Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR

0454 471 50 18

Merkez Mah. No:80/4A Doğankent / GİRESUN

Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri olarak; hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyeye ulaştırmaktır. Ayrıca kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Kalite Güvence Sistemi’nin yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri çalışanlarının sorumluluğundadır. 


Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri  Yönetim Kurulu olarak bu sistemin kusursuz olarak işleyebilmesi için her türlü desteği sağlayacağını; bu konuda gereken gayret ve özveriden kaçınılmayacağını vurguluyoruz. Bizler 1965 yılından itibaren Restoran ve Lokanta işletmeciliği ile PATANLAR LOKANTASI adı altında  “ÖNCE YEMEK” mantığı ile büyüyerek, bu günlere tecrübe ile ulaşıp  Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri'ne  dönüşmenin haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Başarımızın en büyük sırrı ”çekirdekten gelmiş” olmanın avantajı ile günümüz teknolojisi olanaklarının eğitim ve bilgi ile pekiştirerek devam etmektir. Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri, Kendisine has 300 m2 kapalı alanı ile tamamen Toplu Yemek Hizmeti veren ve tüm yasalara uygun çok ender yemek fabrikaları içinde, tek bir yerden üretimi sağlamak ve bu sayede merkezi kalite kontrol sistemi ile “standart yemek üretimi” yaparak, üretim maliyetlerini düşürmektedir. 


Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri her zaman “GÜÇLÜ YÖNETİM TECRÜBELİ ÜRETİM” kadrosu ile işletmesini güvenilir kılmaktadır.  Çalışanların öncelikle yasal olarak ulusal tüm resmi belgelerini ve uluslar arası ISO 9001-2015 HACCP, ISO 22000 Gıda Güvenliği ve Hijyen Sertifikaları gibi kalite standartlarında sürekli üretimine devam etmektedir. Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri , Gelecekte müşterilerimizden biri olarak görmek istediğimiz sizlere, sağlıklı bol kazançlı günleri diliyor; beraber çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi istiyoruz...

Yerinde Üretim

Tüketici sayısı 200′in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz.


Yemek hizmeti kapsamında; menü hazırlama, satın alma, üretim ve mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek ihtiyacının planlanmasından, servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.


Mutfağınızı, alanında uzman aşçılarımıza ve deneyimli servis personellerimize emanet edin. Türk ve Batı menüsünden seçkin yemekleri sizin mutfağınızda üretelim.


Yemekli Organizasyonlar

Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden, resepsiyon ve şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli, genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.


Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri olarak organizasyonunuzun atmosferine uygun olarak yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkiyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz.


Doyurucu içeriği ve alternatif menüleri ile hazırlanan sandwich ve kumanyalar; çalıştığınız mekanda, ofisinizde, gezilerinizde, pikniklerinizde, masanızın başında ve tüm özel günlerinizde sizlere farklı bir lezzet sunmaktadır.


Organizasyonlarınızda yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güler yüzlü personellerimize emanet edin.


Taşımalı Yemek Hizmeti

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.


Hizmet birimlerimiz, tarafımızdan mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.


Cafe - Kantin İşletmeciliği

Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetlerinin bir diğer parçası işyerlerinde cafe/kantin, yemekhane işletmeciliğidir. Bu hizmetimizle işyerlerinde mevsimine uygun sürekli sıcak ve soğuk taze yiyecek ve içeceklerin sunulduğu dinlenme mekanları yaratıyoruz.