Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Hurma Yemek Sanayi
Hurma Yemek Sanayi

Trabzon / Ortahisar

Yemekcin Yemek
Yemekcin Yemek

Trabzon / Ortahisar

Başakoğlu Catering
Başakoğlu Catering

Trabzon / Yomra

0462 746 24 60

0462 746 11 37

Çarsı Mah. Dereyukarı Madensuyu Küme Evleri No:59/A Sürmene/TRABZON

Üretim kadrosunun uzmanlarımız tarafından periyodik olarak denetlenmesinde maksat, sorumluluğun, insan performansının ve iş veriminin arttırılmasına yardımcı olmaktır. Üretim tesislerimizde uluslararası hijyen standartlarına uygun hareket ederek doğru, dengeli, yeterli ve sağlıklı beslenmeyi başarmaya çalışıyoruz. Lezzet standartlarını yükseltiyoruz ve siz müşterilerimiz için alanında öncü olan markaları tercih ederek lezzette yeni boyut açıyoruz.


Müşterilerimizi, kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamak, değişen yemek ihtiyaçlarını takip edip yaratıcı çözümler üreterek müşteri memnuniyetini arttırmak için her gün, büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

Yerinde Üretim

Günümüzde, firmalar yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yerinde üretim yapan veya taşıma yemek üretimi yapan şirketlerden birini tercih ederek ihtiyaçlarını, yemek üretimi yapan uzman şirketlerden tarafından hizmet alarak karşılamaktadır.


Yerinde yemek üretim sistemiyle işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini Öğün Catering'ten karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar. Öğün Catering'in kalite yöneticileri ve proje mimarları, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Öğün Catering'in servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmeniz sağlanacaktır.


Tabldot Yemek 


Öğün Catering olarak tabldot yemek hizmeti sunmaktaki amacımız her bütçeye ve her zevke uygun olarak sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemek üretmektir.


Mutfağımızda alanlarında eğitimli ve başarılı ustalar çalışmakta olup periyodik denetimlerle takip edilen bir üretim sistemine sahibiz. 10 kişi ve üzeri tüm iş yerlerine tabldot yemek hizmetimi sunabilmekteyiz.


Birçoğu kendi üretimimiz olan hammeddelerle imal ettiğimiz yemeklerimiz 300 kişilik porsiyonlar halinde lezzetleri yitirilmeden ev yemeği özeniyle hazırlanmaktadır.


 Taşıma Yemek Hizmeti 


Siz isteyin, biz gerçekleştirelim…


İşletmemizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda taşıma yemek hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.Organizasyon - Davet 


Davet ve Organizasyonlar bizim iÅŸimiz…


2007 yılından bu güne kadar toplu yemek hizmeti veren Öğün Catering; profesyonel ve deneyimli kadrosuyla catering sektöründe de önemli ve başarılı organizasyonlar gerçekleştirmiştir. Bu amaçla; şirket piknikleri, açılış davetleri, kokteyller, özel yemekler, parti, garden parti, düğün, nişan ve sünnet organizasyonları, doğum günü, fuar ikramlarmı, toplantı organizasyonları, iş toplantıları, öğrenci şenlikleri, bayi yemekleri, yat gezileri, seminer organizasyonları, sergi açılışları, çocuk şenlikleri, öğrenci gezileri, iftar yemekleri vb. aktivitelerle özel günlerinizi daha canlı, daha şık, daha göz alıcı ve daha akılda kalıcı yapmayı hedeflemekteyiz.
 • UŞAK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
 • BOLU İZZET BAYSAL ÜNVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
 • UŞAK SOSYAL HİZMETLER ÇOCUK ESİRGEME KURUMU ÇOCUK YETİŞTİRME YURDU
 • NİĞDE DEVLET HASTANESİ
 • SİNOP TÜRKELİ DEVLET HASTANESİ
 • BOLU İZZET BAYSAL KADIN DOĞUM VE ÇOÇUK HASTALIKLARI HASTANESİ
 • AFYON SANDIKLI DEVLET HASTANESİ
 • SİNOP TÜRKELİYATILI BÖLGE OKULU
 • BAŞARAN GEMİ SANAYİ
 • AKS GRUP SÜRMENE
 • UŞAK YETİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ
 • ZONGULDAK ATATÜRK DEVLET HASTANESİ KAFETERYASI