Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Sabır Sofrası
Sabır Sofrası

Şanlıurfa / Eyyübiye

Less Catering
Less Catering

Şanlıurfa / Haliliye

Tuna Yemekçilik Catering
Tuna Yemekçilik Catering

Şanlıurfa / Suruç

Aktaş Yemekçilik
Aktaş Yemekçilik

Şanlıurfa / Suruç

Zeynel Yemek
Zeynel Yemek

Şanlıurfa / Viranşehir

Damak Yemek
Damak Yemek

Şanlıurfa / Viranşehir

0535 360 70 47

Gıda İmalatçıları Sitesi 4.Cad. No:26 Eyyübiye-Şanlıurfa

Bazı sektörler var ki, dünyanın gözlerini üzerine çevirdiği zor alanlardandır. Bu sektörlerden biri de yemek sektörüdür. Doğrudan insan sağlığını etkileyen yemek hizmetleri, bilinçli, bilgili, sorumluluk sahibi ve titiz olmayı gerektiriyor.

Şanlıurfa'da bir ilk!


Yerli, milli sermaye ile, Sahan Catering olarak, çıkmış olduğumuz yolda bugün, Şanlıurfa genelinde günde 1.000 kişiye yemek hizmeti sunan sektörün en büyük şirketlerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gurur sadece nicelik olarak yüksek üretim yapmanın değil, aynı zamanda nitelik olarak kaliteli, sağlıklı, prestijli işler üretebilmiş olmanın gururu.
Tüm çalışanlarımızın benimsemiş olduğu “sağlıklı beslenme önceliklidir” ilkesiyle güvenli ham madde ve ekipman kullanıyor, yetişmiş insan gücüyle sağlıklı koşullarda, doğru beslenme ilkelerine uygun damak zevki ile bütünlenmiş sofralar kuruyoruz. Müşterilerine “ne yediğimi biliyorum” hissini yaşatmanın, onuru ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma yemek hizmeti de, tıpkı diğer Sahan Catering hizmetlerinde olduğu gibi müşterimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak sunduğumuz toplu yemek çözümlerinden bir tanesidir. Müşterimizin, yemek üretimi yapabileceği endüstriyel mutfağa sahip olmaması durumunda tercih edilmektedir. Taşıma yemek hizmeti, yemeğin Sahan Catering bünyesinde hazırlanarak tam vaktinde müşteriye teslim edilmesi prensibiyle gerçekleştirilmektedir.


Nasıl Yapılır?

Taşıma yemek hizmetinde yemek üretimi, son teknoloji ürünü modern mutfaklarda, deneyimli aşçılarımız tarafından en iyi malzemeler kullanılarak Sahan Catering bünyesinde, başta HACCP uyumluluğu olmak üzere her türlü hijyen ve yemek üretim kurallarına bağlı kalınarak üretilmektedir. Beklentilerinize uygun yemek çözümlerinin belirlenmesinde gıda mühendislerimiz ve diyetisyenlerimizle müşterilerimizi anlıyor ve ihtiyacınıza uygun yemek çözümlerini sunuyoruz. Elbette taşıma yemek hizmetinin olmazsa olması olan diğer konu; Yemeğin taşınması ve vaktinde servis edilmesi ihtiyacıdır. Sahan Catering , taşıma yemek hizmetinde de profesyonel çalışma anlayışını sürdürmektedir.

Zamanınıza Değer Veriyoruz

Sahan Catering mutfağında üretilen yemekler kendi araçlarımızla, tam da olmasını istediğiniz zamanda yerine ulaştırılarak servis edilmektedir. Çünkü biz, zamanınızın kıymetli olduğunu biliyor ve zamanınızı boşa harcamak istemiyoruz. Müşterilerimizin zamanlarını, damak lezzetlerine uygun ve sağlıklı yemekleri deneyimleyerek geçirmeleri, yemek vakitlerinden olabildiğince keyif almaları bizim başlıca önceliklerimizdendir. Bunu sağlayabilmek için yemekler, salatalar ve yan ürünler hazırlandıktan sonra sıcaklıklarını koruyabilecekleri uygun izolâsyonla donatılmış taşıma kutularına yerleştirilerek kilitlenir. Dış ortamın havasıyla temas sıfıra indiğinden, hijyen prensiplerinin bütün gerekliliklerini yerine getirebiliyor ve yemeğinizi beklediğiniz kalitede, üstelik tam vaktinde size ulaştırıyoruz.

