Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Batu Sofrası
Batu Sofrası

Bursa / Nilüfer

Limon Catering
Limon Catering

Bursa / Nilüfer

Örnek Yemek Sanayi
Örnek Yemek Sanayi

Bursa / Osmangazi

Börekçi Şevket
Börekçi Şevket

Bursa / Yıldırım

Kayra Yemek Sanayi
Kayra Yemek Sanayi

Bursa / Yıldırım

Olgun Yemek Sanayi
Olgun Yemek Sanayi

Bursa / Yıldırım

Tugay Yemek Sanayi
Tugay Yemek Sanayi

Bursa / Yıldırım

Missi Yemek Sanayi
Missi Yemek Sanayi

Bursa / Yıldırım

Başak Yemek
Başak Yemek

Bursa / İnegöl

Fulya Yemek
Fulya Yemek

Bursa / Kestel

Körfez Yemek Hizmetleri
Körfez Yemek Hizmetleri

Bursa / Mustafakemalpaşa

M.S.B. Mutfak Hizmetleri
M.S.B. Mutfak Hizmetleri

Bursa / Osmangazi

Safran Yemek Üretim
Safran Yemek Üretim

Bursa / Osmangazi

TANNA YEMEK
TANNA YEMEK

Bursa / Osmangazi

NEGA Yemek & Catering
NEGA Yemek & Catering

Bursa / Osmangazi

Aşana Yemek Hizmetleri
Aşana Yemek Hizmetleri

Bursa / Osmangazi

İkram Yemek Sanayi
İkram Yemek Sanayi

Bursa / Yenişehir

İnert Yemek Sanayi
İnert Yemek Sanayi

Bursa / Nilüfer

BURSA YARIMADA YEMEK
BURSA YARIMADA YEMEK

Bursa / Nilüfer

Mekaş Yemek Sanayi
Mekaş Yemek Sanayi

Bursa / Nilüfer

Rümeli Mutfağı
Rümeli Mutfağı

Bursa / Nilüfer

Arpar Catering
Arpar Catering

Bursa / Nilüfer

Hanımeli Ev Yemekleri
Hanımeli Ev Yemekleri

Bursa / Nilüfer

SUNAŞ Catering
SUNAŞ Catering

Bursa / Nilüfer

A1 Yemek Hizmetleri
A1 Yemek Hizmetleri

Bursa / Nilüfer

İpek Yemek Sanayi
İpek Yemek Sanayi

Bursa / Orhangazi

0224 215 55 35

Küçükbalıklı Mah. 1.Kuloğlu Sok. No: 13 Osmangazi / Bursa

Özenez Gıda olarak Bursa’da yemek hizmetleri sunmaktayız. Yıllara varan deneyimlerimiz sayesinde günümüz gereksinimlerini çok iyi bilmekte ve bu gereksinimleri kısa sürede ortadan kaldıracak olan çözümler üretiyoruz. Sahip olduğumuz uzman kadromuz, gelişmiş altyapımız ve deneyimlerimiz sayesinde sizler için hem kaliteli hem de ekonomik yemek hizmetleri sunuyoruz.


Hijyen ve Lezzet Her Şeyden Önce Gelir


Özenez Gıda olarak ürettiğimiz her yemeği önce kendimiz tadıyor daha sonrasında sizlere sunuyoruz. Kendimiz yiyemeyeceğimiz hiçbir yemeği sizlere sunmayız. Bu nedenle firmamızın bünyesinde uzman aşçılar ve alanında uzman personeller yer almaktadır. Sahip olduğumuz ekipler sayesinde sizler için en iyi menüler hazırlanmakta ve üretilmektedir. Ayrıca üretimini gerçekleştirdiğimiz her menü yine servis personellerimiz tarafından sizlere servis edilmektedir.


Yemek üretimlerinde her zaman en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Çürümüş ve son kullanma tarihi geçmiş olan ürünler hiçbir şekilde yemeklerin yapımında kullanılmaz ve bu ürünler yok edilir. Ayrıca yemekler üretildikten sonrada yine kalite kontrolünden geçmekte ve hem sağlık hem de lezzet açısından istenilen seviyede olup olmadığı kontrol edilmektedir. Sadece istenilen düzeyde olan yemekler sizlere sunulmaktadır.


