Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Kekik Catering
Kekik Catering

Sivas / Sivas

Elit Yemekçilik
Elit Yemekçilik

Sivas / Sivas

Sedir Grup
Sedir Grup

Sivas / Sivas

0346 226 16 01 - 0543 631 77 88

Toptancılar Sitesi 23. Blok No: 110 Sivas / Merkez

Günümüz toplu yemek kültürü, endüstriyel beslenmeye doğru hızlı yükseliş trendindedir, geçmiş uygulamalar firma çalışanlarını doyurma eksenliydi, ancak içinde yaşadığımız bu dönemde bu anlayış çalışanların motivasyonu ve iç müşteri memnuniyetine dönüşmüştür. 

  Bu anlayış beraberinde toplu yemek üretimi yapan kuruluşları, hizmet verilen sektördeki taleplere göre, farklılaşmaya itmektedir. Menü planlama, kalori hesaplama, diyet menüler, çocuk menüleri, yöresel yemekler vb uygulamalar bu yeni trendin gereklerindendir. 

  Usta ellerce sağlıklı koşullarda hazırlanan leziz yemekler ile Hakan Yemekçilik size ev yemekleri lezzetinde bir damak zevki sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaç edinen yönetim felsefesiyle hareket eden Hakan Yemekçilik müşterilerinin bulunduğu lokasyonda çağdaş mutfak (kuru gıda stok, artı ve eksi soğuk depo) ve diğer altyapı çalışmalarını da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ek maliyet yükü getirmeden kurmak suretiyle profesyonel ekibiyle yerinde yemek hizmeti veren ve bu alanda birçok ilklere imza atan öncü bir kuruluştur. 

  Siz müşterilerimizin talep ettiği öğünler belirlendikten sonra, menüler yemeklerin kalori dengesi, tat uyumu ve renk uyumu yöresel damak zevkleri dikkate alınarak aylık olarak hazırlanır. Menüler hazırlanırken yemeklerimizi kaliteli, sağlığa uygunluk standartlarında sunmanın yanı sıra müşterilerimizin yeterli ve dengeli beslenmeleri de sağlanmaktadır. 

  Yemeği bir sanat olarak gören Hakan Yemekçilik ailesi yemeğin sunumuna önem gösterir. En başından sonuna dek titizlikle hazırlanan yemeğimiz aynı özenle müşterilerimizin tabaklarına servis edilir. Hakan Yemekçilik servis ekibimiz değerli müşterilerimizin gün içinde kendilerine ayırabildikleri o kısa sürede hayatlarına lezzet ve mutluluk katmak için çalışıyorlar. Hedefimiz sağlıklı ve lezzetli yemekleri üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Kalite ve sağlığa uygunluk anlayışımızdan ödün vermeden sektördeki gelişim ve değişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan, çalışma prensiplerimizle hareket ederek, firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. 

 Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.

Catering Hizmetleri

Catering hizmetlerimiz için hazırladığımız örnek menülerimizi istediğiniz doğrultuda değiştirebilir, uyarlayabilirsiniz. Bu menüler yerine kendi alternatif menülerinizi de kullanabilirsiniz. Bay ve bayan tecrübeli ve eğitimli, güler yüzlü servis personelimiz davetleriniz süresince hizmetinizde olacaktır.

Kokteyl ve açık büfe yemekler, fuar, kongre, seminer ve toplantılarınız için kahve molaları, öğle yemekleri ve kapanış kokteylleri. Açılış organizasyonları.


Cenaze Yemekleri

Türk geleneklerine göre vefat eden kişinin ardından cenazeye katıanlara yemek verilir. Cenaze yemeği geleneklerimizde mevcuttur. Ancak cenaze sırasında vefat eden kişinin yakınları organizasyon için vakit bulamazlar.

Vefat eden yakınlarınızın ardından ihtiyaç duyacağınız yemek hizmetleri ile ilgili müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mezarlıktan eve döndüğünüzde vefat eden yakınınız için helva yapılması gerekmektedir. Helva hazırlanması ve taziyeye gelen yakınlarınıza yemek servisinin yapılması işlemlerinde hizmet vermekteyiz.

Cenaze defin işlemlerinden sonra yakınlarınıza, akrabalarınıza, komşularınıza vereceğiniz akşam yemeğinde isteğinize özel menüler oluşturulup hizmetinize sunulmaktadır. Vefat eden yakınlarınızın seneyi devriyelerinde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimizin yanında olacağız.

