Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
ZORLULAR Yemek Sanayi
ZORLULAR Yemek Sanayi

Samsun / Çarşamba

Samsun Yemek & Catering
Samsun Yemek & Catering

Samsun / İlkadım

SEHA Yemek
SEHA Yemek

Samsun / Ladik

Mutfak Catering
Mutfak Catering

Samsun / Tekkeköy

Can Yemek Fabrikası
Can Yemek Fabrikası

Samsun / Tekkeköy

0362 266 94 05 - 0541 923 77 66 - 0541 796 20 24

0362 266 94 05

Şabanoğlu Mah. İbni Sina Sok. No.314 Kutlukent / TEKKEKÖY / SAMSUN

SAMSUN 55 YEMEK GIDA HİZMETLERİ  olarak; İşyerinizde verimli alan kullanımı için size taşıma yemek hizmeti öneriyoruz. Bu durumda, depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Merkez mutfağımızda  pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik ısı zinciri içerisinde ve ev lezzetinde işyerinize ulaştırıyoruz.


Taşıma yemek hizmeti gereksinimi duymayan, uygun alan ve mekan kapasitesine sahip olan müşterilerimize ise yerinde yemek üretim sistemiyle  sunum yapmaktayız. Bu sistemde işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini SAMSUN 55 YEMEK ten karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar. SAMSUN 55 YEMEK’ in kalite yöneticileri ve proje mimarları, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. SAMSUN 55 YEMEK’ in servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmeniz sağlanacaktır.


SAMSUN 55 YEMEK Catering ve Organizasyon her çapta catering hizmetleri için kaliteli tedarikçileri, güler yüzlü hizmet anlayışı, müşteri odaklı çalışma prensibi, Gıda Güvenliği, Kalite Yönetim Sistemi ve tüm belgeleriyle hizmetinize hazır.

            Personelinize kaliteli bir yemek servisi ile sağlıklı ve lezzetli beslenmelerini sağlamak, şüphesiz onları mutlu etmenin ve iş verimini artırmanın en önemli unsurlarından biridir.

            Mutlaka sizler günümüzün artan rekabet şartlarında işletmenizin başarısı için teknolojik gelişmeleri ve güncel piyasa hareketlerini takip etmek, elinizdeki kaynakları zamanınızı ve dikkatinizi esas faaliyet alanınız için kullanmayı tercih edersiniz.

            A kalite ürünlerle hijyenik üretim ve kaliteli servis anlayışı ile hizmet vererek lezzetin adresi olmayı başardık.

            Hizmet kalitesini ve standartlarını kanıtlamış olan şirketimiz bünyesindeki kalite güvence sistemlerinin mükemmel şekilde işlemesini ve geliştirilmesi amacıyla yapılması gereken iyileştirme çalışmalarını eksiksiz yerine getirmektedir,

            Malzemelerin temininden yemeklerin üretim sürecinde ve sunuma kadar her aşamada titiz kontroller (Gıda Mühendisimiz Tarafından) gerçekleştiren SAMSUN 55 YEMEK küçük büyük demeden her catering hizmetini aynı özenle gerçekleştirmektedir. Bu kaliteli ürün ve hizmetlerin sürekliliğini korumak adına aldığımız belgelerimiz ve sertifikalarımızla sağlık açısından güvenli şartlar sağlanmıştır. Mutfağımıza güveniyoruz. İstediğiniz zaman her hangi bir randevu talebinde bulunmadan mutfağımızı ziyaret edebilirsiniz.

            Bugüne kadar farklı mekanlarda ve farklı menülerle verdiğimiz catering hizmetleri ile sektöründe her alanda tecrübe kazanmış olan SAMSUN 55 YEMEK taleplerinize göre oluşturulan esnek yemek ve içecek menüleri ile size en uygun çözümleri sunmaktadır.

            Hizmetlerimiz arasında; Yerinde yemek üretim sistemi, bayi yemekleri, düğün catering hizmetleri, kokteyl organizasyon, fuar ikramları, iftar yemekleri, sergi açılışları ve catering hizmeti gerektiren tüm diğer organizasyonlar bulunmaktadır. Catering fiyatları, yemek menüleri ve diğer catering hizmetleri için bizi bugün arayın ve uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti alın.


Çözüm ortağınız olmak dileğiyle sağlık ve lezzetin buluşma noktasında sizleri konuk etmekten büyük bir gurur ve mutluluk duyarız.


 •  Misyonumuz

Değerli müşterilerimiz, amacımız doğrultusunda sizlere en güzel şekilde hizmet sunabilmek için ürün tazeliğini korumak, et, tavuk ürünlerini hijyenik bir ortamda hazırlayıp servise sunuyoruz. 

Firmamız için müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini günümüz günümüz şartlarında en ileriye götürmek amacımızdır. Sebze ve meyve ürünleri hijyeni bir ortamda günlük ve taze olarak alımı yapılıp servise sunulur. Kaliteli, hijyenik, temiz bir ortam, olmazsa olmazlarımızdandır.


 •  Vizyonumuz

Firmamızın kuruluşundan itibaren en iyi bir şekilde hizmet vermek amacıyla bu sektörde hızlı bir şekilde, doğru çalışarak, doğru bir aşama kaydettik. 

Her zaman daha ileriyi hedefleyerek, doğru, temiz, hijyenik, çalışmalarımızı daha da ileriye götürebilmek için siz değerli müşterilerimizle büyümeyi hedefliyoruz.

 •  TAŞIMA YEMEK
 •  TABLDOT YEMEK
 •  YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ
 •  DÜĞÜN-DAVET YEMEKLERİ
 •  KOKTEYL ORGANİZASYONLARI
 •  İFTAR YEMEKLERİ
 •  KIR YEMEKLERİ.
 •  VE DİĞER CATERİNG HİZMETLERİNİN TAMAMI

Müşterilerine sağlık ve lezzeti bir arada sunmayı ilke edinen SAMSUN 55 YEMEK GIDA HİZMETLERİ tecrübesi, birikimi, genç dinamik beklentilerinize en iyi cevap verebilecek çözüm ortağınızdır.

Çözüm ortağınız olmak dileğiyle sağlık ve lezzetin buluşma noktasında sizleri konuk etmekten büyük bir gurur ve mutluluk duyarı

 • ALİ ACAR İNŞ.
 • Prenta Prefabrike Çözümler
 • Yeni Sarp İnşaat