Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Çapa Catering
Çapa Catering

Düzce / Gümüşova

Coşkun Yemek
Coşkun Yemek

Düzce / Gümüşova

Erdem Yemek
Erdem Yemek

Düzce / Düzce

Acaroğlu Yemek
Acaroğlu Yemek

Düzce / Düzce

Yamaçlar Gıda
Yamaçlar Gıda

Düzce / Düzce

0380 514 72 81 - 0380 514 72 80

0380 514 72 83

Hamidiye Mh. Akçakoca Karayolu Cd. 3/A, Merkez/DÜZCE

Bugün sayıyı binlere çıkarmayı başaran GOLDEN YEMEK bunun oluşmasında kararlı adımlarla birlikte, sabırla ve yenilikçiliğe önem veren bir anlayış ile yaptığına inanmak, inandığını uygulamak fikri etkili olmuştur.

Üretim ve dağıtım proseslerimiz, sektörümüzün temel ilkeleri olan sanitasyon, hijyen ve gıda güvenliği kurallarına titizlikle riayet edilerek insana ve çevreye duyarlı bir bilinçle sürdürülmektedir.

GOLDEN YEMEK olarak hedefimiz; müşterilerimize temiz ve sağlıklı koşullarda lezzetli, kaliteli  yemek üretmek ve sunmak, müşteri memnuniyetini prensip edinerek dengeli ve yeterli beslenen toplum oluşumuna katkıda bulunmaktır.

Bu Hedefe;

  • Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda kalite düzeyini sürekli yükseltmek ve geliştirmek,
  • Hijyen ve sanitasyon kurallarına uymak ve korumak,
  • Müşteri şikayetlerini değerlendirmek ve olabilecek hataları engellemek,
  • Ürün kalitesini arttırmak için gereken bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmek,
  • Çevreye saygılı olmak,
  • Tüm çalışanlarımızı eğiterek, toplumsal kalite bilincini yerleştirmek ve geliştirme çalışmaları içerisindeyiz

% 100 müşteri memnuniyetini ilke edinen GOLDEN YEMEK işyerleri, fabrikalar, okullar ,her türlü açılış, davet, düğün, nişan, sünnet ve mevlüd’ lerinizde  yemek  hizmeti sunmaktadır...

  • Yerinde Üretim

Yemeğinizin kendi firmanızda pişirilmesini mi istiyorsunuz? Üretim aşamasını görmek mi istiyorsunuz? O halde çözüm ortağınızız!

  • Catering Hizmetleri

Toplu yemek, kır ve salon düğünü açılış organizasyonu, protokol yemeği, kokteyl, piknik organizasyonu bizim işimiz. Size düşen sadece gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonda davetli sayısını ve tercihlerinizi bize bildirmek. Biz gerekli tüm hazırlıkları sizin adınıza yaparak çalışanlarınıza ve size sunalım.

  • Taşıma Yemek Hizmeti

Hijyenik bir ortamda modern tesislerde gıda mühendisi kontrolünde hazırladığımız yiyecekleri, uygun şartlarda lezzetini ve sıcaklığını kaybetmeden sofralarınıza ulaştırır. Yemek listelerinin müsterilerimizin beslenme gereksinimlerine uygun şekilde tedariği, yemek listelerinin aylık olarak önceden belirtilmesi, yemeklerin pişirilmesi, firmaya uygun koşullarda günlük olarak iletili, servis alanının düzenlenmesi, yemek sonrası temizlik hizmetleri, tercihe göre personel desteği firmamızın taşıma yemek hizmetidir..