Yemekcilik.com?


Yemekçilik, Catering sektöründe en önemli firmaları bir araya getirerek hizmet almak isteyen son kullanıcılar ile daha kolay etkileşim kurmasını sağlayan bir platform olarak doğmuştur.

Kurumsal firmaların yanı sıra bireysel olarak her insanın hayatında birçok defa catering hizmetine ihtiyacı vardır. Örneğin, Düğün, Cenaze, Mevlüt veya diğer özel günlerinde organizasyonların temelini oluşturan yemekçilik firmaları perdenin arkasında işlerini en iyi şekilde yaparken organizasyonların mutlu sonuçlar doğurmasını sağlar. Her organizasyon yüksek bütçe gerektirir. Bu sebeple insanlar firmaları tercih ederken hem uygun hemde kaliteli hizmeti alabilmeyi hedefler. Yemekcilik.com bünyesindeki firmaları biraraya getirerek insanların catering alanındaki arayışlarını daha kolay hale getirirken aynı zamanda çözüm ortaklarınada yüksek potansiyelli iş imkanları üretmektedir.

Çalışan ve üreten Türkiye'nin en önemli tüketimi yemek ihtiyacıdır. Bu nedenle kurumsal firmalar gerek personellerine sunduğu yemek hizmetinde gerekse kurumsal özel günlerinde ve organizasyonlarında en kaliteli hizmeti en uygun şekilde alabilmek ister. Yemekcilik.com bu anlamda kurumsal firmaların ihtiyaçlarına çözüm olmak için Günlük taşımalı yemek veya Yerinde yemek üretimi gibi hizmet ihtiyaçlarını bünyesindeki firmalara ileterek çözüm ortaklarına yüksek iş imkanı sağlar ve hizmet alıcılarına en uygun fiyata en kaliteli hizmeti alabilme imkanı yaratır.

Çözüm ortaklarımızdan gelen ihtiyaçlar doğrultusunda sektörün diğer ihtiyaçlarına uygun teknolojik çözümleri bir araya getirmek için çalışmaktayız.