Organizasyonlarımızda sunulan ikramlar Uzman Mühendis ve Teknikerlerimiz kontrolünde üretilmekte ve hijyenik koşullarda misafirlerinize servis yapılmaktadır. Organizasyonlarımız ile ilgili teklif almak ve sorularınız için iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


Düğün Yemekleri

Düğün için anlaşılacak bir catering şirketi büyük günün stresini biraz da olsa üzerinizden alıp götürecektir. Konuklarınızın iyi ağırlandıklarını ve onlara güzel yemekler sunulduğunu bilmek sizi rahatlatır ve kendi eğlencenize bakmanızı sağlar. Bu durumda en önemli şey iyi bir catering servisi ile anlaşmaktır.

Düğün catering servisi alanında bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalardan oluşan referanslarımız, seçkin ve alternatifli düğün menülerimiz, tecrübeli servis elemanlarımız ve kalite belgeli yemek üretim tesislerimizle düğün gününüzü sizin için hayat boyu unutamayacağınız bir haline getirmek için çalışıyoruz.


Hac ve Umre Yemekleri

Hakan Yemekçilik olarak  Hac ve umre Yemeklerinizi  itina ile  hazırlıyoruz.


Mevlüt Yemekleri

Mevlüt alanında yapmış olduğumuz organizasyonlarla tek yönlü olmak yerine çok yönlü çözümler araştırıp bulduğumuz için bizi tercih etmekte geç kalmayın. Mevlüt bu gibi organizasyonlarda ciddiyetimizi ve bağlılığımızı koruyarak yapmış olduğumuz geri ye dönük araştırmalarla, alanında profesyonel çalışanlarımız la birlikte sizlere lezzeti sunmayı amaçlıyoruz.

Mevlüt tarzındaki organizasyonlarda sıcak yemek konusunda hazım mönülerimiz arasında yapacağınız seçimlere göre hazırlayacağımız lezzetler karşısında konuklarınız yada yakın çevreniz sizler hakkında iyi yönlü yorumlar yapacağından emin olabilirsiniz.


Piknik Organizasyonları

Hertürlü piknik organizasyonlarında da catering hizmeti vermekteyiz. Şehir içi yada şehir dışı, doğayla başbaşa geçireceğiniz grup etkinliklerinizi, düzenlediğimiz piknik organizasyonlarımızda sunacağımız catering ikramları ile unutulmaz kılıyoruz. Tercih ettiğiniz piknik alanlarında yada bize bırakacağınız mekan seçimiyle sizlere hem eğlenebileceğiniz, hem de dinlenebilceğiniz ve tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz ortamlar sunuyoruz.

Açık büfe hizmetleri, açık büfe kahvaltı, oturma düzeni hizmeti, mekan seçiminden, ulaşıma kadar sizin adınıza herşeyi düşünüyoruz. Hafta sonlarınızı, işten arta kalan zamanlarınızı organize ettiğimiz piknik etkinlikleriyle eğlenceli hale getiriyoruz.


Taşımalı Yemek Hizmeti

Hakan Yemekçilik olarak Günlük Taşımalı Yemek Hizmeti vermekteyiz. Hakan Yemekçilik üretim tesisinde üretilen yemeklerimizin tüm kalite kontrolü gıda mühendisleri tarafından yapılarak onay verildikten sonra sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.

Taşıma Yemek / Tabldot Yemek Hizmeti çerçevesinde ürettiğimiz yemekler, termoboxlara yerleştirilecek sevkiyatı yapılmaktadır. Bu sistem sayesinde yemeklerimiz ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Thermobox, saatte en fazla 1-4 derece ısı kaybı özelliği nedeni ile yemekleri uzun süre istenilen ısıda tutmasıyla yemeklerin bozulma riskini minimuma indiren ve taşıma yemekte en riskli süreç olan taşıma işini son derece güvenli şekilde yapmamızı sağlayan bir ekipmandır.

Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir.

Firmanızın talebi doğrultusunda masa, sandalye, masa örtüsü, tuzluk, karabiberlik, yağlık, sirkelik, ısıtıcı, tabak, çatal, kaşık vb. mutfak gereçleri tarafımızdan temin edilerek kullanımınıza sunulacaktır.


Yerinde Üretim

Kendi mutfağı olan kurum ve işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini Hakan Yemekçilik'ten karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar.

Hakan Yemekçilik, kalite ve proje yöneticileri, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Hakan Yemekçilik servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmeniz sağlanacaktır. Bu kapsamdaki tüm prosesler sürdürebilir gıda güvenliğinin sağlanması için periyodik olarak denetlenmektedir.

Kaliteli ve girdi kontrolü yapılan hammadde alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli kadromuzla üretilen yemekler aynı noktada servise sunulduğu için lezzet ve kalite kaybı en aza indirgenerek, sunum özelliğimiz ön plana çıkmakta ve hizmetimizin kalitesi üst seviyeye ulaşmaktadır.