Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
BSC Yemekcilik
BSC Yemekcilik

Mersin / Akdeniz

Asilzade Yemekcilik
Asilzade Yemekcilik

Mersin / Akdeniz

Adana ft Yemekçilik
Adana ft Yemekçilik

Mersin / Akdeniz

Harput Yemekçilik
Harput Yemekçilik

Mersin / Akdeniz

Karagülle Yemekçilik
Karagülle Yemekçilik

Mersin / Akdeniz

Ece Yemekçilik
Ece Yemekçilik

Mersin / Akdeniz

SAFYA Yemekçilik
SAFYA Yemekçilik

Mersin / Akdeniz

Yiğit Yemekçilik
Yiğit Yemekçilik

Mersin / Tarsus

Gül Yemekçilik
Gül Yemekçilik

Mersin / Tarsus

Mis Yemekcilik
Mis Yemekcilik

Mersin / Toroslar

Öz Sadiler Yemekcilik
Öz Sadiler Yemekcilik

Mersin / Toroslar

ÖZİŞ Yemekçilik
ÖZİŞ Yemekçilik

Mersin / Toroslar

Sıla Yemekcilik
Sıla Yemekcilik

Mersin / Yenişehir

444 5 120 - 0324 751 37 37

0324 751 30 61

Saray Mah. Akkavak Cad. No:1 Gülnar / Mersin

Fatih Yemekçilik CATERING SERVİCE, 680 m2 arsa üzerine kurulu 600m2 kapalı alana sahip tesislerin de hizmet vermektedir. Gıda güvenliği göz önüne alınarak yapılmış tesiste, tüm birimler üretim proseslerine göre organize edilmiştir. Büyük fiziki yapı ve üretim kapasitesine sahip bu tesis te “butik yemek” üretimi gerçekleştirilmektedir.

Yemek üretimi sırasında kaliteyi ve lezzeti korumak için; Çorba, ana yemek, yardımcı yemek, salata ve tatlı; lezzet, gıda güvenliği ve hijyen sağlamak amacıyla, tesisin özel organize edilmiş bölümlerinde, konularında uzman personel tarafından hazırlanmaktadır.

Yemekler; yüksek miktarda ve çok farklı çeşitlerde üretime olanak veren büyüklükteki tesis ve altyapı sayesinde, besin değeri ve lezzet kaybına yol açabilecek uzun süreli beklemeler olmaksızın, sevkiyatın hemen öncesinde üretilmektedir. Üretimin den sonra thermobox'larla muhafaza edilip müşterinin en iyi şekil de hizmet sunulmaktadır…

BİZ İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYOR ÖNCE İNSAN SAĞLIGI DİYORUZ...

Taşıma Yemek

Mersin İli Genelinde araç filolarımız ile zamanında hijyenik servis.

Toplu yemek dağıtımında en modern thermoboxlar kullanılır yemekler, koku ve görünümü bozmayan, bakteri gelişimini önleyen ve ısıyı 8 saatte; –5 +5 derece koruyabilen thermoboxlarla zamanında ulaştırılır.

Dağıtımda kaliteli bir hizmet anlayışıyla, lezzetleri sizler ile buluştururuz. Sevkiyatı gerçekleştirilen yemekler benmarilere boşaltılarak yemek saatine kadar uygun sıcaklıkta muhafaza edilir. Yemek servisi eğitimli servis elemanları tarafından gerçekleştirilir.


Yerinde Yemek

Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla mutfağınızı kuruyoruz. Müşterilerin tercihine istinaden, yerinde yemek üretimi taleplerini karşılayan Fatih Yemekçilik başarısını bu alandaki başarısını uzun yıllardır hizmet verdiği, sektöründeki lider firmalar ortaya koymaktadır.

Haccp sistemine uygun hale getirilen üretim noktalarında tüm kalite sistemleri işleyişe dâhil edilir. İnsana yapılan yatırım uygulaması bu konudaki en önemli ayrıntıyı oluşturur. Kurulacak tüm mutfaklarda Fatih Yemekçilik yetiştirdiği deneyimli, uzman ekip görev alır.


Kokteyl

Profesyonel ve deneyimli kadrosu, sizlere her türlü catering hizmetini uluslararası standartlarda sunuyor. 

Dilerseniz; hizmetin yapısını birlikte oluşturabilir... 

Dilerseniz; sizin için belirlediğimiz üç temel hazır yemek opsiyonundan birini şirketiniz için tercih edebilirsiniz... 

Opsiyon (a) 

Mönüleriniz, kuruluşunuzun kendi mutfağında deneyimli Fatih Yemekçilik personeli tarafından HACCP kalite standartlarında hazırlanır. 

Servis ve sonrası tüm diğer hizmetler, leziz yemek personeli tarafından gerçekleştirilir. 

Opsiyon (b) 

Mönüleriniz, tesisimizde pişirilip hazırlanır, yemek servisi ve tüm mutfak hizmetleri uzman Fatih Yemekçilik  personeli tarafından gerçekleştirilir. 

Opsiyon (c) 

Mönüleriniz tesisimizde pişirilip hazırlanır ve dilediğiniz zamanda mutfağınıza hazır şekilde teslim edilir. 

Yemek servisi ve diğer hizmetler, şirketiniz personeli tarafında sağlanır.


Açılış Organizasyonları


Açılışını kutlamak istediğiniz tüm mekânlarda ve temel atma törenlerinde, Planlama sürecinin her aşaması standart bir paket program sunmak yerine müşteri istekleri göz önünde bulundurularak yürütülmektedir. Yapılacak her açılış farklı tarzda mekânlar ile ilgili olduğundan bu tarz organizasyonlarda "Butik Organizasyon " olarak adlandırılan müşteri ve amaç odaklı organizasyon hizmeti vermeyi tercih ediyoruz.