Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çağ Yemek
Çağ Yemek

Sakarya / Arifiye

Aytaş Yemek
Aytaş Yemek

Sakarya / Arifiye

Adalezzet Yemekçilik
Adalezzet Yemekçilik

Sakarya / Arifiye

Elit Yemek
Elit Yemek

Sakarya / Erenler

As Yemek Organizasyon
As Yemek Organizasyon

Sakarya / Erenler

Ziyafet Yemek
Ziyafet Yemek

Sakarya / Erenler

Adaseç Yemek
Adaseç Yemek

Sakarya / Erenler

Ada Nehir Yemek
Ada Nehir Yemek

Sakarya / Erenler

Tek Yıldız Yemekçilik
Tek Yıldız Yemekçilik

Sakarya / Erenler

Er Akkayalar Yemek
Er Akkayalar Yemek

Sakarya / Geyve

Kupa Yemek
Kupa Yemek

Sakarya / Hendek

Osmanoğlu Yemek
Osmanoğlu Yemek

Sakarya / Hendek

Pamukova Lezzet Yemek
Pamukova Lezzet Yemek

Sakarya / Pamukova

Gülümse Yemek
Gülümse Yemek

Sakarya / Sapanca

0264 241 30 51

0264 241 30 50

Yeni Mh. Topça Toptancılar Çrş. Küme Evler No: 9 G/14 Erenler SAKARYA

Şeker Afyon Yemek, besicilik sektöründeki yarım asırlık bilgi, birikim ve tecrübeye dayalı güç ile 1995 yılında 500 hayvan kapasiteli besi çiftliği ile ticari faaliyetine başlamıştır.

Özellikle kurban kesim dönemlerinde kesim parçalama ve paketleme işlemini çağın teknolojik imkanlarını kullanarak hijyenik koşullarda modern bir hizmet anlayışına dönüştüren Şeker Afyon Besicilik Sakarya ve civar illere et sevkiyatları ile ticari faaliyetine devam etmiştir.

2008- 2011 yılları arasında Ulusal marketlerin et tedariği ile markalaşma yolunda önemli bir yol kat eden Şeker Afyon Besicilik % 100 yerli besi hayvanlarının tamamen doğal ürünlerini aracı kullanmaksızın müşterilerine ulaştırmak için Enne Et olarak kendi markasını yaratmıştır.

 

Şirketimiz, et sektöründe istikrarlı ve kaliteli hizmet anlayışından memnun kalan müşterilerimizin de teşvikiyle 2005 yılında toplu yemek sektörüne ilk adımlarını atmıştır.

Hizmet vermiş olduğumuz ve çözüm ortağımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin öneri ve talepleri doğrultusunda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen Şeker Afyon Yemek, nitelikli hizmet anlayışı ile kısa sürede toplu yemek sektöründe de tanınan bir firma olma özelliği kazanmıştır. Taşımalı yemek hizmeti dışında hastaneler, iş merkezleri ve fabrikalarda kendi uzman ekip ve kadrosunu oluşturarak yerinde üretim hizmeti vermeye başlamıştır.

Biliyoruz ki yalın yaklaşımın, sürekli iyileştirmenin ve yönetim sistemlerinin temel taşlarından birisi de iş yerindeki malzeme ve bilgi akışını hızlı ve doğru olmasını sağlamaktır. Bunu sağlamanın yolu ‘’5S’’ İşyeri Organizasyonu yaklaşımının benimsenmesi, uygulanması ve sürdürülmesinden geçer. Şeker Afyon yemek olarak 2015 yılı itibariyle proje bazlı olarak uygulamaya başladığımız 5S İşyeri Organizasyon sistemi ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı hedeflemekteyiz. Yemek sektörünün önemli besin öğesi olan kırmızı eti kendi üretim tesislerinde temin etmiş olmanın vermiş olduğu güçle 8 yıldır kaliteyi en uygun fiyatla hizmete dönüştürmeyi başaran Şeker Afyon Yemek 2009 yılında yemek sektöründeki varlığını her alanda yaygınlaştırmak amacıyla Türk ve Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini farklı görsel sunumlarla müşterilerimize ulaştırmak için Şehri-Sefa Cafe Restaurant ile Restaurant işletmeciliğine başlamıştır. Kişiye özel hizmetleriyle Türk mutfağı, dünya mutfağı, alakart, açık büfe kahvaltı hizmetleriyle Sakarya‘ da öğrencileri, gençleri, aileleri, bürokratları ve iş adamlarını aynı mekanda buluşturmayı başararak bir ilke daha imza atmıştır.

Her biri kendi alanında uzman, eğitimli, deneyimli, yeniliklere açık, sürekli kendini geliştiren genç ve dinamik 70 kişilik çalışma kadrosuyla yemek sektöründe hizmet veren Şeker Afyon Yemek olarak bugünlere gelmemizde emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve Ulusal bir firma olma hedefimizde kendimizi geliştirmemize katkı sağlayan ve bize güven duyan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

 

 • - VİZYON : Toplu Yemek ve Catering  sektöründe başta Sakarya  olmak üzere civar iller içerisinde  de lider, tüketici odaklı bir şirket olmak.

- MİSYON : Kurulduğumuz tarihten bu yana hizmet verdiğimiz grupların sağlığını ön planda tutarak  hizmet  ve ürün kalitemiz  ile tüketicinin birinci tercihi olarak  sürekliliği korumak. 

- KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan hizmet anlayışını benimsemek, sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi amaçlayan, müşteri odaklı kalite yönetim sistemi kurmak.

- Taşımalı Yemek Hizmeti

- Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

- Organizasyon ( Catering )

- Besicilik

 • YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU
 • ÖZEL KONAK HASTANESİ
 • TKG AUTOMOTIVE
 • formpleks
 • Erkut Holding
 • Yücesan Vagon
 • Norm
 • Ege Kimya
 • Başak
 • Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
 • Hyundai Eurotem
 • Sakarya Ticaret Borsası
 • Lucas Elektrik
 • Ural Maksan
 • Temsa
 • Özbir