Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
BSC Yemekcilik
BSC Yemekcilik

Mersin / Akdeniz

Asilzade Yemekcilik
Asilzade Yemekcilik

Mersin / Akdeniz

Adana ft Yemekçilik
Adana ft Yemekçilik

Mersin / Akdeniz

Harput Yemekçilik
Harput Yemekçilik

Mersin / Akdeniz

Karagülle Yemekçilik
Karagülle Yemekçilik

Mersin / Akdeniz

Ece Yemekçilik
Ece Yemekçilik

Mersin / Akdeniz

Fatih Yemekcilik
Fatih Yemekcilik

Mersin / Gülnar

Yiğit Yemekçilik
Yiğit Yemekçilik

Mersin / Tarsus

Gül Yemekçilik
Gül Yemekçilik

Mersin / Tarsus

Mis Yemekcilik
Mis Yemekcilik

Mersin / Toroslar

Öz Sadiler Yemekcilik
Öz Sadiler Yemekcilik

Mersin / Toroslar

ÖZİŞ Yemekçilik
ÖZİŞ Yemekçilik

Mersin / Toroslar

Sıla Yemekcilik
Sıla Yemekcilik

Mersin / Yenişehir

0533 764 78 32

Kazanlı Mh. Mersin Cd. A Blk. No: 80/1A /1 Akdeniz, MERSİN

Firmamız 10.08.2012 tarihinde Cumhuriyet mahallesi Cumhuriyet bulvarı 60/5 Akdeniz/MERSİN adresinde hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız yatırımlarını daha iyi ve kaliteli bir hizmet vermek üzerine yapmıştır. Kazanlı mah. Mersin cad. A Blok no:80/1A /1 Akdeniz/MERSİN adresinde bulunan 3 dönüm arazi üzerine 700 m2 kapalı alan üzerine kurduğumuz fabrikamızda Avrupa standartlarında belirtilen epoksi zemin ve duvar kullandığımız üretim alanında İnoksan marka son teknoloji ekipmanları kullanarak uzman kadromuzla beraber 01.MAYIS.2017 tarihi itibariye daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflediğimiz yeni fabrikamızda hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.


Yenilikçiyiz, dinamiğiz, kaliteliyiz ve her şeyden öte çok lezzetliyiz.


Misyonumuz

SAFYA Yemekçilik olarak eğitimli ve uzman kadromuzla gıda güvenliği içerisinde ürettiğimiz kaliteli, sağlıklı ve maksimum lezzetli ürünler ve sunduğumuz hizmetler ile her zaman maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

SAFYA Yemekçilik sektörünün lider butik firması olarak her zaman inovasyon ile kendini yenileyerek ve farklılığını göstererek katılan her yeni müşteri ile uzun yıllar işbirliği içinde olmayı ve her geçen gün kurumsallaşma yolunda daha ileriye gitmeyi hedeflemektedir.


Değerlerimiz

 • Gıda güvenliğini sağlamak
 • Çalışanlarımızın sürekli eğiterek yetkilerini arttırmak
 • Sürekli iyileşme ve gelişim amacı ile çalışmak
 • Kalite çalışmaları ile sektör liderlerliğini devam ettirmek
 • Müşteri - Tükretici memnuniyetini, beklentilerinde ötesinde sağlamak
 • Ekip bilinci ile çalışmak
 • Çalışanlarımızın iş sağlığını güvenliğini istisnasız korumak
 • Çevreyi yarınlara taşıyacak şekilde korumak
 • Tüm paydaşımlarımızla şeffaf iletişim halinde olmak
 • Tedarikçilerimizin gelişimine katkıda bulunmak
 • Tüm çalışanlarımızla sosyal sorumluluğumuzu yerine getirme gayreti içinde olmak1. Sınıf Malzeme

Daha ilk günümüzden itibaren, iyi ürün iyi malzemeyle elde edilir felsefesiyle üretimimizde her zaman 1.sınıf malzeme kullanmayı kendimize ilke edindik.


Şeffaf Üretim

Uzun yıllardır üretimimizi ve hijyenliği kontrol etmek amacıyla tesisimizin birçok noktasını kameralarla donatmış idik. (şirketin tüm girişlerinden çevresine, yükleme alanlarından depolara, koridorlardan ofislere, üretim alanlarından soğuk oda içlerine kadar) 2012 yılından itibaren belirli üretim noktalarımızın görüntülerini internet üzerinden websitemizde 24 saat canlı yayınlayarak şirketimizin üretim şeffaflığını herkesle paylaşmak istedik. Ayrıca, üretim şeffaflığımız çerçevesinde tesisimizin kapıları her gün istediğiniz zaman ziyaretinize açıktır.


Müşteri Memnuniyeti

Yüksek hijyen standartlarına uygun yemekleri ortaya çıkararak müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktayız.

