Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Mehmet Ali Usta
Mehmet Ali Usta

Konya / Karatay

Türkmenoğlu Yemek
Türkmenoğlu Yemek

Konya / Karatay

Kon Seda catering
Kon Seda catering

Konya / Ahırlı

Tuna Hazır Yemek
Tuna Hazır Yemek

Konya / Karatay

BFS CATERING
BFS CATERING

Konya / Karatay

Baranlar
Baranlar

Konya / Karatay

Pakel Hazır Yemek
Pakel Hazır Yemek

Konya / Karatay

Arel Hazır Yemek
Arel Hazır Yemek

Konya / Karatay

Ebrar Yemek
Ebrar Yemek

Konya / Selçuklu

0332 236 36 61

0332 236 36 62

Horozluhan Mah. Güney Kışla Sk. No:87 Selçuklu/KONYA

1996'lı yıllarda Konya’da hizmete başlayan Konya Gül Mutfağı günümüze kadar hizmet vermektedir.Bu süre zarfında ne kalitesinden ne de disiplininden ödün vermedi.Kuruluş yıllarında az sayıdaki müşteri kapasitesi ileri ki yıllarda giderek arttı.Bu artışın altında yatan temel etkenin "müşteri memnuniyeti" olduğundan hiçbir şüphemiz yok.Bugün 450 kişiye sağladığımız tabldot yemek hizmeti sahip olduğumuz kalitenin ödülü olarak değerlendiriliyor. Bu sebepten bir çok kere takdir ve teşekküre layık görüldük.

İki kattan oluşan yemekhanemizin en alt katında yemek üretimi ve bulaşıkhane bölümleri işlemekte.Yemekhanemiz yeterli büyüklüğe sahip olduğundan bu iki departmanın aynı anda işleyebiliyor.Üretim kısmında son modernizasyonlu yemekhane gereçleri kullanılmaktadır.Yemek kazanlarımızın tamamı çelik olup temizlik ve bakımı günde 3 defa rutin olarak yapılmaktadır.Bu durum yemekhanemizin tamamı ve diğer araç gereçler için de geçerlidir.Yemekhane çapında günde 3 defa yapılan genel temizliğin dışında hafta sonları da ayrıca bir genel temizlik yapılmaktadır.

Yemekhane olarak en çok önem verdiğimiz konu "temizliktir".Bu nedenle gerek personeli bilinçlendirme toplantılarımız gerekse genel temizlik ve ilaçlama takiplerimizde hiçbir zaman bu konudan taviz vermemekteyiz.Tuvaletlerimiz ve bulaşıkhanemizden çıkabilecek atıklar sebebiyle bu iki kısım birbirinden ve üretim kısmından uzakta yapılandırılmıştır.

Tuvaletlerimizde dezenfekte edici kokular,sıvı el sabunları,kağıt havlu,sıcak-soğuk musluklar,ve sağlık bakanlığının tüm gıda işletmelerine önermiş olduğu özel losyonlar düzenli olarak kullanılmaktadır.Ayrıca tüm personelimizin çalışma esnasında tek kullanımlık eldiven ve bone kullanması zorunlu tutulmuştur.Temizlik konusundaki hassasiyetimiz bir çok defa ilgili kuruluşlar sağlık bakanlığı çeşitli televizyon programları vb. tarafından denetlenmiş ve takdir edilmiştir.Bunun yanı sıra başta aşçılarımız olmak üzere tüm personelimiz sağlık bakanlığının yapmış olduğu tahlillere tabi tutulmuştur.

Yemeklerimizin hazırlanması esnasında kullandığımız malzemelerde aradığımız özellik;sağlık ve 1.sınıf kalitedir.Bu nedenle malzemelerimizi özenle seçmekteyiz. Bakliyattan yağa sebze-meyveden ekmeğe kadar bütün malzemelerimizde bu nitelikleri aramaktayız.

Konya Gül Mutfağı olarak 1996 da başlattığımız hizmette bir çok başarı elde ettik.Bugün tabldot yemek alanında 450 kişiye hitap etmemizdeki başarıda bizlere öncülük eden faktörler disiplin,temizlik ve vaktinde hizmet olmuştur.Seçtiğimiz ürünler,kaliteli hizmet en az 20 yıllık tecrübeye sahip aşçılarımız ve yine profesyonel diğer personelimiz bizlere başarının anahtarını veren etkenler oldu.Tabldot alanındaki başarımız kadar özel yemeklerimizdeki başarımız da bizlere gurur sunmaktadır.Aydınlar Yemek Lezzette Öncülük etmeye devam edecek…


Saygılarımızla…

Gül Mutfağı, Konya'da personel yemeğinde kaliteli ve uygun fiyata yemek üretimi yapmaktadır. Taşıma yemek servisi, yerinde yemek üretimi, tabldot yemek servisi hizmetleri vermektedir ve Konya tabldot yemek fiyatları açısından da uygundur.


Yerinde tabldot yemek üretimi

Gül Mutfağı, birçok firmanın bu ihtiyacını beklentilerini karşılayan bir anlayışla karşılamaktadır. Yemek pişirme işlemini, talepler doğrultusunda, şirketler bünyesinde gerçekleştirmektedir. İlk olarak yemek üretimi yapılacak yeri inceleyerek ve eksiklerini belirleyerek işe koyulan Gül Mutfağı, gerekli olan tüm eksikleri, en kısa sürede gidererek, firmalara eşsiz lezzetli ve güvenilir yemekler sunmaktadır. Gül Mutfağı kuracağı mutfağı, çalışacak elemanları ve hizmet şeklini, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre özenle temin etmektedir. İstek ve şikayetlere anında müdahale edebilecek seçkin kadrosuyla çözüm odaklı çalışmaktadır. Güvenli gıda üretiminin tüm gereklerini, aynı özenle, yerinde üretilen hizmet noktalarında da devam ettirmekte ve gerekli olan hijyen standartlarının sürekliliğini sağlamaktadır. Günlük 4 çeşit, 5 çeşit, 6 çeşit hatta 7 çeşit yemek sunulmaktadır.

Konya'da yemek denince ilk akla gelen firma olmak için siz değerli müşterilerimize en iyisini, en lezzetlisini sunuyoruz. Konya tabldot yemek fiyatları, lezzeti düşünüldüğünde çok uygundur.

 • SUR DAMLAMA
 • TRAPEZ MAKİNA SAN.
 • SELÇUK OTEL
 • PINAR KURUYEMİŞ
 • KON PALET A.Ş.
 • MİLANGAZ DOLUM TESİSLERİ
 • BURSA ECZA KOP.
 • PETLAS ABDULKADİR ÖZCAN A.Ş.
 • KOÇTAŞ
 • LİKİDGAZ DOLUM TESİSLERİ
 • İPRAGAZ DOLUM TESİSLERİ
 • TUNEKS CARGO&COURİER
 • CMY GAZ MARKET
 • VİVA DİZAYN REKLAM AJANSI
 • MOTOMAR DIŞ TİCARET
 • SİPSAN EGZOZ SİSTEMLERİ