Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
True Food
True Food

Eskişehir / Odunpazarı

Mamatoğlu Yemek
Mamatoğlu Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

Zümrüt Yemek
Zümrüt Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

Yemek Dünyası
Yemek Dünyası

Eskişehir / Odunpazarı

Misaş Hazır Yemek
Misaş Hazır Yemek

Eskişehir / Odunpazarı

ASIR Yemek
ASIR Yemek

Eskişehir / Tepebaşı

Pınarkaya Yemek
Pınarkaya Yemek

Eskişehir / Tepebaşı

0222 225 20 85

0222 225 20 84

75.Yıl Mahallesi Emko Sanayi Sitesi 1A7 Blok No:4 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

2009 Yılında lokanta ve yerinde tabldot hizmeti ile ticaret hayatımıza başladık. Bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde, kapasite artırımına giderek, günümüz teknolojisini de yakalayarak şuanda üretime devam ettiğimiz 4000 kişilik yemek hanemizi kurduk.

Lezzet ortaklarımıza daha kaliteli ve lezzetli, daha hijyenik hizmet verebilmek için kurumsallaşma adına; gıda mühendisimiz, konusunda uzman aşçılar, sevkıyat ve hizmetli eleman kadromuzla mükemmelliği yakalamak için devamlı çalışıyoruz.

Ortaklar Restoran Yemek Üretim Organizasyon İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak standartlara uygun olarak üretim yapmak ve taşımak için 2010 yılında her türlü yasal belgeyi şirketimiz bünyesine kattık.

Biz Ortaklar Yemek olarak; taşıma yemek, yerinde yemek, davet-düğün gibi organizasyonlara toplu yemek üreten bir firma haline geldik. Yemek üretiminde lezzet ortağımız grubuna giren hastane, okullar, fabrikalar, şantiyeler, eczaneler, sağlık kuruluşları ve özel davetlere yemek vermekteyiz.

Biz işimizi seviyoruz. Yemek pişirmeyi ve üretmeyi, özenle lezzet vererek yaptığımız yemekleri sizinle paylaşmayı seviyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerimizle, ürettiğimiz yemeklerimiz için malzeme alımından sofranız gelinceye kadar tüm süreci, hijyenik ortamda titizlikle planlıyor, kontrol ediyor ve uyguluyoruz.

Yemek sektöründe hizmet veren firmamız, tabildot yemeğin yanı sıra, davetlerde, piknik organizasyonlarında, düğünlerde ve işy erlerinde de ihtiyaç duyulduğu takdirde, gıda ve yemek desteği sağlamaktadır. Bu amaçla ister ekipmanlı (Benmari, Masa-Sandalye, Yemek Çadırı vs.) ister ekipmansız tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Bünyemizde çalıştırdığımız, gıda mühendisi ve gıda teknikerleri ile sadece yemek değil, sağlıklı ve yerinde beslenme hizmeti de vererek toplum sağlığı için üzerimize düşen sosyal sorumluluğu da yerine getiriyoruz. Bu sayede günümüzde çokça gündemde olan “sağlıklı beslenme” konusuna, firma olarak biz de gerekli hassasiyetleri gösteriyor “sağlıklı yemek” yaparak, toplumun sağlığına katkıda bulunuyoruz.

Catering ve tabldot alanında hizmet veren firmamız, lezzet ustası aşçıları ve deneyimli dağıtım ekibi ile yemek konusunda hassas olduğunuz her konuyu dikkate alıyor, hizmetimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Gıda sektöründe en temel öncelik ve gerekliliğin şart olduğu hijyen konusunda da asla taviz vermeyen firmamızın, en öncelikli misyonunu da bu konu oluşturuyor. Çalıştığımız kişi ya da kuruluşlarla, uzun soluklu ve vazgeçilmez firma olma arzusu taşıyor, bu konu ile ilgilide firma olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu ortamın oluşması için, dilediğiniz takdirde, yemekhanemizi yerinde görebiliyor, yemeklerimizi tadarak, lezzetler konusunda fikir edinebiliyorsunuz. Bu konuda kendimize güveniyor, çalışma alanlarımızı ve çalışanlarımızı görmek ve denetlemek istediğiniz de bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Biri de bir, bini de bir düşüncesiyle hizmet veriyoruz.

  • Acıbadem Hastahanesi
  • Özdilek
  • Beta Mimarlık
  • Sanpaş
  • Umut inşaat
  • Kılıçoğlu Anadolu Lisesi