Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çankallar Tabldot & Catering
Çankallar Tabldot & Catering

Denizli / Merkezefendi

ÖZATA YEMEK
ÖZATA YEMEK

Denizli / Merkezefendi

DENTAT YEMEK CATERING
DENTAT YEMEK CATERING

Denizli / Merkezefendi

Özgür Tabldot
Özgür Tabldot

Denizli / Merkezefendi

EVTAT YEMEK
EVTAT YEMEK

Denizli / Merkezefendi

KÖMÜRCÜ HAZIR YEMEK
KÖMÜRCÜ HAZIR YEMEK

Denizli / Merkezefendi

0258 371 28 15 - 18

0258 371 86 13

Akçeşme Mah.Menderes Bulvarı. No: 147

1998 yılında Atila ALKAYA tarafından kurulan GrandBerk yıllar içerisinde hızlı ve sağlam adımlarla büyüyerek, yemek sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Toplu yemek alanında özel sektör ve devlet kurumlarına destek hizmetleri veren GrandBerk, iş hayatından hergün 25.000 konuğunu ağırlamaktan mutluluk duyar.Yemek sektörünün giderek daha rekabetçi bir hal aldığı günümüzde, GrandBerk müşterileri ile kontrat yenileme oranı EnYüksek olan Yemek Firması’dır. Yemek oluşumu ve servisinde geçen tüm evreleri konusunda uzman ve eğitimli kişiler tarafından operasyonları yapılarak kalite standartlarını korunması GrandBerk için birinci hedef haline gelmiştir.Özellikle günümüzde yemek konusunun ne kadar hassas ve önemli bir yapıya sahip olduğunu göz önüne aldığımızda kalite standartlarımızı korumak çalışanlarımız için en önemli görevdir.

- VİZYONUMUZ

 • Yemek sektörünün, kaliteden ödün vermeden tedarikçişi olarak, takım çalışmamız ve çözüm ortaklarımız ile hizmetlerimizi her zaman yenilikçi bir şekilde ileriye götürüp markamızın lider markalar arasında kalmasını sağlamak.
 • - MİSYONUMUZ
 • Ürün, üretim kalitesi ile uyumlu eğitim ve denetimlerle tedarikçilerine kalite bilincini yerleştirmek. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızın memnuniyet kalitesini günden güne en üst seviyelere çıkarmak.
 • - SAĞLIK VE GÜVENLİK
 • Sağlığın en önemli varlık olduğu dünyamızda, yemeklerimiz çalışanlarımızın tecrübesi ve eğitimlerimiz ile müşterilerimiz için sağlıklı, çalışanlarımızın için ise iş güvenlik uzmanlarımızın verdiği eğitimlerle ortamı güvenli hale getiriyoruz.
 • - ÇEVRE POLİTİKAMIZ
 • GrandBerk olarak çevreye saygı duymamız gerektiğinin bilincinde elemanlarımızı yetiştiriyoruz ve çalışmalarımızı çevremizi korumak için yapılandırıyoruz. Bugünlerden yarınlara kalacak çevremiz için, zararlı  madde kullanmıyor ve atık yağlarımızı özel toplama araçları ile toplanarak (olması gerektiği gibi) toplama yerlerine gönderiliyor.
 • - MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET

Müşteri ihtiyacını anlayabilmek için gerekli tüm bilgileri toplarız. Müşterilerimiz ile fikir alışverişi yapar istekleri doğrultusunda menülerini hazırlarız. Kaliteli Hizmet veririz.Yapılan işi müşterinin bakış açısından görüp uzun vadeli çözümler bularak güvenilir bir danışmanlık yaparız.        

 

-TAŞIMALI ÜRETİM

GrandBerk uzman kadrosu ile son teknolojinin kullanıldığı merkez mutfağında ürettiği taze ve lezzetli yemekleri, hijyenik bir şekilde müşterilerine ulaştırıp, tecrübeli personellerimiz sayesinde size servis edilmesini sağlar.     Yemeğin taşınma süresince soğuk ve sıcak hava ile temas etmesini engelleyen özel thermobox’lar kullanılır. Thermobox ile yemekleriniz hep sıcak kalır. Thermobox'lar poliüretan ve çelik olduğundan mikrop oluşmaz,ortamla teması yoktur,hijyenik kalır.

 • - YERİNDE ÜRETİM
 • Kuruluşunuzun mutfağında, sizlerin fikirleri doğrultusunda uzman kadromuz ile sizlere en güzel hizmeti sunmak için çalışırız.     Satın almadan servise kadar bütün ihtiyaçlar GrandBerk’in güler yüzlü elemanları sayesinde karşılanır. Sizlere de lezzetli yemeklerinizi yemenin keyfi kalır.
 •  

-ÖZEL ORGANİZASYONLAR

Özel organizasyonlarınızı sizler için daha da özelleştirmek için özel yemek hizmet veriyoruz.

 •