Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
GRANDBERK
GRANDBERK

Denizli / Merkezefendi

Çankallar Tabldot & Catering
Çankallar Tabldot & Catering

Denizli / Merkezefendi

ÖZATA YEMEK
ÖZATA YEMEK

Denizli / Merkezefendi

DENTAT YEMEK CATERING
DENTAT YEMEK CATERING

Denizli / Merkezefendi

Özgür Tabldot
Özgür Tabldot

Denizli / Merkezefendi

EVTAT YEMEK
EVTAT YEMEK

Denizli / Merkezefendi

0258 211 84 84

0258 211 84 84

Gıda Toptancılar Çarşısı N Blok No:8/10 Denizli

Gün geçtikçe temposu artan iş yaşamı ve ağırlaşan rekabet koşulları her türde ve büyüklükteki işletme için insan kaynakları merkezli bir verimlilik anlayışını zorunlu kılmıştır. Araştırmalar istenilen performansa sahip bir personel profili oluşturmanın vazgeçilmez koşulunun mutlu ve dinamik insan kaynağı olduğunu göstermiştir. Bunu sağlayan faktörlerden en önemlisi de hiç kuşkusuz çalışanların beslenme ihtiyaçlarının dengeli düzenli ve hijyenik olarak karşılanmasıdır.


Bu anlayışla kendine özgü bilimsel ve kültürel çerçevesi giderek netleşen toplu yemek sektöründe Kömürcü Hazır Yemek olarak, Denizli’nın en büyük yiyecek-içecek firmalarından birine yakışır şekilde, 2005 yılından beri dünya standartlarında hizmet veriyoruz.


İşletmemizde günlük menüye bağlı olarak yemek üretimini yaptığımız aşağıda belirtilen bölümler bulunmaktadır;

Organizasyon

Kömürcü Yemek olarak Denizli ve çevresindeki civar illere yönelik düğünler, sünnetler, mevlidler, açılışlar, kutlamalar, partiler, yemek davetleri, yıl dönümleri, piknikler, özel gün kutlamaları ve organizasyonlar (catering) organize etmekteyiz. Kömürcü Yemek, sizin özel günlerinizi, hiçbir detayla ilgilenmenizi gerek bırakmadan organize ederek tüm davetlerinizi unutulmaz anlara dönüştürür.


Siz değerli müşterilerimizin taleplerini; konusunda tecrübeli, uzman kadromuzla, en iyi şekilde organize etmekteyiz. Firmamız açık ve kapalı mekanlarda yapılacak organizasyon ve davetlerde kullanılacak her türlü ekipmanı temin eder. Özel menüler, açık büfe menüleri, iftar menüleri, brunch menüleri ve istenilen her türlü menü sunumunu en kusursuz şekilde yapar. 


Dileğiniz sayıdaki gruplardan başlayarak istenilen hizmet ve ikramı profesyonel kadrosuyla organize edebilmekteyiz. En iyi şekilde kutlamanıza yardımcı olarak organizasyonlarınızı ve davetlerinizi unutulmaz kılmayı bir görev olarak yaşarız. Tüm organizasyon ve davetleriniz Kömürcü Yemek'in tecrübeli ekibi tarafından başından sonuna kadar izlenerek kusursuzca gerçekleştirilir. Size mutlu anlarınızı yaşamak kalır.


Taşımalı Yemek Hizmeti

Merkez mutfağımızda üretilen yemekler, geniş servis ağımız ile uzak-yakın her mesafedeki müşterilerimize, sağlıklı taşıma standartları ile ulaştırılır. Taşıma yemek hizmeti, genel olarak çalışan sayısı az olan ve sağlıklı yemek üretiminin yapılabilmesi için uygun koşulları bulunmayan işletmelere verilen avantajlı bir yöntemdir.

Kömürcü Hazır Yemek, mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevkiyat yapar.


Taşıma yemek hizmeti veren Kömürcü Hazır Yemek mutfakları, en ileri teknolojiyle donatılmıştır.


Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde toplu yemek (tabldot) üretimi yapar.

Hazır yemek, kısa sürede hazırlanan ve genellikle ayaküstü yenilen yemeklere denmektedir. Kömürcü Hazır Yemek anlayışını tamamen değiştirerek evde yapılan yemek lezzetiyle sunmaktadır.

Hazır yemek, şirketlerin yemek problemini çözebilen en pratik yoldur. Kömürcü Hazır Yemek ile en uygun fiyatlarla şirketinizin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.


Yerinde Yemek Üretimi

Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme firmanızın mutfağında; proje müdürü liderliğinde Kömürcü Hazır Yemek personeli tarafından gerçekleştirilir.


Proje müdürlerimiz;

Yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek, özel eğitimli, müşterilerden gelecek şikayet ve isteklere anında cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edebilecek niteliklere sahip deneyimli gıda mühendislerinden oluşmaktadır. Personelin devamlılığından eğitimine, hijyeninden sağlık kontrollerine, mutfağın dezenfeksiyonundan haşere kontrolüne kadar A’dan Z’ye her şeyden sorumludur.


Kömürcü Hazır Yemek merkez mutfağında gıda mühendisleri, diyetisyen ve beslenme uzmanları tarafından hazırlanan aylık mönüler firmanızın mutfağında servise hazırlanır.