Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Trevia Catering
Trevia Catering

Muğla / Bodrum

Anadolu Yemek Evi
Anadolu Yemek Evi

Muğla / Marmaris

Çınar Tabldot
Çınar Tabldot

Muğla / Milas

252 374 58 50

0252 374 56 63

Milas - Bodrum Karayolu Güvercinlik Köyü Bodrum, MUĞLA

Kuruluşu ‘1994’ yılına dayanan, Bodrum'un ilk tabldot fabrikalarından biri olan Lapina Catering Yemek Fabrikası, Bodrum - Milas Yolu üzerinde, Güvercinlik Köyünde toplamda 1.000 m2'de faaliyet göstermektedir. 

10 kişiden 100.000 kişi’ye kadar, yerinde veya taşımalı olarak hizmet verirken, hiçbir zaman ilkelerimizden taviz vermemekteyiz. İlkelerimizin başında gelen; kaliteli 1. sınıf hammadde, hijyenik tesisler, hijyenik üretim ve kaliteli servis sağlamak adına kalitemizi, K-Q TSE ISO EN 9000 (Kalite yönetim sistemi), G-F TSE ISO EN 22000 (Gıda güvenliği yönetim sistemi) belgeleri ile tescil ettirmiş bulunmaktayız.

Lapina Catering Yemek Fabrikası, Catering sektöründe faaliyet gösteren, Bodrum’un ve Milas’ın K-Q TSE ISO EN 9000 ve G-F TSE ISO EN 22000 belgelerine sahip ilk ve tek firması olma özelliğini taşımaktadır.

Periyodik olarak İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü’nün kontrollerinden geçen yemek fabrikamızda, Gıda mühendislerimiz ve onların denetiminde ki uzman kadromuz ile, her bütçeye uygun, ev yemekleri lezzetinde yemekler sunarken kalite standartlarımızdan hiçbir zaman taviz vermemekteyiz.

  • Misyonumuz

Lapina olarak misyonumuz; müşterilerimize çağdaş üretim koşullarında, hijyenik ve ev yemekleri gibi lezzetli catering hizmeti sunmaktır. Çağdaş üretim koşulları ve kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun catering hizmeti sunmak, şirket olarak bizim en önemli sorumluluğumuzdur.

  • Vizyonumuz

Lapina Catering, kurulduğu tarihten itibaren yemek sektöründe kaliteli ve çağdaş üretim anlayışıyla öncü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.


Bugün de hedefi; sektördeki gelişmelere ve değişimlere öncülük etmek, şirket bünyesinde uygulanmakta olan çağdaş üretim standartlarını sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

  • Hedeflerimiz

Hedefimiz, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Kalite ve hijyen anlayışımızdan ödün vermeden , sektördeki değişim ve gelişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan çalışma prensiplerimizle hareket ederek; firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır. Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda; kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.

Şirketimiz; taşıma yemek, yerinde üretim, davet ve organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, HACCP ve ISO 9001:2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir. Şirketimizin tamamını kapsayan bu belgeler ile Yemek Üretimi, Taşınması ve Servisi alanlarında tam yetkilidir. Bu belgeler aynı zamanda uluslar arası geçerliliğe sahiptir. 

  • Yerinde Hizmet

Operasyon Yöneticilerimiz, Kuruluşunuz bünyesinde bulunan mutfağınızı inceleyerek verilecek yemek hizmetine uygunluğunu belirler. Hizmet mükemmelliği açısından eksik olan ekipman araç ve gereç belirlenerek,bunlarla ilgili yatırımların nasıl ve kim tarafından yapılacağı karşılıklı görüşmelerle belirlenir. Mutfak ve salonda gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır. Kuruluştan devir alınan Mutfak en kısa sürede işletmeye alınarak,lezzetli ve temiz yemek üretimine geçilir.


  • Taşımalı Hizmet

Kuruluşunuz bünyesinde bir üretim mutfağı bulunmadığı durumlarda yemek hizmetlerini taşıma yemek olarak sunmaktayız. Bu durumda Yemek Salonunuzu inceleyerek verilecek yemek hizmetine uygunluğunu belirleriz. Hizmet mükemmelliği açısından eksik olan ekipman araç ve gereci tespit ederek,bunlarla ilgili yatırımların nasıl ve kim tarafından yapılacağını karşılıklı görüşmelerle belirleriz. Yemek Salonunda gerekli iyileştirme çalışmaları yaptıktan sonra Merkezi Mutfaklarımızda ürettiğimiz lezzetli ve temiz yemekleri kuruluşunuzdan devir aldığımız Salonda sizlere sunarız.


  • Davet ve Organizasyonlar

Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışını benimsemiş olan Lapina Catering dilediğiniz açılış, kokteyl, kutlama, yemek, piknik vb. organizasyonlarınızı dilediğiniz her mekânda gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerde konuklarınızın yiyecek ve içecek, müzik ,eğlence parkları veya çocuk animasyon grubu ihtiyaçlarının karşılanmasından, salon düzenlemeleri ve masa-sandalye giydirmelerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesi de sunmaktadır. Sizlere, sunduğumuz kusursuz hizmetle, konuklarınıza keyifli ikramlarda bulunma zevkini yaşatacağız.