Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Derya Yemek
Derya Yemek

Tekirdağ / Çorlu

Molino Catering
Molino Catering

Tekirdağ / Çorlu

Doruk Catering
Doruk Catering

Tekirdağ / Çorlu

Sunar Gıda A.Ş
Sunar Gıda A.Ş

Tekirdağ / Çorlu

Yaşam Tabak Catering
Yaşam Tabak Catering

Tekirdağ / Çorlu

Trakya Tabldot
Trakya Tabldot

Tekirdağ / Çorlu

Dama Yemek Üretim Catering
Dama Yemek Üretim Catering

Tekirdağ / Çorlu

Uğur Tabldot
Uğur Tabldot

Tekirdağ / Çorlu

TNS Yemek
TNS Yemek

Tekirdağ / Çorlu

Didus Yemek
Didus Yemek

Tekirdağ / Çorlu

Ceyhan Catering
Ceyhan Catering

Tekirdağ / Süleymanpaşa

Turkuvaz Catering
Turkuvaz Catering

Tekirdağ / Çerkezköy

Miss Catering
Miss Catering

Tekirdağ / Çerkezköy

Maranda Group
Maranda Group

Tekirdağ / Çerkezköy

0282 427 71 72

Camiatik Mah.Fethiye Özver Cad. Zahireciler Sitesi A Blok No:10 Malkara / TEKİRDAĞ

  MEGA YEMEK olarak 2013 yılında hazır yemek sektörüne adım attık. Çeşitli organizasyon ve düğünlere hazırladığımız ürünlerle belirli bir saygınlık kazandık. Bu süre zarfında gün geçtikçe temposu artan iş yaşamı, ağırlaşan rekabet koşulları, her türde ve büyüklükteki işletme için İnsan Kaynakları merkezli bir verimlilik anlayışını zorunlu kılmıştır. Bunu sağlayan faktörlerden en önemlisi de hiç kuşkusuz iş dünyasında çalışanların, beslenme ihtiyaçlarının olması dengeli, düzenli ve hijyenik olarak karşılanmasını planlamak ön görmektir.

   Firmamızın mutfak kapasitesi 6000 kişi olup şu an düzenli olarak öğle akşam ve kahvaltı hizmeti vermekteyiz. Firmamızın soğuk hava depoları ve kuru gıda deposu bulunmaktadır. Yemeklerde kullandığımız malzemeler taze olarak tedarik edilmekle beraber, stok malzemelerimiz bünyemizdeki depolarımızda gerekli koşullarda saklanmaktadırlar. Sektöründe gelişmiş personeliyle, daha ileriye doğru hedef planlamaktayız. Trakya genelinde davet organizasyonları, açılışlar, toplantılar,  düğünler vb. gibi birçok organizasyonlar yapmaktayız. 


MİSYONUMUZ

   MEGA YEMEK ÜRETİM olarak amacımız; sağlıklı ve lezzetli yemekler üretip, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirmek, müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışıyla, toplu yemek üretimi sektöründe iddialı bir model olarak yer alarak, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmaktır.


VİZYONUMUZ

   Dinamik, yaratıcı, yenilenmeye açık, insana ve çevreye saygılı, dayanışmacı bir ekip ruhuna sahip, toplumda güvenilir ve saygın bir isim olmayı önemseyen bir anlayışla kurumsal kalitemizi maksimum seviyeye çıkarmak, oluşturduğumuz değerleri korumak ve geliştirmek başlıca hedefimizdir. 

CATERING SERVİSLERİMİZ

Mega Yemek ve Üretim her çapta catering hizmetleri için kaliteli tedarikçileri, güler yüzlü hizmet anlayışı,  müşteri odaklı çalışma prensibi, Gıda Güvenliği, Kalite Yönetim Sistemi ve ISO belgeleriyle hizmetinize hazır.

Malzemelerin temininden yemeklerin üretim sürecinde ve sunuma kadar her aşamada titiz kontroller gerçekleştiren Mega Yemek küçük büyük demeden her catering hizmetini aynı özenle gerçekleştirmektedir. Bu kaliteli ürün ve hizmetlerin sürekliliğini korumak adına aldığımız ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları ile sağlık açısından güvenli şartlar sağlanmıştır. Mutfağımıza güveniyoruz. İstediğiniz zaman her hangi bir randevu talebinde bulunmadan mutfağımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bugüne kadar farklı mekanlarda ve farklı menülerle verdiğimiz catering hizmetleri ile sektöründe her alanda tecrübe kazanmış olan Mega Yemek taleplerinize göre oluşturulan esnek yemek ve içecek menüleri ile size en uygun çözümleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında; bayi yemekleri, düğün catering hizmetleri, kokteyl organizasyon, fuar ikramları, iftar yemekleri, sergi açılışları ve catering hizmeti gerektiren tüm diğer organizasyonlar bulunmaktadır. Catering fiyatları, yemek menüleri ve diğer catering hizmetleri için bizi bugün arayın ve uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti alın.


TAŞIMA YEMEK SERVİSİMİZ

 Taşımalı yemek hizmetimizden faydalanmak için mail veya telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Sonrasında verilen hizmeti ve kaliteyi başka hiçbir yerde bulamadığınızı siz de farkedeceksiniz. Yemek üretildikten sonra taşıma servisi ile son bulmuyor, firmanızda dağıtım hizmeti de çok önemlidir ve titizlikle sunulmaktadır.

KAHVALTI SERVİSİMİZ  

    Mega Yemek olarak beslenme, hijyen ve servis standartlarındaki gelişmelere uyum sağlayarak, geleneksel lezzet ve değerleri de koruyup zenginleştirerek hazırlamış olduğumuz kahvaltı menülerimizden birini denemenizi öneriyoruz.

   Alışılmış sunumlardan farklı olarak ve lezzete öncelik verilerek hazırlanan kahvaltı menülerimiz cazip fiyatlarıyla da müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. Adeta kendinizi evinizde hissettirecek atmosferi yaşamak için fırınımızdan çıkmış taze ekmek çeşitlerimizi tatmalısınız.


ÖZEL ORGANİZASYONLARIMIZ   

Özel günlerinizi ziyafete dönüştürün.

   Mega Yemek, sadece işyerlerinin yemek ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz. Dostların, misafirlerin ağırlandığı yahut önemli toplantıların gerçekleştiği organizasyonları, lezzetli birer anıya dönüştürür.

Mega Yemek’ in organizasyon odaklı yemek hizmeti  özel günleri ve önemli buluşmaları nitelikli yemek ikramlarıyla ziyafete dönüştürür. Yalnızca içeriğiyle değil, sunumuyla da göz dolduran Mega kalitesindeki ikramlıklar davetinizin prestijini yükseltir.