Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
BURGAZ CATERING HAZIR YEMEK
BURGAZ CATERING HAZIR YEMEK

Kırklareli / Lüleburgaz

Ada Hazır Yemek
Ada Hazır Yemek

Kırklareli / Lüleburgaz

Lezzet Hazır Yemek
Lezzet Hazır Yemek

Kırklareli / Lüleburgaz

Ziyafet Yemek
Ziyafet Yemek

Kırklareli / Lüleburgaz

0541 542 22 39

Yıldız Mahallesi Hülya Sokak No: 6 YILDIZ CAMİ YANI !

Düğün Yemeği Hizmeti

Lüle Yemek Catering en mutlu gününüzde yanınızda tam hizmet olarak daima vardır ! Lüleburgaz düğün yemeği Lüle Yemek'te son kalite ürünler ile hazırlanmaktadır. Hazırlanmakta olan yemeğin kalitesi en seçkin markalarla birlikte yükselmektedir. Düğün yemeği ne kadar iyi olursa sizin gününüzde o kadar iyi geçmektedir ! Kalite bizim için her şeyden daha önemlidir ! Damak tadının lezzetini getiren kaliteli çalışma, misafirlerinizin yemeği tattıktan sonra " Gerçekten çok beğendim ! " sözlerini duymanıza yardımcı olur. Siparişin zamanında getirilmesi, getirilme sonrasında, stabil dağıtılması ve dağıtım sonrası hizmetini de vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizden siparişi aldıktan sonra, hizmet gününde siparişin hijyenik halde hazırlanması ve istenen hizmet dağıtım türünün seçimi sonrasında hazırlanan dağıtım hizmeti ve sipariş hazırlandıktan sonra aracımıza dağılmamak ve sallanma gibi korunmayla yerleştiriyoruz. Uzman şöförümüz sayesinde getirdiğimiz sipariş yerinde dağıtım bize ait ise masaların üzerine boxlarımızı sıralı halde koyarak, ağız maskesi, eldiven ve bonemizi takarak dağıtım sürecine geçeriz. Dağıtım sürecide bittiği zaman, misafirlerinizin tabak,çatal,kaşık,bıçak,peçete,su şişelerini tam temizlik yaparak toplarız ve size temiz alanı tekrar yaratarak bırakırız ! 

Lüleburgaz catering firması Lüle Yemek sizin için daima tam hizmet vermektedir.


Mevlüt Pilavı Hizmeti


Lüle Yemek Mevlüt ve cenazelerinizde son destek ve tam hizmet ile yanınızda ! Lüleburgaz mevlüt pilavı ile mevlütlerinizde dağıtım, temizleme hizmeti vermekteyiz. Siparişiniz de kullandığımız pirincin kalitesini firmamızda görmeniz mümkündür ! Kullanmış olduğumuz tavuk ürünleri her gün denetimi yüksek olarak denetlenen marka tavuk toptancımızdan gelmektedir. Yine yüksek kalite ve marka olan ayranlarımız pilavlarınız yanında lezzet yardımcısı olmaktadır. Tatlıcımızdan günlük hazırlanan kalite tatlımız ile birlikte mevlüt ve cenazelerinizde pilav menüsü hazırlanmaktadır. 

Sipariş alımı - sipariş hazırlaması - sipariş teslimatı - sipariş dağıtımı - dağıtım sonrası temizlik firmamıza aittir ! 

Lüle Yemek sizin için her hizmeti severek yapar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Cemiyet Yemekleri Hizmeti


Lüleburgaz Cemiyet Yemekleri siparişlerinde sizin için kaliteli ürünler ile yemeklerinizi zamanında ve damak tadına uygun halde teslimatı getirmektedir. Sipariş sürecinde, siparişinizi aldıktan sonra hazırlanması için stabil halde yemekleriniz hazırlanmaktadır. Yemekleriniz kontrol edildikten sonra boxlarımıza sıcaklığı kaybolmayacak gibi aracımıza taşınarak, sipariş adresinize uzman şoförlerimiz tarafından zamanında getirilmektedir. Sipariş adresinizde, dağıtım hizmetini Lüle Yemek personeli tarafından yapılmaktadır. Dağıtım ve yemek sonrası temizlenmesine kadar her hizmeti tamamlayarak, sipariş adresinizden ayrılırız. 

Lüle Yemek tercihinizi gururla yaşatacaktır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz...