Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Aşçı Yemekçilik
Aşçı Yemekçilik

Niğde / Niğde

0533 147 65 51

Organize Sanayi Bölgesi 7.Cadde No:5 Merkez / Niğde

Hanemiz Yemekçilik tüketiciye kalite yönetim sistemleri altında yüksek gıda güvenliğini sağlayarak, üretilmiş sağlıklı, leziz ve çok kaliteli yemekler sunmayı amaçlayarak Niğde’nin yemek ihtiyacına çözüm getirmek için 2012 Yılında kurulmuş, Gıda ve Restoran sektörlerindeki başarılarını bir adım ileriye taşıyarak daha fazla sayıda insanın eşsiz lezzetteki yemeklere kavuşmasını kendisine amaç edinmiştir. Hem Temiz Hem Leziz sloganıyla çıkmış olduğumuz yolumuza insanların sağlığına her şeyden çok önem vermekte Yemeklerde kullandığımız bütün malzemeleri özenle seçmekte Gıda Mühendislerimizin gözetimde kalite kontrol aşamalarımızdan geçirmekte, değerler ölçümü yapıldıktan sonra sizlere afiyetle yemeniz için sunmaktayız.


Profesyonel aşçılarımız ve sürekli eğitimlere tabi tuttuğumuz %100 müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş yetenekli personellerimiz ile Toplu Yemeklerinizde sizlere eşsiz lezzetler sunmaktayız. Organize sanayi bölgesinde kurulu olan 5 bin metre alan üzerine kurulu fabrikamız İle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmakta sektörde liderliğimizi sağlamlaştırmak için her geçen gün yeni yatırımlar ve arge çalışmaları yapmaktayız. Düğün,Nişan ,Sünnet ve her çeşit toplu yemek organizasyonlarınız için kaliteli ve profesyonel almak isterseniz firmamıza ulaşabilir ağzınıza laik eşsiz lezzetlerimizin tadını yaşayabilirsiniz.

Düğün Yemeği

Hayatınızdaki en mutlu gününüzde, konuklarınıza unutamayacakları lezzetler sunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel aşçılarımız eşliğinde hazırlanan, birbirinden enfes lezzetler ile konuklarınızın ağızlarına layık tatları sunarken,Son derece tecrübeli garsonlarımızla organizasyonunuzu büyük bir şölene dönüştürebileceksiniz.


Tabldot Yemek

Birinci kalite malzemeler ile hazırlanan, bütün aşamaları Gıda Mühendislerimiz ve tecrübeli Aşçılarımızın kontrolünde sizlere sunulan, eşsiz lezzetteki Tabldot yemeklerimiz ile hem keseniz hemde mideniz bayram edecek! Günlük 4 çeşit olarak çıkardığımız muhteşem lezzetleri tatmanız için sizleri de bekliyoruz.


Mevlüt Yemeği

Hanemiz Yemekçilik olarak Mevlüt organizasyonlarında da misafirlerinize benzersiz lezzetler sunmak için hizmetinizdeyiz.İstediğiniz her menüyü Usta Aşçılarımız eşliğinde, en kaliteli malzemeler ve sahip olduğumuz Mobil mutfak sayesinde yerinde pişiriyor, Ağızlarınıza layık muhteşem tatları sizlerle buluşturuyoruz.


Cenaze Yemeği

En acılı günlerinizde, sizler için hazırlamış olduğumuz Özel Cenaze yemekleriyle, üzerinizden yüklerinizi alıyor, Acılarınızı paylaşarak misafirlerinize en kaliteli ve hızlı şekilde hizmet veriyoruz.


Taşıma Yemek

Isıyı muhafaza eden özel taşıma kaplarımızla yemeklerinizi hiç soğumadan kapınıza kadar getiriyor, Dumanı daha üzerindeyken eşsiz lezzetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.


Paket Yemek

Muhteşem lezzetler ayağınıza kadar geldi. Hanemiz Yemekçilik olarak Özel Isı Muhafazalı Paket Servis kaplarımızla sıcacık yemekleri en hızlı şekilde kapınıza kadar getiriyoruz.


Tencere Yemek

Hanemiz yemekçilik olarak istediğiniz yemekleri sizler için deneyimli aşçılarımız eşliğinde en leziz ve tam kıvamında olacak şekilde pişiriyor, özel taşıma araçlarımız ile evlerinize kadar bırakıyoruz.


Sünnet Yemeği

Çocuğunuz Erkekliğe ilk adımını dillere destan şekilde bizimle atsın!Enfes lezzetler ve profesyonel hizmetlerimiz eşliğinde davetlilerinize unutulmayacak bir sünnet yaşatın.

  • Durak Grup
  • Hamboya
  • Motif
  • Astanova
  • As Pole Beton Yapı Malzemeleri
  • Özdemirler Toptan Gıda
  • Niğde Üniversitesi