Bizim için müşteri memnuniyeti yemek malzemelerinin tarladan sofraya gelene kadar ki uzun bir süreçle başlar. Bu süreçte iyi bir ekip çalışmasından doğacağına inanır; SÜPER EKİP,SÜPER HİZMET , SÜPER SONUÇ ilkesiyle hedefe doğru ilerleriz. Hizmet kalitemizdeki anlayışımız faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafyalarda her daim kalite ile üretilen gıdaları müşterilerimize sunmaktır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin sonucunda yapılan yemeklerin gramajları , sunumu , kalorisi ve hijyen kontrolleri bizim tarafımızca sağlanarak sofralarımızdaki yerini alır.


Amacımız yemek malzemelerinin tarladan sofraya gelene kadar ki süreçte Türk Gıda Kodeksine uygun yemekler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıp sizleri GÜLÜMSETMEKTİR.

 • Taşıma Toplu Yemek Hizmetleri
 • Catering - Kokteyl - Kokteyl Prolenge
 • Yerinde Yemek Üretim - Catering Hizmetleri
 • Düğün - Söz - Nişan Catering Hizmetleri
 • Fuar - Kurumsal Etkinlik Hizmetleri
 • Gala - Mezuniyet Yemek Hizmetleri
 • İftar Yemeği Catering Hizmeti
 • Paket Yemek Sandviç - Lunch Box hizmetleri
 • Piknik Etkinlikleri - Bahçe Partileri - BBQ
 • Açık Büfe Yemek - Brunch - Kahvaltı Hizmetleri


Neden Toplu Yemek?

Toplumumuzda aile sofrası önemlidir. Çağımızda aile ile bir arada yemek yemek büyük kentlerde oldukça imkansız hale gelmiştir. Yaşantımızın önemli bir bölümü çalışarak iş yerinde geçmektedir. Bu nedenle iş yerinde yemeğin önemi artmaktadır. Birbirini tanıyan tanımayan birçok insan bu yemekler vasıtası ile bir araya gelmekte ve sosyalleşmektedir.

Toplu yemekler insanlar arası iletişim fırsatıdır. İlişkileri kuvvetlendirir ve samimiyeti artırır. Bir çok işyeri şimdilerde çalışanlarına kahvaltı olanağı da sunarak işyerinde bir araya gelme zamanını artırarak iş ile ilgili iletişimi ve verimliliği artırma yoluna gitmektedirler.

Toplu yemek sektörü iş dünyası için çok önemli bir sektördür, stratejik bir konudur. İşletmeler yemek hizmetini dış kaynak olarak almayı tercih etmektedirler çünkü bu iş hem zaman ve enerji kaybı hem de özel ilgilenilmesi gereken bir konudur. Konu gıda olunca ve özellikle toplu yemek olunca kaliteye ve hijyene azami ölçüde önem vermek gerekir. Toplu yemekte ürettiğiniz ve sunduğunuz bir ürünü geri çağırma imkanınız yoktur. Sunduğunuz ürünün geri bildirimini anında alırsınız. Oysa diğer sektörlerde ürününüzün kalitesi yeterli değilse pazarlama ve satışa piyasadan geri çağırma şansınız vardır.

Toplu yemek hizmetinde Safya yemekçilik olarak en önem verdiğimiz konu kalitedir. Kaliteyi sağlarsanız karlılık ve büyümeyi orta ve uzun vadede garantilemiş olursunuz. Bunu yapabilmek için tedarikçilerinizi iyi seçmeli, eğitimli tecrübeli ve yaptığı işin bilincinde olan ekiple çalışmayı yeğleriz. Toplu yemek hizmeti sunarken yerinde üretimi tercih etmekteyiz böylece üretimde şeffalığı, yemekte kaliteyi sağlarız.

Yemek yapmayı otomasyonlaştıramazsınız tamamen el becerisi, damak tadı ve sezgilerle ortaya çıkan bir iştir. Bu nedenle istihdamı da oldukça sağlayan bir sektördür. Sektörün önemi sadece sosyal anlamda değil yasalar anlamında da önem arzeder. Yasaların ve yönetmeliklerin gereğini yerine getirmeyen ve “merdiven altı “ dediğimiz kaçak üretim ile piyasada tutunmaya çalışan insan sağlığını önemli ölçüde tehdit eden birçok firma faaliyette bulunmaktadır. Hizmet alırken gerekli izinleri almış, denetime tabii toplu yemek işletmelerini tercih etmek çok önemlidir.


Neden Toplu Yemek?

 • Düşük maliyet
 • Müşteri kontrolündeki çok esnek menü
 • Farklı yemek çeşitleri ve konsept seçimi
 • Esnek tüketim ve üretim zamanı planlaması
 • Daha lezzetli ve sıcak yemek tüketimi
 • Hızlı yemek üretilişi
 • Kumanya, acil yemek ihtiyacında hızlı operasyon