Arama
Ara
DİĞER FİRMALAR
Konak Mutfak Catering
Konak Mutfak Catering

Manisa / Salihli

Emin Gıda & Catering
Emin Gıda & Catering

Manisa / Turgutlu

Hanımeli Yemek Sanayi
Hanımeli Yemek Sanayi

Manisa / Yunusemre

Örenay Fabrika
Örenay Fabrika

Manisa / Yunusemre

Taylan Gıda Grubu
Taylan Gıda Grubu

Manisa / Yunusemre

Kutu Yemek
Kutu Yemek

Manisa / Yunusemre

0507 524 27 62

2.Anafartalar Mahallesi 1514 Sokak No:9/A MANİSA

Catering hizmetlerinde,otel konumu safhasında verilen hizmetlerde,değişik banquet servislerine göre hazırlık yapılır.Pazarlama müdürlükleri tarafından,pazarlaması yapılan banquetlerde,gerek mutfak ve gerekse,servis tarafından yapılan hazırlıklar,banquet özelliğine ve şekline göre yapılır.

Talep edilen catering hizmetleri,genel olarak aşağıdaki şekildedir.

-Resmi ve özel olarak düzenlenmiş sabah kahvaltıları,

-Brunch şeklinde açık büfeler,

-Lunch d affair veya Dinner d affair iş yemekleri,

-Gala dinner ler,

-Dinner de mariage(düğün kokteyleri)

-Cocktail partiler,

-Cocktail prolangeler,

-Garden partiler,

-Piknik partiler,

-Av partileri-Çay partileri,sürpriz partiler,

-Açık büfe banquetler,

-Hoş geldiniz partileri,Açılış yemekleri,Açılış kokteyl leri,

-Coffee breaklar,Nişan kokteyl ve yemekleri.

Düğün Davetleri

Yapılan düğün davetleri genellikle kış mevsiminde kapalı salonlarda yaz mevsiminde ise havuz başı ve kır mekanlarında yapılmaktadır. Düğün davetlerinin her geçen gün farklı konseptlere bürünmesi ve yeni ürünlerin çıkmasıyla ve yurtdışından örneklenmesiyle davetler daha şık ve renkli hale gelmektedir. Düğün davetlerinin en önemli üç ayağı yemek, müzik ve süslemedir.

Süsleme

Düğün davetlerinin vazgeçilmez ürünlerinden tiffany sandalyenin birçok rengi bulunmaktadır. Özellikle kapalı salonlarda kullanılan dore ve gümüş rengi ile kır mekanlarında kullanılan beyaz renk çok modadır. Yinede renkler çiftin gönlüne göre kapalı açık mekan gözetmeksizin kullanılabilmektedir.

Davet Organizasyonları

Çocuklarımızın  özel günlerini daha da unutulmaz kılmak için çeşitli animasyonlar ve farklı eğlence anlayışı, Açılış, fuar tanıtım, konferans, otel programları, üniversite şenlikleri, toplantı, Unutulmaz davetleri hazırlamak için,  yemeklerin görsel ve lezzet zenginliğini, Davetlerinizde profesyonel hizmet sunmak ve hayatınızdaki özel anları daha da özel kılmak için ;

Siz değerli misafirlerimize istediğiniz mekandan seçtiğiniz pastaya, süslemeden konuk ikramlarına, enfes mönülerden sınırsız eğlenceye kadar her şeyi sizin için planlıyor,

İstekleriniz ne olursa olsun her isteğe ve zevke göre seçenekleri mümkün hale getiriyoruz.

Düğün organizasyon firması ile çalışacaksanız nasıl bir süsleme, yemek, içki ve oturma düzeni gibi konularda konuşmak için randevu alın. ERen Organizasyon  düğün mekânı için fikir alabilir ya da sizin seçtiğiniz mekânda olabilecek kısıtlama ve kurallar ile ilgili görüşmelerini sağlayabilirsiniz.

Her davetin tasarımı davet sahibinin bütçesine göre, hayallerine ve mekanın durumuna özel olarak hazırlanır. Son yıllarda en çok arzu edilenler, mekanı tümü ile değiştirecek özel tasarımlar. Genellikle kış aylarında klasik, yaz aylarında ise parti tarzı daha modern tasarımlar revaçtadır.

