Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Orentes Center
Orentes Center

Hatay / Antakya

Aside Yemek
Aside Yemek

Hatay / Antakya

İlk Kurşun Yemekçilik
İlk Kurşun Yemekçilik

Hatay / Dörtyol

0326 614 63 33

Savaş Mah. 42.Sokak .1 Nolu Belediye İşhanı. No:143 , Kat :4 İskenderun/HATAY

 Yemek üretiminde yılların tecrübesine sahip olan firmamız, 2010 yılından itibaren ÖKSEL YEMEK adı altında, gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunmaktadır.

 500 m2’lik yüksek standartlarla donatılmış mutfağımızda sürekli eğitim ve denetimlerle takip edilen bir üretim sistemi mevcuttur. Gıda mühendisi ve gıda teknikerleri tarafından programlanan bu hijyen ve kalite eğitimleri yine bu ekip tarafından denetlenir. Menülerimiz günlük alınması gereken kalori üzerinden hesaplanarak gıda mühendislerimiz tarafından hazırlanmakta ve her ayın son günü yeni menümüz müşterilerimize sunulmaktadır. 

 ŞİRKETİMİZ, 2012 yılı itibari ile günde 12.000 kişiye hijyenik ve kaliteli yemek  hizmeti verebilecek kapasitededir.

Taşımalı Yemek  :

Yetkin gıda Mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan Menüler , son  teknoloji ile donatılmış modern tesislerimizde pişirilip hazırlanır, yemek  servisi ve tüm mutfak hizmetleri konusunda uzman ÖKSEL YEMEK  personelleri tarafından hijyen standardına bağlı kalınarak  gerçekleştirilir.


Yerinde Üretim  :

Kuruluşunuzun kendi mutfağında, deneyimli ÖKSEL YEMEK  personeli tarafından kalite standardına bağlı kalınarak hazırlanan yemekler, kendi yemekhanenizde servis edilir. Servis öncesi ve sonrası tüm hizmetler ÖKSEL YEMEK  personelleri tarafından gerçekleştirilir.


Davet & Organizasyon :

Her türlü davet ve organizasyon yemek gereksinimlerinizde menüyü siz belirleyin biz yapalım