Özenez Gıda olarak bursa yemek sanayi sektöründe sahip olduğumuz deneyimler sayesinde müşterilerimizin isteklerini çok iyi biliyor ve bu ihtiyaçları ortadan kaldıracak olacak hizmetleri sizlere sunuyoruz. Bu doğrultuda artık sizlere yerinde yemek hizmeti ve catering gibi hizmetlerde sunmaktayız. Özel organizasyonlar ve davetler için catering hizmetleri almak istediğinizde bizlere ulaşarak tecrübelerimizden yararlanabilir ve en iyi catering hizmetini alabilirsiniz. Aynı şekilde yerinde yemek servisi hizmeti sayesinde de yemek üretimleri yerinde yapılarak sıcak olarak servis edilmektedir.


Özenez Gıda Bursa yemek sanayi sektöründe kendisini tercih eden her müşterisine esnek ve değiştirilebilir menüler sunar. Sizler için hazırlanan menüler sizlerin beğenisine sunulur ve isterseniz bu menüler üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Ayrıca alacağınız hizmetler için bütçenizi zorlamayacak olan ücretlendirme yapılır. Aldığınız hizmetlerin ödemesini de kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.


Kalite, lezzet ve hijyen kurallarına her zaman dikkat eden, her zaman en iyi ve en lezzetli yemekleri sizlere sunmak için kendisini geliştiren Özenez Gıda bu sayede yemek ihtiyaçlarınızı kısa sürede ortadan kaldırmaktadır.


Yerinde Yemek Üretimi

Kişi sayısı 80’den fazlaysa ve yemek hizmeti verilecek alanda mutfak bulunuyorsa bu durumda firmamız sizlere yerinde yemek üretimi hizmeti sunmaktadır. Yemek üretimleri yapıldıktan sonrada personellerimiz mutfağı temizleyecek ve tüm temizlik işlemleri yapıldıktan sonrada mutfağınızı temiz bir şekilde tekrar sizlere sunacaklardır. Eğer sizde yerinde yemek üretim hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yerinde yemek üretimi diğer yemek üretim hizmetlerine göre fiyat açısından da daha avantajlıdır. Diğer yemek hizmetlerinde üretim, ulaşım ve servis hizmetleri maliyetlerin artmasına neden olurken yerinde yemek üretim hizmetinde ise bu gibi maliyetler olmaz ve masraflarda buna bağlı olarak düşer. Eğer daha ucuza yemek üretim hizmeti almak istiyorsanız bu durumda bizlerle iletişime geçerek sunduğumuz bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.


Yerinde Yemek Üretimin Avantajları


Tüketim yerlerinde üretilen yemekler hem maliyet hem de avantaj açısından diğer yemek üretim yöntemlerine göre daha avantajlıdır. Bu avantajlar arasında:


  • Maliyetin daha düşük olması
  • Müşteriler menüleri daha kolay kontrol edebilir ve istedikleri değişiklikleri yapabilirler
  • Farklı yemek seçimleri ve konsept seçenekleri
  • Esnek üretim zamanlaması ve üretim zamanında rahatlık
  • Yemeklerin daha lezzetli olur ve üretilen yemekler anında sıcak olarak tüketilebilir
  • Yemekler daha hızlı üretilir
  • Özellikle acil yemek ihtiyaçlarınızda acil yemek üretimi


Kısacası yerinde yemek üretimi hizmeti sayesinde sizde bu gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.Toplu Yemek Üretimi

Toplu olarak yemek üreten firmalar arıyorsanız sizde toplu yemek üretimi yapmakta olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz ile yemek ihtiyaçlarınız kısa sürede giderilmekte ve istediğiniz menüler hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Uzman personel ve aşçılarımız ile beraber hazırlanan menüler bir öğünde alınması gereken besin değerleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Bu sayede servis edilen yemekler ile beraber ihtiyaç duyulan besin değerleri tedarik edilmiş olur. Eğer sizde sağlık koşullarına uygun ve özenle hazırlanmış toplu yemek hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yemek hizmeti almak için seçeceğiniz firmalarda birçok kritere dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle firmaların sağlık ve hijyen koşullarına dikkat etmesi önemlidir. Günümüzde birçok firma ucuz yemek üretmek için bu kriterlere çok fazla dikkat etmemekte ve bu da birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Bursa toplu yemek üretimi yapılan tüm tesislerimizde günlük olarak temizlik yapılmakta ve hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Ayrıca toplu yemek üretimi yaparken hiçbir şekilde çürük ya da bozuk gıda ürünleri kullanmıyoruz. Kullandığımız tüm ürünler bilindik markaların kaliteli ürünleridir. Bu sayede sizler için kaliteli ve hijyen kurallarına uygun yemek menülerinin üretimi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca hazırlanana menüler sizlere sunulmadan öncede kontrollerden geçmekte ve hem sağlık hem de lezzet kontrolleri onaylandıktan sonra yemekler sizlere servis edilmektedir.


