Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Keyif Bahçesi
Keyif Bahçesi

Aydın / Efeler

Beyzade Yemek
Beyzade Yemek

Aydın / Efeler

AKTU Catering
AKTU Catering

Aydın / Efeler

Renk Catering
Renk Catering

Aydın / Efeler

ERPA Yemek
ERPA Yemek

Aydın / Efeler

0256 213 85 25

Ata Mahallesi Özaydınlı Gıda Sitesi 755 Sokak Efeler/AYDIN

Aydın Merkez'de 2005 yılında açtığımız Ev Gibi Yemek Salonu ile tabldot usulü yemek veren ilk firmalardan biri olduk. Bir aile işletmesi olarak kısa sürede sektörde tercih edilen firmalar arasında yer aldıktan sonra, gelen talepler üzerine yemek fabrikamızı faaliyete geçirdik ve toplu yemek hizmeti de vermeye başladık.

Evinizdeki Lezzet Tadında sloganımızla yemek salonumuzda her gün ev yemeği tadında 30 çeşit yemek çıkarırken, yemek fabrikamızda da toplu yemek hizmeti kapasitemizi her geçen gün arttırdık. Günlük 2.000 kişi kapasiteli yemek fabrikamızla Efeler İlçesi'nin yanı sıra yakın ilçelerde personel sayısı fazla olan fabrika ve firmaların personel yemeği ihtiyacını karşılıyoruz.

Yerinde yemek üretimi ve taşımalı yemek üretiminde hizmet veren Ev Gibi Yemek Fabrikası olarak, kalite ve lezzetten ödün vermeden, hijyenik üretim ilkesiyle talepleri deneyimli kadromuzla sorunsuz bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Ev Gibi Yemek Fabrikası ile çalışmaya başladığınızda profesyonel bir ekibe sahip olacaksınız. Yetenekli aşçılarımızın, uzman servis elemanlarımızın ve konusunda deneyimli yöneticilerimizin; aradığınız lezzet çözümlerini, kurumunuz için en verimli şekilde sunacaklarından emin olabilirsiniz.


  • Yerinde Yemek Üretimi Hizmeti
  • Taşıma Yemek Hizmetleri
  • Lokanta İşletmeciliği
  • Cemiyet ve Toplu Yemek Organizasyon Hizmeti
  • Piknik ve Özel Organizasyonlar