Sahan Catering’e Güvenebilirsiniz

Sonuç olarak Sahan Catering, diğer tüm toplu yemek üretim hizmeti alanlarında olduğu gibi, taşıma yemek hizmetinde de müşterisinin yanındadır. Lezzet anlayışınızdan ödün vermeden, kaliteli toplu yemek hizmeti için Sahan Catering, en büyük desteğiniz olacaktır. Çünkü biz, gücümüzü ve özverimizi, yalnızca sizlerin memnuniyetinden almaktayız.


“Tam yerinde, tam tadında, tam vaktinde…”


Yerinde Üretimi


Yerinde yemek üretimiyle mutfaklarınız Sahan Catering ile buluşuyor


Hizmet alanlarımızdan biri de “Yerinde Yemek Üretimi” hizmetidir. Yemek üretimine imkân tanıyacak mutfağa sahip olan işletmelerin genelde tercih ettiği bu çözümle beraber temel olarak yemek üretimi sizin mutfağınızda Sahan Catering ekibince hazırlanır ve servis edilir.


Nasıl Yapılır?

Bünyesinde yemekhane ve endüstriyel mutfak bulunan müşterilerimizin tercihi olan yerinde yemek hizmetinde, müşterimiz ile yapacağımız anlaşma ile beraber mutfağın yemek üretimi için gerekli koşullara sahip olup olmadığının kontrolü yapılmaktadır. Eksiklikler varsa bunlar, isteğe göre müşteri tarafından ya da Sahan Catering tarafından giderilerek yemek üretimine uygunluk sağlanır. Kafeterya ya da yemekhane gibi toplu yemek tüketilen alanlarınızın servise uygun hale getirilmesi, ihtiyaca göre dekore edilmesi ve planlanması gerçekleştirilir. Böylelikle Sahan Catering, yerinde yemek üretim hizmetini, sıradan tabldot yemek üretim anlayışının daha ötesine taşır ve beklentilerinizi karşılayacak yerinde yemek çözümleri üreterek sizi mutlu eder.

Avantajları

Yerinde yemek hizmetinin okullar ya da firmalar tarafından tercih edilmesi pek çok yönden avantajlıdır. Öğle arası, yemek molası gibi vakitlerde dağılmayı önleyerek çalışan verimliliğini arttırmaya yardımcı olur. Kafeterya ya da yemekhane gibi toplu yemek tüketim yapılan yerlerde insan iletişimleri de artacağından, insanları motive edici ve yemek vakitlerinin keyifli geçirilebileceği bir ortamın oluşması mümkün hale gelir.  Fastfood alışkanlıklarını ortadan kaldırarak başta çocuklar için olmak üzere, herkes için sağlıklı yemek anlayışını etkin kılmayı sağlar.

Ekibimiz

Uzman gıda mühendisleri ve diyetisyenlerden oluşan ekibimiz ihtiyaca ve isteklere yönelik yerinde yemek hizmetinin en sağlıklı şekilde verilmesi için çalışırlar.  Mutfak personelimiz de bu kurallar doğrultusunda damak tadınıza uygun lezzetleri özenle seçilmiş malzemelerle, titizlik içinde hazırlayarak sizlere sunar. Gerek sizin için, gerek çalışanlarınız için, gerekse çocuklar için en iyi ve en leziz yemekleri, başarıyla sunan Sahan Catering, daima müşterisinin yanında olacaktır.Ziyafet ve Organizasyon


Tadı Damağınızda Kalmasın Diye…

“Özel günlerinizi ziyafete dönüştürün.”

Sahan Catering, sadece iş yerlerinin yemek ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz. Dostların, misafirlerin ağırlandığı yahut önemli toplantıların gerçekleştiği organizasyonları, lezzetli birer anıya dönüştürür.

Sahan Catering; organizasyon, özel günleri ve önemli buluşmaları nitelikli yemek ikramlarıyla ziyafete dönüştürür. Yalnızca içeriğiyle değil, sunumuyla da göz dolduran Sahan kalitesindeki ikramlıklar davetinizin prestijini yükseltir.


Sahan Catering hangi hizmetleri veriyor?

  • Piknik Organizasyonları,
  • Konser & Festivaller, 
  • Eğitim Seminerleri, Ürün Tanıtımları,
  • Düğün, Nişan, Sünnet Kutlamaları,
  • Bayi Toplantıları, Özel Kutlamalar,
  • Fuar & Tanıtım Organizasyonları,
  • Yıl Dönümü & Kutlama Çalışmaları,
  • İftar Davetleri,