Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Sünbül Yemekçilik
Sünbül Yemekçilik

Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu

AGV Yemekçilik
AGV Yemekçilik

Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu

KYS Yemekçilik
KYS Yemekçilik

Kahramanmaraş / Onikişubat

0537 411 75 99

Karaçar Mah. Atatürk Bulvarı. No: 132/B NURHAK / K.MARAŞ

Öz Avrupa Yemekçilik Ltd. Şti. Kimdir ?

Tabldot, yerinde hizmet, taşıma yemek hizmeti ve özel gün oraganizasyonlarında A kalite ürünler ve hijyenik üretim politikasıyla 2009 yılından bu yana hizmet veren, müşteri memnuniyetini ilke edinen gıda sektörünün bölgedeki öncü kuruluşlarından biridir.

Vizyonumuz

Catering sektöründe öncelikle bölgemizde, daha sonra ülke genelinde ilkelerimizden ve standartlarımızdan taviz vermeden, tercih edilen ve güvenilir bir firma olmak ve müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sağlamaktır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektör insan sağlığı ile doğrudan ilgili olduğundan hijyen, kalite ve sağlıklı üretim temel prensibimizdir. Bunun yanında güler yüzlü servis anlayışımız ve ağızlara layık lezzetler sunmak bizim en önemli misyonumuzdur.

Tabldot Yemek Servisi

Şirketimiz bünyesindeki restaurantlarda günlük tabldot yemek üretimimiz yapılmaktadır. Günlük çıkan menülerimizi gelip afiyetle yiyebilirsiniz.

Özel Gün Organizasyonları

Düğün, nişan, kokteyl gibi mutlu günlerimizde ve cenaze gibi acıyı paylaştığımız zamanlarda toplu yemek üretimimizle sizlere kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikamızla yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Taşıma Yemek Hizmeti

Okullar, fabrikalar, hastahaneler vb. kuruluşlar tarafından yemek hizmetlerinin karşılanması söz konusu olduğunda üretim, sevkiyat ve yemeklerin dağıtılması işlemlerini hijyen ve titizlikle yapmaktayız.