Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Tadım Yemek & Catering
Tadım Yemek & Catering

Kayseri / Kocasinan

Kemal Usta Yemek Hizmetleri
Kemal Usta Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Acıktım Yemek Hizmetleri
Acıktım Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Korkmaz Yemek Hizmetleri
Korkmaz Yemek Hizmetleri

Kayseri / Kocasinan

Kalbim Yemek
Kalbim Yemek

Kayseri / Kocasinan

Osmanlının Tadı
Osmanlının Tadı

Kayseri / Melikgazi

Doğan Yemek Hizmetleri
Doğan Yemek Hizmetleri

Kayseri / Melikgazi

Öz Doyum Yemek
Öz Doyum Yemek

Kayseri / Melikgazi

Başak Grup
Başak Grup

Kayseri / Melikgazi

İdeal Organizasyon Event
İdeal Organizasyon Event

Kayseri / Melikgazi

Şato Yemek
Şato Yemek

Kayseri / Melikgazi

Kemal Koçak Et Lokantası
Kemal Koçak Et Lokantası

Kayseri / Melikgazi

Alpak Yemek Hizmetleri
Alpak Yemek Hizmetleri

Kayseri / Talas

0352 327 03 89

Anbar Mahallesi Altınok Caddesi Nakliyeciler Sitesi no:60/D Melikgazi / Kayseri

1985 yılında et ve et ürünleri satışı ile yiyecek sektörüne giren firmamız, yiyecek içecek sektöründe ki gelişmeleri, arz ve talep dengesini takip ederek, bölgedeki "Hazır Yemek" ihtiyacını tespit etmiş ve 2008 yılında catering (Toplu Yemek) hizmetlerini de bünyesine katarak müşterilerine daha kapsamlı hizmet vermeye başlamıştır.

Hali hazırda firmamız; "Kardeşler Ziyafet Sofrası" ismi ile restaurant hizmeti verirken, diğer yandan da "Gülaş Yemek & Catering" markası ile fabrika, okuli hastahane gibi kurumsal firmalara toplu yemek hizmeti, düğün cenaze ve özel günlerde ise Toplu Yemek Organizasyonu hizmeti vermektedir.

Kurulduğumuz günden bu güne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, Gülaş Yemek ve Catering 'i hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline getirmiştir.

Modern ve çağdaş Türk mutfağının eşsiz ve leziz yemekleriyle, sahip olduğu tecrübeli ve donanımlı personeliyle, kusursuz sunum ve hizmetiyle Gülaş Yemek ve Catering kendi sektöründe güçlü ve güvenilir bir marka oluşturmuştur.

Yerinde Yemek Üretimi Hizmeti

Kendi mutfağı olan kurum ve işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini Gülaş Yemek & Catering 'ten karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşıllarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar. 

Gülaş Yemek & Catering 'in kalite ve proje yöneticileri, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Gülaş Yemek & Catering 'in servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmeniz sağlanacaktır. Bu kapsamdaki tüm prosesler sürdürebilir gıda güvenliğinin sağlanması için periyodik olarak denetlenmektedir.

Kaliteli ve girdi kontrolü yapılan hammade alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli bir kadromuzla üretilen yemekler aynı noktada servise sunulduğu için lezzet ve kalite kaybı en aza indirgenerek, sunum özelliğimiz ön plana çıkmakta ve hizmetimizin kalitesi üst seviyeye ulaşmaktadır.


Taşımalı Yemek Hizmeti

Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan mönüler, merkez mutfağımızda hazırlanarak, hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır.

Yemeklerimizin standarları, profesyonel kadromuz tarafından yemeklerin hazırlık aşamasından, üretim ve sevkiyat aşamasına kadar kontrol edilmektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimize sürdürülebilir gıda güvenliği sağlanmakta ve lezzetli yemeklerimiz termobox sistemi sayesinde; ısı kaybetmeden, dış etkenlerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda sevk edilmektedir.


Düğün Yemekleri Organizasyonu

Düğün yemeğiniz kusursuz olsun istiyorasnız düğün için catering hizmetleri veren Gülaş Yemek & Catering ile tanışmalısınız. İsteğe göre uyarlanan çeşitli yemek menüleri ve sınırsız ikram seçenekleri ile en mutlu gününüze ortak olmak için sizi bekliyoruz.

Sorunsuz bir düğün, nişan yemeği içn uzman personelimizden görüş alabilir, bölgesel özelliklere veya ihtiyacınıza göre yemek menünüzü belirler, sunum detaylarını planlarız. 

Siz evlenmeye karar verin, gerisini Gülaş Yemek & Catering'e bırakın.


Cenaze Yemekleri Organizasyonu

Gülaş Yemek & Catering olarak sadece mutlu günlerinizde değil, zor ve acılı günlerinizde de sizlere verdiğimiz yemek hizmeti ile daima yanınızdayız.

İster pilav, kavurma, salata ister kıymalı, kuşbaşılı vs. paket pide şeklinde seçmeli menü listemizden istediğiniz cenaze yemeğini, istediğiniz saat ve yerde sıcak bir şekilde hazır edelim.

İsterseniz, servis elemanlarımız ile yemeğin dağıtımını hijyenik ve hızlı bir şekilde yapalım.


Her Türlü Özel Gün ve Toplantı Yemek Organizasyonları

Davetleriniz, toplantılarınız, özel günleriniz, sünnet, nişan, mevlid ve doğum günü gibi benzeri günlerinizde özel menülerimizi, tüm ekipmanlarımız, tecrübeli aşçılarımız ve servis elemanlarımızla sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışı izle sizlere sunmaktayız.

İş yemeklerinizin gerek organize edilmesi gerekse yemek menülerinizin hazırlanması konularında sunmuş olduğumuz hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.