Toplu yemek üretimi yapan firmamız yıllardır bu sektörde bulunmuş olmanın verdiği deneyim ve tecrübe sayesinde sizler için en kaliteli ve en uygun fiyatlı toplu yemek üretimlerini yapmaktadır. Okullar, fabrikalar, hastaneler, düğünler ve diğer çeşitli organizasyonlar için toplu yemek siparişi verecekseniz ve menüler hazırlatmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede sizler için gerekli olan menüler hazırlanacak ve bu menüler yine firmamız tarafından sizlere temin edilen personellerce servis edilecektir. Ayrıca isterseniz sadece yemeklerin sizlere teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Uzman aşçı ve personel kadrosu ile sizlere hizmet sunan yemek firmamız gerek ürettiği lezzetli yemekler gerekse de hizmet kalitesi ile sizlere yıllardır olduğu gibi günümüzde de en iyi hizmeti sunmaktadır. Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.Catering

Özenez Yemek Sanayi olarak toplu yemek üretimlerinde sizlere yardımcı oluyor ve organizasyonun türü ne olursa olsun her zaman kaliteyi de beraberinde sizlere sunmaktayız. Düğün, davet, iş toplantıları gibi tüm organizasyonlarda yemek için pratik çözümler sunan firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız sizde bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz yerinde yemek üretimi ve catering hizmetleri sayesinde yemekleri sıcak ve lezzetli bir şekilde tüketmenize olanak sağlıyoruz. Ayrıca yemeklerinizde yapılmasını istediğiniz değişiklikler varsa bu değişiklikleri de yine servis personellerimize bildirebilirsiniz. Servis personellerimiz yapacakları değişiklikler sayesinde yemekleri isteklerinize göre hazırlayacak ve sizlere sunacaklardır.


Özenez Yemek Sanayi olarak bünyemizde bulunan kalite yöneticileri ve proje mimarları ile sahip olduğunuz mutfakları incelemekte ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek bu ihtiyaçları kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Mutfaklarınız uzman ekipler tarafından incelendikten sonra yapılacak olan çözümler sayesinde kısa sürede mutfaklarınızın tüm gereksinimleri giderilecek ve bu sayede daha kaliteli yemeklerin üretimi gerçekleştirilecektir. Ayrıca yemek üretimleri sizin kendi mutfaklarınızda yapılacağı için hem yemeklerin nasıl yapıldığını görebilecek hem de menülerin istekleriniz doğrultusunda değiştirilmesini sağlayabileceksiniz. Kısacası catering hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde sizde tüm bunlardan yararlanabileceksiniz. Bu nedenle catering hizmeti alacağınız zaman bu alanda uzman ve kendisini kanıtlamış olan firmalar ile çalışmalısınız. Bizde sunduğumuz hizmetler ile size bunu sunuyoruz.


Sunduğumuz catering hizmetlerinde hem yemeklerin lezzetine hem de sunum kalitesine her zaman dikkat ediyoruz. Uzman kadrolarımız sayesinde sizler için dünya mutfaklarının en lezzetli yemekleri hazırlanmaktadır. Ayrıca bu yemekler hazırlanırken en iyi ürünler kullanılmakta ve yemeklerin her zaman lezzetli olması sağlanmaktadır. Mutfaklarda üretilen yemekler sizlere sunulmadan öncede aşçılarımız ve kalite müdürlerimiz tarafından kontrol edilir ve daha sonrasında sizlere sunulur. Ayrıca sizde yemeklerin lezzetine bakarak sizlere ve konuklarınıza uyun olup olmadığını belirleyebilir ve dilerseniz menüler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.