Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
DAMAK Yemek Fabrikası
DAMAK Yemek Fabrikası

Malatya / Battalgazi

Şazze Catering
Şazze Catering

Malatya / Battalgazi

Yeşilyurt Yemek
Yeşilyurt Yemek

Malatya / Yeşilyurt

Malatya Yemek Fabrikası
Malatya Yemek Fabrikası

Malatya / Yeşilyurt

0422 311 03 44

Gıda Toptancılar Sitesi Selçuklu Mahallesi, Sivas Caddesi Battalgazi/Malatya

2004 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan firmamız,ürün kalitesi ve hizmet anlayışı ile sektöründe kısa zamanda kendisine seçkin bir yer oluşturmuştur.Gelişen ve değişen dünya şartları dogrultusunda ,Türk gıda mevzuatına ve TS /DIN EN ISO 9001:2008 kalite,ISO 22000:2005 Gıda güvenliği şartlarına uygun gıda üretimi yapabilmek için gerekli yatırımlar başlatılmıştır.

Kaliteli üretimin oluşumunun nitelikli eleman gücünden geçtiğini kabul ederek ,firmamızda konusunda deneyimli ve eğitimli elemanlar istihdam edilerek, sistemimizi ve üretimimizi geliştirmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yürütülmektedir.

Ürün güvenirliliğini ve kalitesini sağlamakla doğrudan ilgili olan hammadenin temini için sekktöründe lider kuruluşlarla (mudurnu,albella,öncü,ona,malet ,yerli bakliyat v.b ) çalışmaktayız. Meyve ve sebze ihtiyacını taze ve günlük olarak Malatya  Meyve ve sebze hal'inden temin etmekteyiz.

Kaliteden ,hijyenden ve damak tadınızdan ödün vermeyip bizleri tercih ettiğiniz için teşekür eder,işlerinizde başarılar dileriz. 

Gözde Yemek Fabrikası olarak hijyenik koşullarda, kaliteyi ön planda tutarak ve özenle seçilmiş seçkin markalı ürünleri kullanmaktayız.

Ayrıca personelin bilinçlenmesine yönelik çalışmalarıyla (iş yeri kuralları, kılık, kıyafet, temizlik ve kontrolü) gıda mühendisleri ve gıda teknikerleri kontrolünde hijyene verilen önem sürekli artmaktadır.

Lezzeti aklınızdan çıkmayacak, zengin çeşitli menümüz ile hizmet sunmaktayız.

Gözde Yemek Fabrikası olarak yemek menülerimizi mevsim şartları ve çalışanlarınızın ihtiyaçları göz önüne alınarak, gramaj ve kalori esasına göre hesaplanır.

Yemek üretimlerimizde kullandığımız ürünlerin tamamı TSE veya Üretim izin belgeli firmalardan temin edilmektedir.

 

  • Turgut Özal Tıp Merkezi
  • Serhat Özbek İnşaat
  • GÜÇAR İNŞAAT
  • SODES
  • ZEK-SAN
  • Yaşar Group