Düğün Yemekleri

Eren catering özel günlerinizde davet organize ederek vaktinizin size kalmasını sağlar.tecrübeli kadromuz yemeğin yanı sıra diğer detaylar ile ilgilenmekte gereken tüm ekipmanı sağlayabilmektedir.100 kişiden başlayarak 2500 kişiye kadar tüm organizasyonlar için firmamızla ile irtibata geçebilirsiniz.Eren yemek olarak amacımız sizin en özel günlerinizi en iyi şekilde kutlamalarınızda yardımcı olarak organizasyonlarınızı ve davetlerinizi unutulmaz kılmaktır.

TABLDOT YEMEKLERİ

İnsanlarımızın yoğun çalışma hayatında vücudunun gerekli olan gıda ihtiyacını en uygun fiyatlarla sağlayabileceği tek hizmet çeşidi Tabldot Yemeğidir.Tabldot Yemek sektörünün zorlaştığı günümüz hizmet sektöründe Tabldot Yemek hizmetini sağlayabilmek için a dan z ye imalathanesinden malzeme seçimine ve de pişirilip sunulmasına kadar ciddi bir çalışma ve ekip ruhu gerektirmektedir. Tabldot Yemek sisteminin sağladığı avantajların başında firmaların yemek maliyetlerini bu sayede düşürmeleri gelmektedir. Tabldot Yemek sistemi toplu yemek yapımlarında maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın bu avantajını müşterilerine yansıtabilmektedir. Diğer yandan Tabldot Yemek sistemi zaman problemini firmalar için yemek konusunda ortadan kaldırmaktadır. Tabldot Yemek sistemi sadece yemek konusu için firma bünyesinde personel bulundurma gereğini de kaldırmaktadır.

-YERİNDE ÜRETİM

İşyerinizinde bize ayırabileceğiniz yeterli mutfak ve depo alanınız var ise, yemeğinizi kendi tesisinizde de hazırlayıp servis edebiliriz.

Mutfağınızın ve yemekhanenizin hem teknik anlamda hem de görsel anlamda kurulumu, revizyonu için teknik ekibimiz de hizmetinizde olacaktır.

-AÇIK ALAN HİZMETLERİ

Eren Catering lezzetlerini sizlere özel günlerinizde de sunuyor, düğün törenlerinizden evinizde verecek olduğunuz kokteyle kadar tüm yemekli etkinliklerinize ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Eren Catering olarak sizin istekleriniz doğrultusunda bir menü hazırlayıp özel günlerinize lezzet katıyoruz.

Kurumsal Yemek Organizasyonları:Eren Catering bugüne kadar pek çok bayi yemeği, şirket yemekleri, piknik catering, gezi yemekleri ve diğer organizasyonlara sağlamış olduğu catering hizmetleri ile alanında tecrübeli bir firmadır. Şirket yemeklerinde açık büfe, oturmalı, kokteyl ve diğer servis seçenekleri ile size alternatifli çözümler sunuyoruz.

Düğün Catering: Her davetli sayısına hizmet verme kapasitesine sahip mutfağımız ve servis elemanlarımız ve bu özel gününüzde sizinle birlikte oluşturacağımız farklı menü seçeneklerimiz ile sizi kaliteli catering hizmetleri ile buluşturuyoruz. Düğün catering hizmetlerimiz arasında düğün pastaları da yer almaktadır.

Gezi ve Şenlikler: Öğrenci gezileri,  piknik organizasyonları, kahvaltı ya da brunch catering hizmetleri alanında da faaliyet gösteren Eren Catering farklı seçenekleri ile tam da sizin aradığınız hizmetleri hesaplı fiyatlarla sağlamaktadır. Tüm turlar, geziler ve şenlikler için oluşturduğumuz menüleri öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Açılış ve Kokteyller: Sergi açılışları, kokteyl organizasyonları, partiler ve davetler için oluşturduğumuz aperatif yiyecek menüleri, kızartma ve mezeler, alkollü ve alkolsüz içecek menülerimizle hizmetinizdeyiz. Açılış ve kokteyller için açık büfe olarak hizmet verebilmenin yanı sıra organizasyonun düzenlendiği alanda geçici mutfak kuracak kapasitemiz bulunmaktadır.

-TOPLU YEMEK

Firmanızın bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın bulunmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir.

Taşıma Yemek

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Hizmet birimlerimiz, tarafımızdan mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.


Bu firmadan teklif al Bu firmaya mesaj gönder
Hizmet Türleri
Hizmet verdiği Şehirler