Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
HAKAN Yemekçilik
HAKAN Yemekçilik

Sivas / Sivas

Kekik Catering
Kekik Catering

Sivas / Sivas

Elit Yemekçilik
Elit Yemekçilik

Sivas / Sivas

0346 226 3450

Gültepe Mah. 16. Toptancılar Sk. No:70 / 9 Sivas - Türkiye

Sedir Grup 1999 yılından bu güne bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Hazır Yemek, Unlu Mamüller, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde üretim yapmaktadır.


Uzman kadroya sahip olan şirketimiz Hazır Yemek, Unlu Mamüller, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde tercih edilir bir firma haline gelmiştir.

Taşımalı Yemek Hizmeti

Sedir Grup, Taşımalı Yemek hizmetimizin tüm aşamalarında insan sağlığını, hijyeni ve lezzeti ön planda tutuyoruz. Küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların yemek ihtiyaçlarını günümüz teknolojilerinden en iyi şekilde faydalanarak akılcı bir organizasyonla yemeklerimizi üretiyor ve sizlere ulaştırıyoruz.


Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan menüler, merkez mutfağımızda hazırlanarak, hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır.


Sedir Grup güvencesiyle sunulan yemeklerimizin standartları, profesyonel kadromuz tarafından, yemeklerin hazırlık aşamasından, üretim ve sevkiyat aşamasına kadar kontrol edilmektedir.


Müşterilerimize hızlı ve ekonomik aynı zamanda da lezzetli çözümler üreteretiyoruz.


Taşımalı Yemek Hizmeti gıda güvenliği sağlanmakta ve lezzetli yemeklerimiz termobox (ısı koruyucu ambalaj)sistemi sayesinde; ısı kaybetmeden, dış etkenlerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda sevk edilmektedir.


Yemek Organizasyon Hizmeti

Sedir Grup; Yemek Organizasyon Hizmeti ile Açılış Törenleri, Toplantı ve Seminerler, Davet ve Düğünler, Resepsiyon ve Şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli, genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.


Yemek Organizasyon Hizmeti sunarken karşılaştığımız en büyük beklenti; hijyen, kaliteli sunum ve çeşitli yemek seçenekler, sıcak ve leziz olması gibi olan değerler kadar ayrıcalıklıdır.


Organizasyonlarınızda konuklarınıza ev sıcaklığında; hızlı ve ekonomik aynı zamanda da lezzetli çözümler üretiyoruz.


Organizasyonlarınızda yemekle ilgili bütün aşamaları sizin yerinize biz düşünüyor ve yapıyoruz. Siz ise organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güleryüzlü personellerimizle memnuniyeti en üst seviyelere çıkarıyouruz.


Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Sedir Grup, Yerinde Üretim Yemek Hizmeti ile personelinizin sağlıklı yaşam sürmesi için çeşit ve kaloride yemekler sağlar. Personelinizin memnuniyeti çalışma randımanın istediğiniz düzeyde olmasına yardım eder.


Yerinde Üretim Yemek Hizmeti sunarken karşılaştığımız en büyük beklenti; hijyen, kaliteli sunum ve çeşitli yemek seçenekleridir. Sunduğumuz hizmet doğrultusunda yemeklerimiz sıcak ve leziz olması gibi ayrıcalıklıdır.


Biz bu anlayış doğrultusun da müşterimizin taleplerini daha hızlı, hazır yemek hizmetlerimizi ve kullandığımız ürünleri daha çok geliştirerek siz müşterilerimizin beklentilerini en iyi biçimde karşılamaya çalışıyoruz.


Çalışanlarınızın şirket bağlılığının arttırmasını, kurum ruhunun gelişmesini sağlayan ve iş veriminizi yükselten yemek ve hizmetleri sunar.


Sedir Grup, Eğitim alanında Üniversiteler, Anaokulları, Kolejler; Kamu alanında, Hasteneler, Kamu Daireleri, Belediyeler, TSK vb. Yerinde Yemek ve hizmetleri sunmaktadır.


  • Ankara 3. Hava İkmal Bakım Komutanlığı
  • Yozgat Bozok Üniversite Hastanesi
  • Sivas Devlet Hastanesi
  • Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü
  • Tokat GOP Üniversite Hastanesi
  • Ankara Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
  • Sivas 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı
  • Tokat Erbaa KYK Kız Yurdu
  • Amasya Yeşilırmak KYK Kız Yurdu
  • Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Merkezi Kafeterya