Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Tuana Catering
Tuana Catering

Amasya / Amasya

Ünsal Yemek & Catering
Ünsal Yemek & Catering

Amasya / Merzifon

0358 312 34 00 - 0546 542 60 05

Yeni Mahalle Amasya Cad. No: 52/A Taşova / AMASYA

1978 yılında lokanta işletmeciliği ile başladığımız hizmet hayatımıza günümüze kadar olumlu gelişmeler elde ederek sürdürmeye devam ediyoruz. 1999 yılında yemek fabrikası olarak yeni bir yapılanma içerisine giren firmamız son olarak 2003 yılında tamamen profesyonel anlamda hizmet sunabilmek için yeni bir yapılanma içerisine girmiştir. 2 katlı özel tesisimizde 600 metrekarelik alanımızda üretimlerimizi sürdürmekteyiz. Ayrıca 2017 yılında By Konyar markası ile Amasya Taşova’da Cafe ve Restaurant açarak işletmecilik yapmaktayız. 

Mevcut olarak 35 personelimiz, 3 adet servis aracımız ve 3 adet hizmet aracımız ile her gün 4000’i aşkın kişiye profesyonel yemek hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizde yer alan 4 ayrı şefimiz ise siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan her biri kendi alanında uzman olan profesyonellerdir.

Kurulduğumuz ilk günden beri amacımız her zaman büyük, küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlardaki siz değerli müşterilerimize sürekli olarak sağlıklı ve besleyici hijyenik yemekler sunmaktır. Konyar Yemek olarak yemek hizmetlerimize olumlu katkılar sağlamakta olan Ar-Ge ekibimiz her zaman daha iyiye doğru ilerleyebilmemizi ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemizi sağlamaktadır.

Amacımız her zaman bir yemek firması olmaktan öteye gidebilmek ve sektör içerisinde farklılık yaratabilmek olduğu için uzun yıllardır bu sektörde kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Konyar Yemek olarak müşterilerimize ve insan sağlığına her zaman katkı sağlamayı hedefleyerek çalışmalarımızı aktif bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Sizlere sağlayabileceğimiz en ufak bir katkının bile bizler için değeri paha biçilemezdir. 

  • YERİNDE ÜRETİM

Konyar Yemek olarak amacımız toplu yemek üretimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek işletmelere kolaylık sağlamak ve özel düğün gibi organizasyonların daha kusursuz geçmesini sağlamaktır. Sizler için sunduğumuz yerinde üretim hizmeti ile işletmelerinizin catering ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli ve ekonomik seçenekler eşliğinde sizlere çözüm üretmekteyiz.

Profesyonel ekibimiz sizleri yerinde ziyaret ederek mevcut olarak kullanmakta olduğunuz mutfağınızı inceledikten sonra proje aşamasında ihtiyacınız olabilecek gerekli ekipmanları tespit eder. Çalışmalarımızı yapacağımız sizlere ait olan özel bölgenizdeki tüm sorumluluklar firmamıza aittir.

Kurum ve işletmelerinizdeki yemek ihtiyaçlarınız, menü planlaması, mutfak ve yemekhane gibi alanların düzenlenmesi ayrıca hijyen ve temizlik gibi konular da tamamen personellerimiz tarafından yönetilmektedir.

Günümüzde büyük-küçük çoğu işletmenin tercih ettiği hizmet olan yerinde üretim hizmeti sayesinde personellerinizin iş performansında da artış elde edebilirsiniz. Yemek konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı bizlere devrettikten sonra asıl işlerinize konsantre olmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere özel olarak hazırladığımız yemek menülerimizin firma yetkilileri tarafından onay almasından sonraki süreçte üretim aşamasına geçilmesi için gerekli tüm planlamalar tarafımızdan yapılmaktadır.


  • TAŞIMALI YEMEK

İşletmenizin kendi bünyesi içerisinde yemek üretimi yapabileceği özel bir alanı olmadığı zaman ve kişi sayısı az olduğu zamanlarda taşımalı yemek hizmetimizden yararlanmayı deneyebilirsiniz. Yemeklerin sunulacağı özel mekanın tüm eksiklikleri tespit edildikten sonra sizlerle karşılıklı olarak iletişim kurulur ve planlama aşamasına geçilir. Kısa süre içerisinde tüm eksiklikleriniz sizlere ulaştırılır.

Tamamen siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kalori ve besin değeri gibi önemli detaylar da göz önünde bulundurularak yemek menüleriniz profesyonel ekibimiz tarafından merkez şirketimzide yer alan özel mutfağımızda hazırlanır.

Hijyen koşullarının kesinlikle aksamaya uğramadığı özel bir hizmetimiz olan taşımalı yemek hizmetimiz profesyonel kadromuz tarafından hazırlanma aşamasında, üretim aşamasında ve teslimat aşamasında A’dan Z’ye kontrol edilmektedir.

Böylelikle siz değerli müşterilerimiz tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik sağlıklı ve lezzetli yemeklere kavuşmuş olursunuz. Yemeklerimizi herhangi bir şekilde ısı kaybına uğratmadan ve dış mekan koşullarından etkilemeden sizlere zamanında teslim etmekteyiz. Belirlemiş olduğunuz zaman dilimi içerisinde yemekleriniz eksiksiz bir şekilde tarafınıza ekibimizin özel araçları ile ulaştırılmaktadır.


  • DÜĞÜN ORGANİZASYON

Hayatınızın en anlamlı ve manevi değeri en yüksek olan gününde yemek sunumlarınızı kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yapabilmek istiyorsanız, özel açılışlar, şirket yemekleri ve konferanslarınızda kendiniz ve davetli misafirleriniz için sizlere sunmakta olduğumuz düğün ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Düğün gününe kadar pek çok farklı ayrıntı ile ilgilenmek durumunda olacağınızdan dolayı yemek sunumlarını ve menülerin gerekli şekilde hazırlanması kısmını profesyonel olarak hizmet vermekte olan firmamıza emanet edebilirsiniz.

Sizler için düğününüzün yapılacağı mekana ve davetli misafirlerinizin sayısına uygun olarak özel yemek menüleri hazırlayarak düğününüzün tamamen kusursuz geçmesini sağlıyoruz.

Özel açılış yemekleriniz, kokteyl, düğün ve şirketinize özel olan yemeklerinizde sizlere kesintisiz bir şekilde A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek biçimde hizmet sunmaktayız.

Profesyonel bir destek alarak organizasyonlarınızın daha keyifli ve eksiksiz geçmesini istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlerle iletişime geçtikten sonra elde ettikleri veriler ve bilgiler ışığında detaylı bir analiz çalışması yaparak ihtiyacınız olabilecek tüm ayrıntıları ortaya çıkartabilmektedir.

Firmamız eksiksiz bir şekilde sizlerin düğünleri, şirket yemekleri, konferansları ve açılışları için özel olan organizasyonlarınıza hazırlanarak yemeklerinizin eksiksiz bir şekilde belirtmiş olduğunuz tarithe ve saatte yerinde olmasını sağlamaktadır.