştırılmış “çevre dostu” ve marka bilinirliği yüksek temizlik ürünleri ile dezenfekte edilmektedir. 

Yemek üretimi ve servisi ile görevli tüm çalışanlarımız yasalarca öngörülen periyotlarla sağlık kontrollerinden geçirilmektedir.

Haşere ve kemirgen kontrollerimiz ilgili sertifika ve yetki belgelerine haiz ilaçlama şirketleri tarafından dünya sağlık örgütünün onayladığı pestisitler ile zararlılara karşı, düzenli periyotlarla yapılan ilaçlamalarla kontrol altında tutulmaktadır.

Kurumsal dekorasyon çalışmalarımız ile yemek salonlarınızda farklı bir atmosfer oluşturuyoruz. 

Kaliteli ve hijyenik yemeğin göze hitap eden kısmına da önem veriyoruz. Yemek sanatının estetik servisine, yemek salonlarımızın dekorasyonunu da katıyoruz. Bu sayede ortamın da yemeğe uygunluğunu kontrol altında tutuyoruz.

Hiçbir Hizmet Karşılıksız kalmaz sözünü benisemiş ve Sunduğumuz tüm hizmet gruplarında bu bilinç ile biliyoruz ki ikitürlü hizmet vardır. İYİ HİZMET yada KÖTÜ HİZMET. Bugünün dünyasında İnsanların hizmet ve kalite beklentisi arttı daha çok lezzet daha çok özen ve daha çok güvenilirlik aramaktalar, işimizin farkında ve sorumluluğumuzun bilincinde olarak siz değerli dostlarımıza herzaman Kalite, Hizmet, Doğal lezzetler, Temizlik ve Güven sunmaya herzaman devam ediyoruz çünkü iyi hizmet nedir biliyoruz...


Bu firmadan teklif al Bu firmaya mesaj gönder
Hizmet Türleri
Hizmet verdiği Şehirler