Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Batu Sofrası
Batu Sofrası

Bursa / Nilüfer

Limon Catering
Limon Catering

Bursa / Nilüfer

Örnek Yemek Sanayi
Örnek Yemek Sanayi

Bursa / Osmangazi

Börekçi Şevket
Börekçi Şevket

Bursa / Yıldırım

Kayra Yemek Sanayi
Kayra Yemek Sanayi

Bursa / Yıldırım

Olgun Yemek Sanayi
Olgun Yemek Sanayi

Bursa / Yıldırım

Tugay Yemek Sanayi
Tugay Yemek Sanayi

Bursa / Yıldırım

Missi Yemek Sanayi
Missi Yemek Sanayi

Bursa / Yıldırım

Başak Yemek
Başak Yemek

Bursa / İnegöl

Fulya Yemek
Fulya Yemek

Bursa / Kestel

Körfez Yemek Hizmetleri
Körfez Yemek Hizmetleri

Bursa / Mustafakemalpaşa

Safran Yemek Üretim
Safran Yemek Üretim

Bursa / Osmangazi

Özenez Yemek Sanayi
Özenez Yemek Sanayi

Bursa / Osmangazi

TANNA YEMEK
TANNA YEMEK

Bursa / Osmangazi

NEGA Yemek & Catering
NEGA Yemek & Catering

Bursa / Osmangazi

Aşana Yemek Hizmetleri
Aşana Yemek Hizmetleri

Bursa / Osmangazi

İkram Yemek Sanayi
İkram Yemek Sanayi

Bursa / Yenişehir

İnert Yemek Sanayi
İnert Yemek Sanayi

Bursa / Nilüfer

BURSA YARIMADA YEMEK
BURSA YARIMADA YEMEK

Bursa / Nilüfer

Mekaş Yemek Sanayi
Mekaş Yemek Sanayi

Bursa / Nilüfer

Rümeli Mutfağı
Rümeli Mutfağı

Bursa / Nilüfer

Arpar Catering
Arpar Catering

Bursa / Nilüfer

Hanımeli Ev Yemekleri
Hanımeli Ev Yemekleri

Bursa / Nilüfer

SUNAŞ Catering
SUNAŞ Catering

Bursa / Nilüfer

A1 Yemek Hizmetleri
A1 Yemek Hizmetleri

Bursa / Nilüfer

İpek Yemek Sanayi
İpek Yemek Sanayi

Bursa / Orhangazi

0224 249 09 39 / 0533 669 01 59

İstiklal Mahallesi / Narin Sokak No 1 Osmangazi – Bursa

M.S.B. Mutfak Hizmetleri gücünü sektördeki tecrübesinden almaktadır. Uzun yıllardan bu yana yiyecek – içecek sektöründe çalışan, sektöre yön vermiş ve konusunda uzman kişiler oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır.

M.S.B. Mutfak Hizmetleri için yiyecek konusu sadece basit bir yeme –içme olayı değildir. Yiyeceklerin her şeyden öte sağlıklı bir şekilde hazırlanması ve servis edilirken, tüketilirken insana ve doğaya mümkün olduğu kadar en çok fayda sağlaması amacı güdülür.

Türk Gıda Kodeksine uygun ürünler kullanılır ve bu ürünlerden yine Türk Gıda Kodeksine uygun yemekler hazırlamaktayız.

M.S.B. Mutfak Hizmetleri aşçıları arasında yurt dışı ve yurt içi çeşitli kurumlarda görev yapmış, mutfağın değişik branşlarında uzmanlaşmış aşçılarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda bu aşçılarımız Mutfağın bilim ve sanat dalı olarak kabul edilen Gastronomi konusunda önemli çalışmalara imza atmış, önemli madalya ve dereceler kazanmıştır.

M.S.B. Mutfak Hizmetleri yemek “yemeği sanata dönüştürme” prensibi ile birbirinden farklı, hemen her kesime ve bütçeye uygun menüler oluşturmuş bunun yanında Türk veya Dünya Mutfağından istediğiniz tüm yemekleri hazırlayabilecek bilgi ve donanıma sahiptir.

Mutlu müşteri ailemize katılmak, misafirlerinizin uzun yıllar konuşacağı tatları onlara ikram etmek için hemen bizi arayın.

