Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Beyoğlu Yemekçilik
Beyoğlu Yemekçilik

Osmaniye / Osmaniye

Derya Deniz Yemekçilik
Derya Deniz Yemekçilik

Osmaniye / Osmaniye

Yeni Buluş Yemekçilik
Yeni Buluş Yemekçilik

Osmaniye / Osmaniye

0328 813 25 97 - 0544 813 25 97

Rahime Hatun Mah. NO:78 A/A Osmaniye

KALİTEDE YENİ ÖNCÜ , Sektöre Osmaniye Yemekçilik ismi ile yeni atılan bir firma olmakla beraber yıllarını yemekçilik sektörü içerisinde geçirmiş olan deneyimli kadromuz ile sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Öncelikli ilkelerimiz arasına doğru,dürüst ve temiz hizmet anlayışı ile kurmuş olduğumuz firmamız siz müşterilerimizin desteği ile hızlı ve planlı bir şekilde Osmaniye'de bulunan firmalar arasında ilk sıralara yükselmeye devam etmektedir. 

İlk günden itibaren hizmet sunduğumuz iş merkezleri , fabrikalar , okullar , hastaneler , bankalar , sanayi kuruluşları ve değerli tüm müşterilerimizin bu güne kadar her zaman takdir ve teşekkürünü almayı ve kaliteli hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmayı en büyük hedeflerimiz arasında ilk sıraya koyduk.

Ürünlerimizde kullanılan tüm hammaddeler birinci sınıf olup işlerliği Gıda mühendisimiz tarfınca peryodik olarak kontrol edilir sağlıklı ve hijyenik ortamlarda siz değerli müşterilerimiz için üretilir.

Sınırsız hizmet , takım ruhu ve sürekli gelişme anlayışını temel olarak benimseyen, OSMANİYE YEMEKÇİLİK insanların bir araya geldikleri tüm yer ve zamanlarda , en kaliteli yemek servisleri ile hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Taşıma Yemek

Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan menüler, merkez mutfağımızda hazırlanarak hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır. 

Gıda mühendislerimiz tarafından yemeklerin hazırlık aşamasından üretim ve sevkıyat aşamasına kadar olan her basamakta, gerekli kontroller yapılarak siz değerli müşterilerimize %100 gıda güvenliği sağlanmış ve lezzetli yemekleri sunmaktayız.


Yerinde Üretim

Günümüzde çeşitli kurumlar, yemek ihtiyaçlarının karşılanmasında dışarıdan destek almakta ve böylece kendi faaliyet alanlarına yoğunlaşmaktadırlar.

Osmaniye Yemekçilik, Osmaniye toplu yemek sektöründeki yılların deneyimi ve uzman kadrosuyla size mutfağınızı kullanarak yemek üretimi yapar. Mutfağınızın olmaması halinde, yeni mutfak oluşturur ve personelinizin yemek ihtiyacı karşılanır.

Oluşturduğumuz mutfağımızın üst yöneticilerimiz tarafından zaman zaman yapılan ziyaret ve denetimlerinde yeni talepleriniz alınır ve çıkarsa sorunlara anında müdahele edilerek faaliyetlerin aksamadan sürdürülmesi sağlanır


Düğün , Nişan ve Özel Gün Davetleri

Kırda, bahçede, evde nerede arzu ederseniz, ister klasik ikramlar, ister temalı ikramlar… Unutulmaz düğünler için özel ikramlar, özel sunumlar…


Ev Davetleri

Evinizde vermek isteyeceğiniz yemek , kokteyl, coffee break ikramlarınızda ister 2 kişi için ister yüzlerce kişi için olsun, sizlerin istediği özeni göstermek mümkün…Arzu ederseniz bizler tüm servisinizi üstleniriz.

Arzu ederseniz ihtiyacınız olan hizmetleri verebiliriz.


Piknik İkramları

Bu organizasyonlar genel olarak kişi sayısı yüksek olması sebebi ile ekstra dikkat ve disiplin gerektirir.

Bizler planlama aşamasından işin sonuna kadar birçok ayrıntıyı önemser ve uygulanmasını sağlarız. Farklı bütçeler için farklı ikram listeleri mümkündür.

Ayrıca pikniklere renk ve tat katabilecek animasyonlu ikramlar, ses düzeni, şişme oyuncaklar, müzik için destek vermemiz mümkündür.


İftar Yemekleri

 Siz Değerli müşterilerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda bu özel ve anlamlı günde seçeceğiniz menü konseptlerini sizlere ikram etmek bizleri mutlu eder.