Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
HAKAN Yemekçilik
HAKAN Yemekçilik

Sivas / Sivas

Elit Yemekçilik
Elit Yemekçilik

Sivas / Sivas

Sedir Grup
Sedir Grup

Sivas / Sivas

0346 226 25 30

Gültepe Mahallesi Toptancılar Sitesi 19 Blok 46. Sivas

Sivas’ta faaliyet gösteren Kekik Catering, yüksek kalite ve hizmet anlayışı ile yemek sektörünün yenilikçi ve güçlü kurumu olmayı büyük bir müşteri memnuniyeti desteğiyle sürdürmektedir.

“ISO 9001 ve ISO 22000” uluslararası Kalite Standartları sertifikalarına sahip olan ve yüksek kalitesinden ödün vermeyen işletmemiz, güçlü üretim kadrosunun zengin lezzetleri bir araya getirerek özenle hazırladığı seçkin yemek menülerini istekleri de değerlendirerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

24 saat kesintisiz üretim ve hizmet kapasitesine sahip tesisimiz, müşterilerinin zamanlama konusundaki tüm beklenti ve hassasiyetlerine göre üretim, taşıma ve servis planlaması yapabilmektedir.

Taşıma Yemek Hizmeti

Üretim tesisimizde yüksek kaliteli malzemeler ile gıda güvenliğinden ödün vermeden ürettiğimiz yemekleri, müşterilerimizin istediği zamanda ve istediği yere en güvenilir ve hijyenik şekilde ulaştırıyor ve servisini sağlıyoruz.


 Yerinde Pişirme Yemek Hizmeti

Müşterimizin tesisinde belirlediği bir alanda, kullanımımıza hazır uygun mutfak ve depo alanı varsa üretimimizi burada da yapabilir ve servis edebiliriz. Kullanımımıza uygun herhangi bir hazırlık yoksa ve müşterimiz bunu bizden talep ediyorsa bize tahsis edilecek uygun alanda uzman ekibimiz ve ekipmanlarımızla teknik ve görsel anlamda gerekli yatırımı yaparak hizmet vermeye başlayabiliriz.


Özel Etkinlikler İçin Yemek Hizmeti

Müşterilerimizin 100 kişi ve üzerindeki gruplar için özel günlerinde talep edecekleri yemek hizmetini, istedikleri menüye göre üreterek belirttikleri yer ve zamanda sunabilir, talep edilmesi halinde servis hizmetini de üstlenebiliriz.