Toplu Yemek Organizasyonları


Toplu Yemek Organizasyonları için alternatif menüler üretiyoruz. Üretilen menüler, yemeğin düzenleneceği temaya uygun olmakla beraber değişik kalori hesaplamalarını da dikkate almaktayız. Sunduğumuz menülerin damak tadınıza hitap etmesi kadar, sağlıklı ve dengeli beslenme koşullarına da uygun olması için azami özen göstermekteyiz.

Toplu Yemek organizasyonları için farklı bütçeler için değişik alternatif menüler de hazırlamaktayız. Dilerseniz düşündüğünüz herhangi bir menü için de fiyatlandırma yapabiliyoruz. Hemen her türdeki toplu yemek organizasyonlar için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Toplu Yemekleriniz için Bursa ‘nın tüm bölgeleri ve Bursa yakın çevresine hizmet vermekteyiz. Hijyenik şartlar gözetilerek üretilen yiyecekler mutfağımızdan yemeklerin servis edileceği noktaya aktarılacak ve isteğinize uygun şekilde servis edilmesi sağlanacaktır.

Toplu Yemek Organizasyonuz için Türk Mutfağının zengin menülerinden yararlanacağınız gibi dünya mutfağında ün kazanmış birçok yiyecekleri de hazırlamaktayız. Çok özel durumlar için farklı mutfaklardan farklı lezzetleri de kombine ediyoruz. Dilerseniz tamamen geleneksel menülerde hazırlanmaktır.

Organizasyonların içeriğine göre sadece kanepeler veya sadece tatlı büfesi de oluşturabiliyoruz. İstekleriniz için tamamen sizlere özel bir hazırlık yapılır. Kullanılacak malzemeler ve ürünler titizlikle seçilir. Ürünler ve malzemeler sadece sağlık ve hijyenik olarak değil hizmet verilecek topluluğun inançlarına uygun malzemelerden üretim yapılmaktadır.

Sunum ve menülerimizde ayrıca belirtildiği takdirde gluten, diyabet gibi çeşitli sağlık sorunları bulunan kişiler için veya diyet yapan, vejeteryan  olabilecek kişiler için de bir miktar yiyecek hazırlıyoruz.


Sünnet Yiyecek - İçecek Hizmetleri


Türkiye’de özellikle erkekler için hayatlarında askerlik kadar önemli bir dönüm noktası da şüphesiz sünnet olmalarıdır. MSB Mutfak olarak bizlerde bu özel anlarınızda yanınızdayız.

Sünnet Törenleri için bizlerden yiyecek ve içecek hizmetleri alabilirsiniz. Daha geleneksel olarak düşünen ailelere de, günümüzde daha fazla tercih edilmeye başlanan şekilde toplu yiyecek hizmeti almak isteyen ailelere de uygun menüler hazırlamaktayız.

Alternatif fiyatlarımız ile sizlere en uygun koşullarda hizmet sunarken kalite, hijyen ve sağlık koşullarından kesinlikle ödün vermiyoruz.

Konusunda uzman ve deneyimli aşçılarımız sayesinde geleneksel damak tadına uygun ürünleri ev yapımı yemek kalitesinde olduğunu hemen hissedeceksiniz. Sünnet düğünleriniz ister kırda, ister salonda veya evinizde olsun fark etmeksizin bulunduğunuz ortama uygun ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.


Mevlid Yiyecek ve İçecek Hizmetleri


Türkiye’deki sürdürülen geleneklerimizden biriside Mevlid törenleridir. Çeşitli vesileler ile düzenlenen bu törenlerde misafirlerimize ikramda bulunmak ta ayrı bir önem taşımaktadır.

Mevlid Yiyecek ve İçecek Hizmetimiz çerçevesinde belirleyeceğiniz menüler veya sizlere sunacağımız menüler den birisini seçebilir ve konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

Mevlid Yiyecek ve İçecek Hizmetleri kapsamında verilecek olan hizmet düzenlenen Mevlid töreninin konseptine uygun olarak sizlere sunulacaktır. Menülerde bulunan yiyecekler, geleneksel damak zevkine uygun olmakla beraber sağlıklı beslenme koşullarına ve günlük alınabilecek kalori miktarları göz önüne alınarak düzenlenmektedir.


Menülerin içerisinde bulunan yemekleri hazırlamakta kullanılan malzemeler Gıda Bakanlığı sağlık kodekslerine uygun olarak temin edilir ve kullanmaktayız. Her ne sebep ile olursa olsun kesinlikle inançlara aykırı şekilde besin maddeleri veya türleri kullanılmaz.


