Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çağ Yemek
Çağ Yemek

Sakarya / Arifiye

Aytaş Yemek
Aytaş Yemek

Sakarya / Arifiye

Adalezzet Yemekçilik
Adalezzet Yemekçilik

Sakarya / Arifiye

Şeker Afyon Yemek
Şeker Afyon Yemek

Sakarya / Erenler

Elit Yemek
Elit Yemek

Sakarya / Erenler

As Yemek Organizasyon
As Yemek Organizasyon

Sakarya / Erenler

Ziyafet Yemek
Ziyafet Yemek

Sakarya / Erenler

Adaseç Yemek
Adaseç Yemek

Sakarya / Erenler

Ada Nehir Yemek
Ada Nehir Yemek

Sakarya / Erenler

Tek Yıldız Yemekçilik
Tek Yıldız Yemekçilik

Sakarya / Erenler

Er Akkayalar Yemek
Er Akkayalar Yemek

Sakarya / Geyve

Kupa Yemek
Kupa Yemek

Sakarya / Hendek

Osmanoğlu Yemek
Osmanoğlu Yemek

Sakarya / Hendek

Pamukova Lezzet Yemek
Pamukova Lezzet Yemek

Sakarya / Pamukova

0264 291 58 58 - 0264 582 02 02 - 0542 238 34 36 - 0541 808 56 01

0264 291 58 59

Izmit Cad. No:46 Opet Yanı 54100 Sapanca / Sakarya

GÜLÜMSE YEMEK

KALİTE, ÇEVRE ve GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

 

Gülümse Yemek Yönetimi, Kalite Yönetim Sistemini, TS EN ISO 9001:2008,TS EN ISO 14001:2004 ve TS EN ISO 22000:2005 Standartları gereklerine uygun olarak geliştirmek kararındadır.

 

Tüm faaliyetlerimizde amacımız, müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize karşı duydukları memnuniyetini sürekli arttırmaktır.

Bu bağlamda Kalite,Çevre ve Gıda Güvenliği Politikamız;

·        Kaliteli, güvenilir ve çevre dostu malzemeler kullanarak lezzet sürekliliğini sağlamak,

·        Müşterilerimizin isteklerine tam olarak ve zamanında yanıt vermek,

·        Reklamımızı ürün kalitemizle yapmak, sürekli ve kalıcı müşteriler edinmek,

·        Ürün ve hizmetlerimizi oluştururken kalite bilincini arttırmak,

·        Hijyeni güvence altına alıp sürekliliğini sağlamak, verimli ve hatasız çalışmak,

·        Çevre kanun ve yönetmeliklerine uymak,

·        Üretim ve hizmetlerimizde doğal kaynakları, enerji ve hammadde kullanımını ekonomik ve verimli bir şekilde yapmak, atıklarımızın geri kazanımı ve yeniden kullanımını sağlayarak atık oluşumunu en aza indirmek,

·        Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin çevrenin korunması ve çevre kirliliğinin azaltılması konularında çevre bilincini geliştirmek için gerekli faaliyetleri yapmak. Personelimizin ekip çalışması içinde mutluluğa ulaştırılarak gülümseyebilmesini, müşterilerimizi gülümsetebilmesini sağlamak,

·       Takım ruhu ve sürekli gelişim anlayışını temel değer olarak benimsemek, yasal zorunlulukları göz önünde bulundurmak,

olarak belirlenmiştir.

Amacımız: 

Sınırsız hizmet, takım ruhu ve sürekli gelişme anlayışını temel değer olarak benimseyen

 GÜLÜMSE YEMEK 

insanların bir araya geldikleri tüm yer ve zamanlarda, en kaliteli yemek servisleri ile hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Düzenli sağlık kontrolü ile çevreye ve insana saygılı lezzet üretir.Sürekli eğitim alan uzman personeli ve beslenme uzmanları tarafindan hazırlanan mönüleri ile istikrarlı bir şekilde hizmet sunar. İnsanların bir arada bulunduğu tüm mekanlara, güvenilir ve kaliteli malzemeler kullanarak ulaşır. 

