Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Akay Catering
Akay Catering

Balıkesir / Altıeylül

Kavuşlar Yemek Sanayi
Kavuşlar Yemek Sanayi

Balıkesir / Altıeylül

Yakut Catering
Yakut Catering

Balıkesir / Altıeylül

BLK Sena Yemek
BLK Sena Yemek

Balıkesir / Altıeylül

Yemekcizade
Yemekcizade

Balıkesir / Altıeylül

Bandırma Doğuş Yemek
Bandırma Doğuş Yemek

Balıkesir / Bandırma

Kardelen Yemek
Kardelen Yemek

Balıkesir / Bandırma

Class Catering Yemek Sanayi
Class Catering Yemek Sanayi

Balıkesir / Bandırma

Gülce Yemek
Gülce Yemek

Balıkesir / Karesi

0541 724 05 66 - 0538 586 36 45

17 Eylül Mahallesi, Havuzlu Bahçe Sokak, No:47/B BANDIRMA – BALIKESİR

2016 yılında şehirde bizde varız diyerek yola çıkan Nefis Yemek Sanayi, profesyonelliği alışkanlık haline getirmiş, çözüm odaklı,hijyenik,yenilikçi ve dinamik yapısı ile kaliteyi ön planda tutarak hizmet veren bir Catering  firmasıdır. Nefis Yemek Sanayi yiyecek ve hijyen kontrolü düzenli olarak,Bandırma Ticaret Odası ve Borsası Gıda Kontrol Laboratuvar  Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır. Nefis Yemek Sanayi Dünya standartlarına uygun üretim yapmak için,yasal olan tüm kalite ve gıda üretim izin belgelerine sahiptir.

Nefis Yemek Sanayi toplu yemek üretiminde hijyen ,lezzet ve kalite unsurlarını içeren standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir.Bünyesinde ki uzman  kadrosunun tecrübelerini birleştirerek geliştirdiği üretim anlayışı ile söz konusu standartlarıyla  taşımalı yemek ve yerinde üretim yapmaktadır. 

Nefis Yemek Sanayi  yaptığı tüm işlerde %100 müşteri memnuniyetini esas alarak yalın bir catering firması olmanın yanı sıra müşterilerine ihtiyaç duydukları konular üzerine tecrübelerini katarak yön vermeye çalışır. 

Nefis Yemek Sanayi  olarak  yaptığımız tüm işlerde kalite standartlarımızı önceden oluşturur, başta sağlık ve can güvenliğini esas alırız. Kaliteden kasıt sadece ürün kalitesi olarak algılanmamalıdır. Bize göre kalite bir standarttır ve hayatın her alanında yer almalıdır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde bu kalıp içinde yer alarak başta işleyiş, düzen ve sistem içerisinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlamıştır. 

Tecrübeli ekibimizle,hijyenik bir ortamda,kaliteli ürünlerle üretilmiş olan yemeklerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. 

Lezzet ve kalite; şans değil tecrübedir, amacımız her daim her koşulda yapılacak işin en iyisini yapmaktır. İzin verin işini seven çalışanlarımız ile sizlere hizmet edelim…

Tabldot

Sağlık şartlarına ve günlük kalori değerlerine uygun olarak, tamamen hijyenik koşullar altında gıda mühendisi kontrolünde, usta aşçılar tarafından yapılan zengin çeşit ve özel menü tabldot yemek çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Taşıma Yemek

Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda,kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan menüler, merkez mutfağımızda hazırlanarak,hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır.

Yerinde Üretim

Kendi mutfağı olan kurum ve işletmelerde, Proje Müdürümüz tarafından koordine edilen sistem işleyişi,menü planlaması,satın alma,üretim,mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen-temizlik, personel temini ve eğitimi dahil,emek ihtiyacının planlanmasından,servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Türk Mutfağı

Anadolunun dört bir köşesinden gelen harika tarifleri ustalarımızın hünerli ellerinde birer sanat eserine dönüştürüyoruz.

Davet &Organizasyon

İster evinizin bahçesinde, ister bir kasırda veya özel bir mekanda düğün, nişan, yıldönümü ve doğum günü kutlamalarınız da sıradışı lezzet ve sunumlarımız ile davetlerinizi unutulmayacak anılara dönüştürmek için en büyük yardımcınız olmaya talibiz.

Açık Büfe & Kokteyl

Tüm kokteyl ve açık büfe davetlerinizde en şık ve doğal sunumlar ile yemekleriniz nefis gününüz harika olsun.

Salata Bar

Tabldot yemeklerimizin yanında günlük olarak hazırlanmış taze mevsim salatalarıyla istenilen çeşitte ve zenginlikte salata barlarımızla hizmetinizdeyiz.

Coffee Break

İster kongre olsun ister eğitim toplantısı kahve aralarında klasik kahve molaların yanısıra fark yaratan temalı kahve molaları ile ‘ hizmetinizdeyiz’.