Mevlid Yiyecek İçecek Hizmetlerimiz kapsamında alacağınız menülerin servisi dilerseniz tek kullanımlık dilerseniz farklı şekilde hazırlanarak sizlere sunulur.


Kokteyl Yiyecek İçecek Hizmetleri


Kokteyl Yiyecek İçecek Hizmetleri içerisinde her türlü kokteyl isteklerinize uygun farklı ve değişik menüler bulunmaktadır. Genelde servis edilecek içecek listesine göre kanepelerden, hafif yiyeceklerden ve ara sıcaklardan oluşan ayrı ve karma menülerimiz bulunmaktadır.


Açılışlarınızda, kutlamalarınızda davetlerinizde konsepte uygun belirleyeceğimiz menüler veya belirleyeceğiniz menülere göre yiyecekleriniz hazırlanmaktadır.

Menüler hazırlanırken belirleyeceğiniz kalori limitleri göz önüne alınır. Farklı tür yiyecekler ile kokteyllerinize katılan tüm davetlileriniz için alternatif sunumlar hazırlanır.

Kokteyl Yiyecek İçecek Hizmeti verdiğimiz menülerimiz için farklı bütçe alternatifleri de oluşturulmaktadır.

Mevsiminde bulunan özel yiyecekler ile menülerimiz zenginleştirilmektedir. Menüler hazırlanırken ve malzemeler temin edilirken Sağlık Bakanlığı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlıklarının düzenlediği kodekslere uygun şekilde üretim yapılmaktadır.


İftar Yemek Organizasyonları


İftar yemekleriniz için sağlıklı menülere ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. 11 ayın sultanı olarak bilinen Ramazan ayında düzenleyeceğiniz iftar yemeklerinin ayrı bir önemi bulunmaktadır.

Gün boyu aç ve susuz kalan kişiler nihayetinde iftar yaptıklarında yiyeceği yemekler daha fazla önem taşır. Fazla yiyerek metobolizmanın çalışmasını zorlaştıracak menüler yerine daha hafif, doyurucu ve vücudu rahatsız etmeyecek yiyecekler seçilmesi faydalı olacaktır.

İftar Yemek Organizasyonlarınızda bütün bu bilgiler ışığında damak tadınız ve yemek istedikleriniz sizin için önemli ise doğru yerdesiniz. Hem geleneksel hem farklı menü alternatiflerini tercih edebilir hem de masadan konuklarınızın kuş gibi hafif kalkmasını sağlayabilirsiniz.


Bütün bunlar elbette mesleğinde uzun yıllar tecrübe kazanmış aşçılarımız sayesinde mümkün olmaktadır. Alternatif fiyat seçeneklerinin yanında dinin getirdiği kurallara uygun besinler kullanmaktayız.Firma Toplantıları Yiyecek İçecek Hizmetleri


Firma Toplantıları Yiyecek İçecek Hizmetlerimiz kapsamında firmanız için düzenlediğiniz hemen her organizasyonda bizlerden hizmet alabilirsiniz.


İster firma piknikleriniz olsun, isterse düzenlediğiniz moral geceleri olsun fark etmez. Firma içerisinde dışarıdan gelecek toplu misafir ağırlamaları veya firmanızın içerisinde sunduğunuz eğitimlerde personelinize vereceğiniz özel yemeklerinizde yanınızdayız.

Kokteyl, lansman gibi özel davetlerinize uygun alternatif çözümlerimiz de bulunmaktadır.

Firma Toplantıları Yiyecek İçecek Hizmetlerimiz içerisinde değişik konseptler için değişik menü seçenekleri mevcuttur. Bunun yanında belirlenen konseptte farklı ekonomik seçenekler ile bütçenizi aşmadan organizasyonlarınızı en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Mutfağımız glüten sorunu olan, değişik inançlar nedeni ile et yemeyen, diyet yapan kişileri de göz önüne alarak menü hazırlamaktadır. Tek yapmanız gereken şey, farklı şekilde beslenen kaç kişi olduğunu bize bildirmeniz yeterlidir.

M.S.B. Mutfağın tecrübeli aşçılarının maharetli ellerinden çıkan yiyecekler ile organizasyonlara katılan kişilerin motivasyonları yükselecek, böylece organizasyon hedefinizi bir adım daha öteye taşıma fırsatı bulabileceksiniz.


