Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Marca Catering
Marca Catering

Antalya / Kepez

Avşar Catering
Avşar Catering

Antalya / Konyaaltı

Zencefil Ev Yemekleri & Cafe
Zencefil Ev Yemekleri & Cafe

Antalya / Konyaaltı

by şimal
by şimal

Antalya / Muratpaşa

Yemek Ustası
Yemek Ustası

Antalya / Muratpaşa

GÜNAL ZİYAFET
GÜNAL ZİYAFET

Antalya / Muratpaşa

Öğün Yemek Catering
Öğün Yemek Catering

Antalya / Döşemealtı

Bizim Yemek
Bizim Yemek

Antalya / Manavgat

Hisar Yemek
Hisar Yemek

Antalya / Manavgat

Demir Catering
Demir Catering

Antalya / Kepez

Vizyon Catering
Vizyon Catering

Antalya / Kepez

Grand Mert Catering
Grand Mert Catering

Antalya / Kepez

Avrupa Catering
Avrupa Catering

Antalya / Kepez

0242 247 00 50 - 0553 163 07 53

0242 247 00 50

Gebizli Mah. İbni Sina Cad. Gökhan Ateş Apt. N: 51 Muratpaşa / ANTALYA

Nehirim Catering & Organizasyon, kendi sektöründe yaklaşık 15 yıllık birikim sonucu, 2014 yılında Antalya’da kurulmuştur. Firmamız, 15 yıllık deneyim sürecinde Türkiye Cumhuriyeti’nin önemli kademelerinde görev almış üst düzey yöneticilerin, siyasetçilerin, yerel yöneticilerin, saygın iş adamlarının, firmaların, sanatçıların ve binlerce vatandaşın katıldığı önemli etkinliklere, yemekli davetlere, toplantılara, konserlere, düğün organizasyonlarına, açılış davetlerine imza atmıştır.

Kuruluşumuzun ilk yılından itibaren gösterdiğimiz bu performansı, başarılı bir kadroyla güçlendirerek, misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz. Şu anda günlük 5.000 kişilik kapasiteli fabrikamızda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 • Kaliteli hizmet anlayışımız,
 • Müşteri memnuniyetimiz,
 • Güvene, hijyene ve sağlık standartlarına vermiş olduğumuz önem,

vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Nehirim Catering & Organizasyon ailesi olarak sizlere kalıcı ve uzun yıllar hizmet vererek yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.

YERİNDE YEMEK HİZMETİ

İşletmelerin, kurum ve kuruluşların ihtiyacına göre, kalite standartları dahilinde üretimin yapılabileceği mutfaklarda, uzun dönem yerinde yiyecek ve içecek hizmeti vermekteyiz. Talebe göre, gün sayısı kısıtlı yemek hizmetimizi, kurduğumuz seyyar mutfaklar aracılığıyla da yapmaktayız.


TOPLU YEMEK HİZMETİ

En kaliteli markalardan temin ettiğimiz mutfak ekipmanlarıyla kurduğumuz mutfağımızda, usta aşçılarımızın hazırladığı eşsiz lezzetleri değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sıcak çorba, yemek, soğuk salata, soğuk ordövr çeşitleri ve meze servis reyonu hizmetlerimizi, hızlı, taze, sıcak ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırmaktayız.


ORGANİZASYON HİZMETİ

Anlaşmalı olduğumuz açık hava ve iç mekanlarda her türlü kuruluş yıl dönümleri, kahvaltı, açılış, düğün, kokteyl, gala, festival, parti, davet, iftar yemeği, toplantı organizasyonları, doğum günü partileri, özel günler, sosyal ve kültürel etkinlikler, okullara yönelik tüm organizasyon faaliyetleri, resmi ve özel kurumlara yönelik aktivite ve toplantı etkinliklerinin düzenlenmesi gibi birçok faaliyetlerde, üretim, servis hizmetleri vermekteyiz.


SÜSLEME VE KİRALAMA HİZMETİ

 • Tiffany sandalye kiralama 
 • Hilton sandalye kiralama 
 • Giydirme ve süsleme 
 • Halıfleks döşeme
 • Catering (Toplu Yemek) Hizmeti
 • Kahvaltı Programı
 • Kokteyl
 • Düğün, Kına, Söz, Nişan, Evlenme Teklifi, Doğum Günü, Baby Shower, Mangal Partisi, Piknik, İftar, Mevlüt, Cenaze, Sünnet Organizasyonları
 • Fuar, Kongre, Konser, Miting, Davet, Açılış ve Toplantılar

Anlaşmalı olduğumuz mekanlarımız; Antalya Cam Piramit, Sarısu Kadınlar Plajı ve Antalya Akvaryum’dur.

Antalya Cam Piramit’te yaklaşık 3.000 kişilik kapasiteli kapalı alanda, 2.000 kişilik de açık alanda A’dan Z’te anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Antalya Akvaryum’da açık ve kapalı alanda yaklaşık 1.000 kişiye hizmet vermekteyiz.

Sarısu Kadınlar Plajı’ndaki anlaşmalı olduğumuz mekanda ise 100 kişilik kapalı alanda, 1.000 kişilik de açık alanda kır düğünü gibi organizasyonlar hayata geçirmekteyiz.