Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Tadım Yemek & Catering
Tadım Yemek & Catering

Kayseri / Kocasinan

Kemal Usta Yemek Hizmetleri
Kemal Usta Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Acıktım Yemek Hizmetleri
Acıktım Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Korkmaz Yemek Hizmetleri
Korkmaz Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Osmanlının Tadı
Osmanlının Tadı

Kayseri / Melikgazi

Doğan Yemek Hizmetleri
Doğan Yemek Hizmetleri

Kayseri / Melikgazi

Öz Doyum Yemek
Öz Doyum Yemek

Kayseri / Melikgazi

Başak Grup
Başak Grup

Kayseri / Melikgazi

İdeal Organizasyon Event
İdeal Organizasyon Event

Kayseri / Melikgazi

Şato Yemek
Şato Yemek

Kayseri / Melikgazi

Gülaş Yemek & Catering
Gülaş Yemek & Catering

Kayseri / Melikgazi

Kemal Koçak Et Lokantası
Kemal Koçak Et Lokantası

Kayseri / Melikgazi

Alpak Yemek Hizmetleri
Alpak Yemek Hizmetleri

Kayseri / Talas

0352 245 16 30

0352 245 16 37

Doğu Sanayi Esentepe Mah. Kocasinan Blv. No:389 Kocasinan - Kayseri

2005 yılında 1500 kişilik kapasiteye sahip mutfağıyla Kayseri ilinde toplu yemek fabrikası olarak adım atan Kalbim Yemek Hizmetleri, kuruşundan bu yana yaptığı yeni yatırımlar ve kapasite artırımlarıyla, günümüzde Kayseri ilinin en büyük ve en modern yemek fabrikası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalbim Yemek Hizmetleri 1600 m2 lik büyük bir alanda 5000 kişilik yemek kapasitesiyle ISO-9001, ISO-22000, ISO-14000  standartlarına uygun, TSE normlarındaki mutfağı ve gıda mühendisleri denetiminde tecrübeli personelleri tarafından hazırlanan geniş bir ürün portföyüne ve bunları müşterilerine ulaştıracak büyük bir araç filosuna sahiptir.

Hedefimiz, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Kalite ve hijyen anlayışımızdan ödün vermeden, sektördeki değişim ve gelişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan çalışma prensiplerimizle hareket ederek; firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır. Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda; kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.

Taşımalı Yemek Hizmeti

Hedefimiz Kayseri'deki "En İyi Mutfak Uygulamaları" ile ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm oluşturmak...

Kurmuş olduğumuz sistemle amacımız, özel kutlama yemeklerinizden büyük açılışlarınıza, outside catering hizmetlerinden tabldot yemek hizmetlerinize kadar, dilediğiniz mekanlarda istediğiniz konforda kusursuz hizmet anlayışı ile sizleri buluşturmaktır.


Yerinde Üretim Hizmetleri

Edindiğimiz en önemli bilgi, hiçbir kurumun ihtiyacı aynı olmadığıdır. Ve bu farklı ihtiyaçları karşılarken de karmaşık olmayani bekletileri en yalın fikirlerle karşılayan, en ekonomik ve en nitelikli çözümleri üretmek gereğidir.

Deneyimle edinilen bu bilgi Kalbim Yemek Hizmetleri'nin toplu yemek  sektörüne getirdiği yeni tarzın, yeni bir kalite ve başarı anlayışının temelini oluşturur. 

Kalbim Yemek  bu anlayışıyla eğitim kurumları, sağlık kurumları, iş merkezleri, fabrikalar veya şantiyelere yönelik farklı hizmet konseptlerinin her biri mutfak ve yemek alanlarının düzenlenmesini de kapsayan uzmanlık ve teknik destek sayesinde müşterilerimize yüksek verimlilikler sağlamaktadır.

Müşteri ve Kalbim Yemek Hizmetleri arasında oluşturulan yerinde üretim projesine sadık kalarak, tüm ekip ve ekipman, menü planlaması ve uzman kadroyu kurarak belirtilen hizmet sürecinde toplu yemek üretimi için gereken tüm altyapı sağlanır; sorunsuz ve kalitesi belgelenmiş personel ile yemek üretimi yapılır.

Müşteri, kendi uzmanlık alanında olmayan bu destek hizmetini işin uzmanlarına vererek kendi asli işine daha fazla zaman ve dikkat ayırabilir. Böylece Kalbim Yemek'in yıllarca yemek üretiminde edindiği tecrübeden faylanma olanığı sağlar. Yemek maliyetinin karmaşıklığından kurtulur. En uygun bütçe ile en üst kaliteye yerinde üretimde sahip olur.


Caterin Hizmetleri

Elbette ki, özenli ve ihtiyaçları tam olarak karşılayan hizmet anlayışımız kurumsal yemek hizmetleriyle sınırlı değil. Her türlü açılış, kokteyl, kutlama, düğün, yemek ve parti organizasyonları da hizmet alanımız içinde yer almaktadır. Üstelik, başından sonuna kadar, A'sından Z'sine kadar. İhtiyaçlarını bizimle paylaşın ve size sadece mutluluğunuzu yaşamak kalsın.

Kalbim Yemek Hizmetleri olarak; görsel sunum ve zarafetin öne çıktığı organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Bütün ikramlar en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personelimiz tarafından servis yapılmakta ve tüm istekleriniz en mükemmel şekilde organize edilmektedir.