Kalite Ve Güven: 

Çevreye duyarlı, dogaya saygili üretim ve hizmet. Kaliteli ve güvenilir malzemeler. Talep ve sorunlara aninda çözüm. Sigortali hizmetler sunulmasi (Hizmetimizden yaralanan kisiler sigorta kapsamindadir). Gida Mühendisi kontrolü esliginde hijyenik ve kaliteli yemek servisi. Gerektigi zaman analiz edilmek üzere 72 saat bekletilen yemek örnekleri. İç ve dis hijyen denetimi. 

GÜLÜMSE YEMEK’ İN MUTFAĞINDA VERECEĞİ YEMEK HİZMETİ İLE İLGİLİ DETAYLAR 

    Size özel İsletme Müdürü ve Şefleri Konusunda deneyimli ve en az üniversite mezunu olan bir İsletme Müdürü GÜLÜMSE YEMEK ile firma arasında kesintisiz iletişim sağlayacak ve olası sorunlara anında müdahale edecektir.

Özel Gramaj

Kahvaltıda ve yemeklerde uygulanacak gramaj listesi dosyamızda sunulmuştur. İstek halinde firmanıza özel gramaj ve mönü çalışması yapılacaktır. 

Sigorta 

    Hizmet verdigimiz tüm kuruluslar AXA OYAK Sigorta A.S. tarafindan 3. Sahis ve ürün sorumluluk sigortasi ile güvence altindadir. AXA OYAK Sigorta A.S. GÜLÜMSE TOPLU YEMEK HIZMETLERI Ltd. Sti . ’nin hazir yemek ve toplu yemek imalati ve dagitimi ile ilgili her türlü talebini karsilamayi temin ve taahhüt eder. 

Kalite Standart Belgeleri

     Gülümse Yemek Tarim Ve Köy Isleri Bakanligi Gida Üretim Sertifikasi ve Gida Sicil Sertifikasi, Gayri Sihhi Müesseselere Ait Açilma Ruhsati, Gida Maddeleri Üreten Is Yerlerine Ait Çalisma Izin Belgelerine sahiptir. 

Dış Denetim

    Mutfaklarimiz tüm hijyen kriterlerini kapsayan listelerle iç ve dis denetime tabi tutulur. Ürünlerimiz aylik olarak yetkili laboratuarlar da analiz edilir. 

İç Denetim

     Firmamizin Kalite Güvence Departmani bünyesinde çalisan Gida Mühendisleri isletmeleri habersiz olarak ziyaret eder ve denetim yaparlar. Denetim sonucunda kontrol listesi ve isletmenin durumunu gösterir basari puanlari tespit edilir. Bu tespit sonucunda saptanan yetersizlikler ve eksik yönler dogrultusunda egitimler planlanir ve gerçeklestirilir. 

Personelin sağlık raporlama periyotları

    Mutfak personelı yasal zorunlulukların gerektirdiği ve sözleşmelerde belirlenen sağlık kontrollerinden geçirilir.Ayrıca 6 ayda bir kere tüm şirket çalişanları akciger filmi çektirir ve 3 ayda bir kere portör muayenesi yaptirir. Rapor sonuçlari firma yetkililerine sunulur.

- Taşıma Üretimi    

Gülümse, profesyonel ve uzman kadrosu ile, teknolojik mutfağında, sağlıklı ve lezzetli yemeklerini ısı zincirini kırmadan hijyenik bir şekilde üretir, thermoboxlar ile değerli müşteri ve misafirlerine ulaştırıp gülümseyen ve gülümseten personeli ile servis eder.    

- Yerinde Üretim    

Kuruluş mutfağınızda, damak tadınıza uygun lezzetleri eğitimli, profesyonel ve uzman kadrosu ile üretir.  Sağlık ve hijyen kurallarına dikkat ederek servisini sağlar.  


Bu firmadan teklif al Bu firmaya mesaj gönder
Hizmet Türleri
Hizmet verdiği Şehirler