Düğün Nişan ve Kına Geceleri Organizasyonları


Düğün Nişan ve kına geceleri düzenlediğinizde M.S.B. Mutfak Hizmetleri olarak sizlerin yanınızdayız. Bu mutlu günleriniz için farklı olarak düzenlediğimiz menülerimiz ile mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

Geleneksel damak tatlarının yanında yenilikçi ve dünya mutfağından ilginç tatları da menülerimizde bulma imkânınız bulunmaktadır.

Menülerimiz sadece lezzetli değil aynı zamanda sağlıklı beslenmeniz içinde gerekli şekilde düzenlenmiştir. Menülerimizde kullandığımız yiyecekleri temin ederken oldukça titiz davranıyoruz. Sağlık Bakanlığı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yayınladığı şartlara uygun ürünler temin ediyor ayrıca yöresel lezzetlere de önem veriyoruz.

Organik ürünler kullanarak hem sağlık açısından hem de lezzet açısından sizlere daha kaliteli hizmet vermekteyiz.

Farklı bütçe seçenekleri için farklı menüler oluşturmaktayız. Böylece mutlu günlerinizde bütçenizi zorlamadan güzel organizasyonlara imza atabileceksiniz.


Doğum Günü Yiyecek İçecek Hizmetleri


İster küçük yaş grubu isterse de yetişkinlerin düzenlediği doğum günü partileri olsun fark etmez, bu mutlu günlerinizde M.S.B. Mutfak Doğum Günü Yiyecek İçecek Hizmetleri ile yanınızda.

Klasik doğum günü pastalarının yanında çeşitli şekillerde yapılan pastalar ve farklı tasarımlar ile yanınızdayız.

Ayrıca gerek çocukların gerekse yetişkinlerin davet esnasında misafirlerine ikram edebilmesi için her türlü yiyecekleri de hazırlıyoruz.

Doğum Günü Yiyecek İçecek Hizmetleri ile mutluluğunuzu bir kat daha arttırmayı hedefliyoruz. Çocuklarınız hayallerini süslediği gibi bir partide lezzetli yiyeceklerle sahip olacak ve inanılmaz mutlu bir gün geçirebilecekler. Yetişkinler ise belirledikleri menülerle misafirlerine ne kadar özel olduklarını hissettirebilecekler.

Menülerimizi belirlerken tamamen sağlıklı ve organik malzemeler kullanmaktayız. Alternatif fiyat seçenekleri sayesinde ise bütçenize en uygun menülerden birisini seçebilirsiniz.


Açılış Organizasyonları Yiyecek Hizmetleri


Açılış Organizasyonları Yiyecek Hizmetleri ile her türlü açılış ve benzeri davetlerinizde yiyecek ve içecek hizmetleri ile yanınızdayız.

İster firmanızı yeni açın, isterseniz yeni bir şube açın fark etmez. Defileniz olabilir veya yeni bir ürün lansmanı yapabilirsiniz. Çok önemli değil. Her türlü ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Bu tür organizasyonlarda akala gelen ilk seçeneklerden bir tanesi en yakın pastaneden kuru pasta almak olabilir. Ancak siz yaptığınız işe ne kadar çok değer verdiğinizi gösterirken ağırladığınız misafirlerinize de ne kadar önem verdiğinizi göstermiş olacaksınız aynı zamanda.

Açılış Organizasyonları Yiyecek Hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen menülerin başında kanepeler, soğuk yiyecekler ve ara sıcaklar yer almaktadır. Dilerseniz açık büfe dilerseniz masalara yerleştireceğiniz tabaklar ile servis yapabilecekken bir başka köşeye de tatlı büfesi de kurabilirsiniz.

Açılış Organizasyonları Yiyecek Hizmetleri için bizi arayın. Misafirlerinize yıllar boyu konuşacakları, bir araya geldiklerinde tatma fırsatı buldukları yiyecekleri anlatabilecekleri birer anı ile onları uğurlayabilirsiniz.  

 • Zorlu Enerji
 • Yazaki
 • Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi
 • Turunç Eskişehir Hotel
 • Truefood Eskişehir
 • Şehit Piyade Er Rahim Keskin Okulu
 • Orakçı Arıtma Sistemleri
 • Gönenli Süt
 • Garanti Bankası Piknik
 • Sofra Cafe & Break
 • TekSüt
 • Topçusan Makineleri